Fakturownia ♥ Sugester


Faktury, płatności, stany magazynowe, maile, daty spotkań,
informacje o klientach i zadania do wykonania w jednym miejscu.
Rejestracja trwa pół minuty. Możesz zacząć korzystać od razu.

 
 

Wspólna baza klientów

Dane klientów są na bieżąco synchronizowane pomiędzy programami - nie musisz niczego konfigurować.

 

Wszystkie informacje pod ręką

Na zintegrowanej karcie klienta zobaczysz nie tylko dane teleadresowe, ale też całą historię kontaktów, notatki z rozmów telefonicznych, faktury czy umówione spotkania.

 

Łatwa obsługa

Fakturownię i Sugestera stworzył ten sam zespół. Dzięki temu programy wyglądają i działają podobnie - błyskawicznie przyzwyczaisz się do nowego systemu.

 

Rozsądne koszty i szybkie wdrożenie

Jako klient Fakturowni zyskasz 10% rabatu na zakup dowolnej rocznej subskrypcji w Sugesterze!

Połączenie Fakturowni i Sugestera to rozwiązanie, które pozwoli Ci zebrać w jednym miejscu wszystko, co dotyczy twojego biznesu: faktury, płatności, stany magazynowe, maile, daty spotkań, informacje o klientach i zadania do wykonania.


Fakturownia zintegrowana z Sugesterem to:

Rozwój relacji biznesowych

Zbierz w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące kontaktu z danym klientem i świadomie zarządzaj relacjami z kontrahentem bez względu na to, na którym etapie lejka sprzedażowego się znajduje.

Wiele funkcji w jednej zakładce

VoIP, czat na stronie, marketing automation, faktury, magazyny, autopłatności... Dostosuj narzędzia do Twoich potrzeb i aktywuj tylko te opcje, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

Efektywne zarządzanie firmą

Zagwarantuj swoim pracownikom komfortową pracę dzięki przejrzystemu obiegowi zadań, a sobie wygodne zarządzanie pracownikami: sporządzaj umowy, śledź czas pracy oraz wprowadzaj koszty.

Poznaj zalety korzystania z Sugestera

Łatwy dostęp do informacji

Połączenie Fakturowni i Sugestera pozwala Ci uzyskać pełen obraz Twoich klientów. Na jednej stronie zobaczysz nie tylko historię zakupów danej osoby czy firmy, ale też pełne archiwum korespondencji mailowej, rozmowy telefoniczne, konwersacje na czacie i notatki ze spotkań. W tym samym miejscu możesz utworzyć przypomnienia czy obejrzeć raport płatności.

 
 
 

Lepsza obsługa klienta

Dobra obsługa klienta to klucz do sukcesu w biznesie. Dzięki takim funkcjom Sugestera jak szablony e-maili, automatyczne odpowiedzi czy zarządzanie firmowymi mailami nie tylko podniesiesz poziom obsługi klienta w Twojej firmie, ale też oszczędzisz cenny czas.

 

Rozsądne koszty i szybkie wdrożenie

Wdrożenie systemu CRM nie musi być kosztowne ani czasochłonne. Podłącznie Sugestera do Twojego konta w Fakturowni to kwestia kilku kliknięć, a podstawowy plan abonamentowy kosztuje tylko 19 złotych miesięcznie. 

 

Przetestuj Sugestera za darmo przez 30 dni.


Zarejestruj się   lub   ... zobacz funkcje

Jak włączyć integrację