Podcast Fakturownia - sposób na firmę

img

Odcinek 2: Innowacja w edukacji muzycznej dzieci z Musicon.

7 marca 2021

Muzyka, dźwięki to nieodłączny element otaczającego nas świata. Nigdy nie zastanawiałam się nad dokładnym jej komponowaniem, a tym bardziej nie widziałam potencjału jaki skrywa w formie zabawy i edukacji najmłodszych. Owszem rytmika jest powszechna w placówkach wczesnoszkolnych, muzyka obowiązkowa w edukacji. Jednak jej przekaz w praktyce pamiętam, że kończył się na wyuczeniu kolejnej pioseneczki na pamięć. Mój światopogląd przeszedł rewolucję kiedy poznałam Musicon. Gwarantuję, że kiedy usłyszysz czym jest i co oferuje to sam zapragniesz do niego zasiąść. Ja bym chciała. Zapraszam na rozmowę z Idą Laszuk.

Czytaj dalej
img
img

Odcinek 1: Kenhuru, czyli jak potrzeba "wolnych rąk" zrodziła luksusową markę chust do noszenia dzieci.

7 lutego 2021

To debiutancki odcinek, a w nim poznasz kobietę, która stoi za marką o niezwykłej idei. Daria Lampart to właścicielka firmy Kenhuru, która tworzy produkty skrojone dla potrzeb rodzicielstwa bliskości. Usłyszysz historię od pomysłu do pierwszej udanej sprzedaży oraz niezwykle istotne i łączące się z marką ciekawostki wynikające z jej rdzennych korzeni.

Czytaj dalej

Ewelina Rychlik

Nazywam się Ewelina Rychlik i jestem twórczynią podcastu Fakturowni - Sposób na firmę. W każdym odcinku rozmawiam z inspirującymi, utalentowanymi i wyjątkowymi ludźmi o kulisach ich firm. Dzielimy się historiami i wiedzą, która dodaje wiatru w skrzydłach.