Korzystaj z Fakturowni za darmo!

Osoba, której polecisz Fakturownię otrzyma 20% zniżki,
Ty bezpłatnie wydłużysz swój abonament o 2 miesiące

fakturownia za darmo Aktywuj polecenia na swoim koncie »

Powiedz o Fakturowni znajomym i zacznij korzystać bezpłatnie

Jak to działa

Program Poleć Fakturownię pozwala poprzez polecanie gromadzić darmowe miesiące, które następnie można spożytkować na dowolnie wybrane usługi w fakturownia.pl. Znajomi, którym polecisz Fakturownię otrzymają 20% rabat! Jeśli wolisz rabat zamiast przedłużenia planu - taką opcję też dajemy Ci do wyboru.

 
feature1
 

Fakturownia za darmo

Chcesz zacząć korzystać z Fakturowni za darmo? Nic prostszego! Zbierz tylko kilku znajomych, którzy razem z Tobą zmienią fakturowanie na prostsze, szybsze, bardziej ekologiczne i oszczędne.

feature1
 

Jak polecać

Masz pozytywne doświadczenie z używaniem Fakturowni? Powiedz o tym znajomym. Polecać możesz w dowolnej formie, kluczowe jest, aby Twój unikalny link polecający przekazać nowym osobom.

feature1

TO PROSTE! POLEĆ FAKTUROWNIĘ ZNAJOMEMU I FAKTURUJ ZA DARMO!


Aktywuj polecenia na swoim koncie »

 


Jak działa Program Poleć Fakturownię

Uruchomienie Programu

Program Poleć Fakturownię pozwala gromadzić rabaty, które następnie można spożytkować na dowolnie wybrane usługi w fakturownia.pl. Zrealizowane polecenia można również wykorzystać na bezpłatne przedłużenie konta. Program Poleć Fakturownię można uruchomić na dowolnym koncie fakturownia.pl, włącznie z kontem Micro (bezpłatnym). W menu Ustawienia > Ustawienia konta znajdziesz zakładkę Poleć Fakturownię. System wygeneruje dla Ciebie indywidualny link polecający, który wyślesz znajomym poprzez wpisanie ich adresu e-mail w okienku Poleć Fakturownię i klikniesz Poleć. Jeśli znajomy skorzysta z Twojej rekomendacji, system odnotuje to polecenie, a jego status będziesz mógł sprawdzić w dowolnym momencie po zalogowaniu do Fakturowni.

 

Korzyści dla Polecającego

Chcesz zacząć korzystać z Fakturowni za darmo? Nic prostszego! Zbierz tylko kilku znajomych, którzy razem z Tobą zmienią fakturowanie na prostsze, szybsze, bardziej ekologiczne i oszczędne. Każda kolejna osoba, która dołączy dzięki Tobie do klientów Fakturowni to dodatkowe darmowe miesiące lub rabat dla Ciebie!

 

Korzyści dla Znajomych

Każdy znajomy, którego zaprosisz do wypróbowania Fakturowni skorzysta z pełnoprawnego okresu próbnego, ktory jest bezpłatny. Otrzyma też 20% zniżkę na każdy wybrany abonament. Nie mówiąc już o korzyściach płynących z łatwego e-fakturowania :)

 

Jak polecać?

Masz pozytywne doświadczenie z używaniem Fakturowni? Powiedz o tym znajomym. Polecać możesz w dowolnej formie, kluczowe jest, aby Twój unikalny link polecający przekazać nowym osobom. Opowiedz o swoich obserwacjach, korzyściach jakie sam odczuwasz oraz o wyjątkowym rabacie :) Jak najszybciej dotrzeć do znajomych i bezbłędnie przekazać swój link? Skorzystaj z wygenerowanego przez Fakturownię szablonu e-mailowego i wyślij go swoim znajomym lub skorzystaj z jeszcze łatwiejszej drogi. Teraz jednym kliknięciem możesz polecić Fakturownię i przekazać link publikując go na Facebooku, Twitterze, Google+ czy LinkedIn!

 

 

Możesz też wstawić specjalny baner z odnośnikiem na swoją stronę lub blog!

 

 

 

Jak sprawdzić status Poleceń?

W menu Ustawienia > Ustawienia konta znajdziesz zakładkę Poleć Fakturownię. Możesz tu zarówno dokonywać nowych poleceń, jak i sprawdzić status już dokonanych. Program Poleć Fakturownię pokazuje dwa możliwe statusy: Ilość założonych kont oraz Ilość opłaconych kont.

Ilość założonych kont pokazuje w ilu przypadkach  udało Ci się namówić znajomego, aby skorzystał z Fakturowni i aktualnie trwa jego okres testowy. Założenie konta nie powoduje zwiększenia się puli darmowych miesięcy dla Ciebie i nie może być zrealizowane w formie rabatu.

 

Pula poleceń, czyli gdzie jest haczyk?

A więc… żadnego haczyka nie ma! Program Poleć Fakturownie naprawdę pozwoli Ci korzystać z Fakturowni za darmo za sprawą Twoich poleceń. Każde opłacone polecenie to 2 miesiące gratis dla Ciebie, na dotychczasowym lub dowolnie wybranym innym planie*, z którego skorzystasz - bez opłat i wyjątków od reguły :) Jeśli zbierzesz 6 osób, które z Twojego polecenia założą konta w Fakturowni i wykupią dowolną usługę ze zniżką 20%, będziesz korzystać z Fakturowni za darmo przez okrągły rok! I nie jest to ostateczna wygrana. Każdy kolejny znajomy, który spełni powyższe warunki to kolejne dwa darmowe miesiące lub rabat dla Ciebie.

*Nie dotyczy abonamentu dla biur księgowych

 

Jak korzystać z Fakturowni za darmo?

Odbiór darmowych miesięcy jest bardzo prosty. W momencie, kiedy status Twojego polecenia zmieni się na opłacony, w menu Ustawienia > Ustawienia konta > Poleć Fakturownię dostaniesz stosowną informację oraz ilość miesięcy, o jakie zostanie przedłużone Twoje konto oraz możliwy rabat do wykorzystania. Przedłużenie dokona się automatycznie, gdy dokonasz wyboru, aby przedłużyć konto. Automatyczny odbiór rabatu odbędzie się przy przedłużaniu konta w nowym okresie rozliczeniowym.

 

TO PROSTE! POLEĆ FAKTUROWNIĘ ZNAJOMEMU I FAKTURUJ ZA DARMO!


Przejdź do swojego konta na Fakturowni i aktywuj Program Partnerski »