Fakturownia.pl dla organizacji pozarządowych

Chcemy wspierać rozwój wartościowych przedsięwzięć

 

Załóż konto teraz
Napisz do nas i otrzymaj rabat na fakturowanie! 

Ty działasz na rzecz innych

My dajemy Ci dostęp do ułatwień technologicznych, narzędzi i wiedzy

Finanse pod kontrolą

Zgodnie z Ustawą o rachunkowości każda organizacja pozarządowa podlega obowiązkowi prowadzenia rachunkowości, nawet jeżeli jej jedynym przychodem są składki członkowskie. Fakturownia daje Ci możliwość zapanowania nad kwestiami finansowymi, abyś mógł poświęcić swój czas przede wszystkim spełnianiu celów Twojej organizacji.

wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Fakturownia od 2011 roku dostarcza nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań e-fakturowych ponad 500 tysiącom Użytkowników. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz nas zapytać o wszystko, zawsze chętnie pomożemy!

 

feature1

Archiwum dokumentów

Na pewno wiesz, że zarówno fundacje, jak i stowarzyszenia co roku sporządzają sprawozdanie finansowe przesyłane do Urzędu Skarbowego. W Fakturowni możesz na bieżąco dokumentować transakcje, a do powstającego archiwum faktur udzielić dostępu osobie obsługującej Twoją księgowość.

archiwum dokumentów

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Przewodniczenie organizacji pozarządowej to nie lada wyzwanie. Dobrze, że są wokół ludzie skupieni na wspólnym celu. Bez względu na to, w ilu obszarach działacie, podzielisz konto w Fakturowni na działy, a odpowiedzialnym za nie osobom udzielisz dostępu, czy to do zarządzania wybraną częścią projektu, czy też jedynie do jego podglądu. 

 

Autopłatności

Twoja organizacja jest wspierana poprzez darowizny, a Ty zastanawiasz się w jaki sposób ułatwić wspierającym sposób przekazania środków na rozwój i działanie organizacji? Sprawdź autopłatności Fakturowni. Ty otrzymasz wsparcie, a darczyńca otrzyma dokument potwierdzający przekazanie środków. Proste prawda?

Przykład użycia Autopłatności dla wsparcia Fundacji dla Polski i Towarzystwa Przyrodniczego Bocian 

Ngo  Autopłatności

 

 

Wykonaj 3 proste czynności aby otrzymać rabat na fakturowanie

1. Wklej jeden z banerów na Twoją stronę*

(kliknij na baner, aby uzyskać kod do wklejenia)

 

*Korzystając z promocji dla NGO wyrażasz zgodę na publikowanie banera przez cały okres trwania promocyjnego abonamentu.

2. Napisz o naszym programie dla NGO na fanpage'u Twojej organizacji na Facebooku lub w newsletterze.3. Napisz do nas, aby zweryfikować działalność Twojej organizacji i otrzymaj wysoki rabat od Fakturowni!

NGO, które są już z nami: