Business Edge

Historia współpracy z Fakturownią

“Fakturownia to oprogramowanie dla ludzi świadomie podchodzących do biznesu”


O wartościach i celach Business Edge

Dariusz Borowski jest przedsiębiorcą i współwłaścicielem firmy BusinessEdge. Business Edge to młody warszawski start-up, który  świadczy usługi content marketingowe dla firm b2b.

Business Edge dostarcza wysokiej jakości treści, wspierające sprzedaż b2b. Treści mają różnorodną formę od klasycznych artykułów, infografik, raportów, white papers, studiów przypadku do wideocastów, podcastów.

Atrakcyjną stroną pracy w tej branży jest duża różnorodność projektów, wchodzenie w świat Klienta, jego produktów, usług i odbiorców. Zrozumienie tego a następnie tworzenie dla Nich spersonalizowanych i skutecznych rozwiązań marketingowych. Moim celem jest zbudowanie stabilnej i rozwijającej się firmy działającej na rynku usług marketingowych. Firmy z godnym portfolio.

 

 

Fakturowania w początkującym przedsiębiorstwie

 

Kiedy na początku naszej drogi wystawialiśmy jeszcze firmowe faktury w Excelu, doszliśmy do takiego momentu, że trudno było już nad nimi zapanować. To było po około roku od rozpoczęcia działalności. Faktury wystawiały dwie osoby, więc wystąpiły trudności w “ogarnięciu” wszystkich zamówień i płatności. Drogą naturalnego rozwoju, po założeniu spółki jawnej, okazało się, że wydajnościowo nie da się już wystawiać faktur w Excelu.

 

“Kiedy zaczęliśmy używać Fakturowni, zakładaliśmy, że wdrożymy tylko rozwiązanie do faktur. Tu spotkało nas miłe zaskoczenie.”

Początki z Fakturownią

 

Kiedy zaczęliśmy używać Fakturowni, zakładaliśmy, że wdrożymy tylko rozwiązanie do faktur. Tu spotkało nas miłe zaskoczenie. Nie tylko uporządkowaliśmy faktury. Najbardziej wartościowe zmiany zaszły w sferze zarządczej firmy. Fakturownia dała nam możliwość śledzenia i  porównywania kolejnych miesięcy, prognozowania finansów i wyników. Aktualne, uporządkowane dane i wyciągnięte na ich podstawie wnioski dotyczące sprzedaży i obsługi projektów są największymi wartościami, jakie osiągamy we współpracy z Fakturownią.

 

Świeże spojrzenie i korzyści dla firmy

 

“Fakturownia to narzędzie wspierające zarządzanie firmą a nie tylko generator faktur.”  

 

Początkowo wybierając Fakturownię liczyliśmy jedynie na prosty program do wystawiania faktur. I tu nastąpiło zaskoczenie: dzięki systemowi Fakturownia mogliśmy porównać dane wyniki na przestrzeni czasu, dowiedzieć się ile nam brakuje do danego wyniku, celu. Zrodził się element motywacyjny - “zamknąć” projekt, miesiąc, kwartał z planowanym  wynikiem. Teraz sporządzamy strategię na drugą połowę roku. Zastanawiamy się, co wpływa na takie a nie inne wyniki, co jest “wąskim gardłem”, jak eliminować przeciwności i maksymalizować szansę osiągania założeń. Fakturownia dowozi nam ogrom informacji na temat pierwszej polowy roku, otrzymujemy w kilka minut z jednego źródła wszystkie informacje finansowe. Zdecydowanie Fakturownia to narzędzie wspierające zarządzanie firmą a nie tylko do drukowania faktur. Przy minimum  obsługi zyskujemy dużo istotnych informacji a program wciąż spełnia swoje zadanie, czyli dostarczanie profesjonalnie wyglądających faktur.

 

Wgląd w wyniki i prognozowanie sprzedaży

 

Polecam Fakturownię moim znajomym. Według zespołu Business Edge to najlepiej wydane pieniądze w malej firmie kogoś, kto poważnie podchodzi do sprzedaży i kontroli wyników finansowych. Fakturownia zaskoczy go tym, że będzie wspierać poza automatyzacją wysyłki faktur również funkcje zarządzania firmą. Fakturownia to oprogramowanie dla ludzi świadomie podchodzących do biznesu.

 

“Fakturownia to oprogramowanie dla ludzi świadomie podchodzących do biznesu”.

 

Faktury w oczach Klienta

 

Największym wyzwaniem, które pojawiło się już na poziomie wystawiania faktur, była koordynacja wystawiania ich przez dwie osoby mające do tego uprawnienia. Wystawiając faktury ręcznie śledzenie faktur i płatności oraz kontrolowanie przeterminowanych faktur jest bardzo trudne i uciążliwe. Fakturownia daje nam również możliwość dopasowania wyglądu faktury- Klient to doceni, bo widzi, że rozliczamy się bardzo rzetelnie i skrupulatnie, co dodatkowo podkreśla personalizacja faktury logotypem.

Fakturownia - szczególnie na płaszczyźnie sprzedażowej - bierze czynny udział w osiąganiu celów Business Edge, umożliwiając porównywanie i śledzenie wyników. Dzięki Fakturowni mamy kontrolę, czy jesteśmy w dobrym miejscu.

 

Sprawdź możliwości Fakturowni dla Twojego biznesu


Testuj za darmo »