Fakturownia dla edukacji

Praktyczne rozwiązanie dla studentów i nie tylko!

Customer profile user interface
 

Co oferujemy?

Działaj z kursantami w oparciu o praktyczne narzędzie!

Szukasz praktycznego rozwiązania dla swoich studentów? Wybierz Fakturownię - najpopularniejszy program do fakturowania online, z którym Twoi kursanci najprawdopodobniej będą mieć styczność w życiu zawodowym.

Customer profile user interface

funkcje fakturowni

Jakie funkcje Fakturowni sprawdzą się w nauczaniu?

Więcej niż fakturowanie

Z Fakturownią omówisz nie tylko samo fakturowanie i czynności z nim związane, ale także wprowadzanie kosztów, wystawianie wszystkich typów dokumentów i magazyn.

Jedno konto - wiele możliwości

W Fakturowni można wydzielić dostęp dla każdego z wykładowców. Każdy dział może (ale nie musi) mieć oddzielne numerowanie i raporty.

Raporty i obieg dokumentów

Obszerne raporty dotyczące sprzedaży czy przejrzyste wykresy obrazujące kondycję finansową firmy wygenerujesz jednym kliknięciem. Fakturownia umożliwia też pełen obieg dokumentów.

Fakturowanie międzynarodowe

Fakturownia oferuje fakturowanie we wszystkich walutach świata. Twórz faktury w dowolnej kombinacji spośród 37 dostępnych języków. Dokumenty mogą być też dwujęzyczne.

Dlaczego warto?

Nauka w praktyce

Najefektywniejsza nauka to ta w praktyce! Z Fakturownią Twoi studenci szybciej przyswoją zagadnienia związane z fakturowaniem, typami dokumentów itd.

Nowe funkcje

Stale udoskonalamy system, co daje gwarancję pracy wedle aktualnych standardów. Co miesiąc na naszym blogu pojawia się podsumowanie nowych funkcji systemu.

Baza Wiedzy

Masz nieograniczony dostęp do obszernej Bazy Wiedzy, która pomoże poruszać się po Fakturowni i da odpowiedzi na wszelkie techniczne pytania.

Szybka pomoc

Zawsze możesz liczyć na wsparcie naszego działu Helpdesk, który dokłada wszelkich starań, aby praca z Fakturownią była łatwa i przyjemna.

kontakt

Skontaktuj sie z nami!

Zależy nam na kreowaniu ekspertów i praktycznym rozwoju przyszłych pokoleń. Chcemy wspierać polską edukację, stąd w ramach programu dla edukacji oferujemy rabat w wysokości 90% na abonament ProPlus*.
*Program nie może być wykorzystywany na potrzeby prowadzenia działalności.