Faktury międzynarodowe

Wysyłaj faktury w wielu językach

Zapewniamy łatwy przepływ dokumentów między Tobą a Klientami na całym świecie

Customer profile user interface

Fakturownia to system dedykowany pod konkretne rynki.

Sprawdź wersje międzynarodowe:

Faktury międzynarodowe

Fakturuj w 37 językach!

Z Fakturownią w prosty sposób wystawisz fakturę w jednym z 37 języków. Jeśli okaże się, że brakuje języka, którego potrzebujesz, daj nam znać, a dodamy go do systemu.

Co zyskam wystawiając faktury
międzynarodowe w Fakturowni?

Dokumenty w 30 sekund

W Fakturowni w prosty sposób wystawisz dokumenty przychodowe i kosztowe z VAT i bez VAT. Zapisane dane kontrahentów oraz produktów czy usług możesz umieścić na fakturze w kilka sekund. Raz wskazany język, waluta, typ płatności będą automatycznie podstawione w formularzu wystawianego dokumentu. Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu wystawisz i wyślesz dokument do klienta już w 30 sekund.

Baza danych

Wszystkie dane, które wprowadzisz do systemu są bezpiecznie przechowywane w chmurze, a Ty masz do nich dostęp z każdego urządzenia i z każdego miejsca na świecie. Na podstawie archiwizowanych dokumentów wygenerujesz przejrzyste raporty i szybko zorientujesz się jak wygląda sytuacja finansowa Twojej firmy. Dodatkowo, w prosty sposób możesz dać dostęp do systemu Twojej księgowości i nie martwić się dostarczeniem dokumentów na czas.

Personalizowane Dokumenty

Dbając o tożsamość każdego przedsiębiorstwa ułatwiamy Ci dopasowanie wyglądu faktury do Twoich potrzeb. Oferujemy siedem szablonów, których możesz używać naprzemiennie. Bez względu na to, który szablon wybierzesz, w prosty sposób możesz umieścić na wystawianym dokumencie logo oraz pieczęć Twojej firmy. Chcesz wybrać kolor kolumn oraz napisów na dokumentach? Taką możliwość również Ci oferujemy.

Faktury międzynarodowe

Fakturowanie dwujęzyczne

Zgodnie z przepisami dotyczącymi Księgi Przychodów i Rozchodów, dowód księgowy powinien być sporządzony w języku polskim, dlatego Fakturownia umożliwia wystawianie faktur dwujęzycznych.

Wśród dokumentów, które możesz wystawić znajdują się, między innymi, faktura angielska, faktura holenderska, czy faktura polsko-niemiecka, a także rachunki, na przykład rachunek holenderski.

Dzięki funkcji fakturowania dwujęzycznego pokażesz Twoje profesjonalne podejście do biznesu, wręczając kontrahentowi dokument w jego języku ojczystym. Jednocześnie będziesz dysponować dokumentem w języku polskim, gdyż o taką wersję możesz zostać poproszony przez urzędników w przypadku kontroli.

Faktury międzynarodowe

Wiele typów dokumentów

Fakturownia daje Ci pełen zestaw narzędzi potrzebnych do prowadzenia transakcji zagranicznych. Poza fakturą VAT wystawisz w systemie takie dokumenty jak, między innymi, faktura proforma, faktura korygująca, faktura odwrotne obciążenie, WNT, WDT. Dodatkowo zweryfikujesz rejestrację numeru VAT UE kontrahenta w bazie VIES.

Faktury międzynarodowe

Różne stawki podatkowe

Fakturownia pozwala na samodzielne zdefiniowanie stawki VAT dla wybranych przez Ciebie państw na konkretne towary, usługi dotyczące rolnictwa lub towary i usługi objęte standardowymi stawkami VAT. Dodatkowo, jeżeli wystawiasz dokument w obcej walucie, uzyskasz wymagane przez prawo przeliczenie wartości VAT na PLN.

Faktury międzynarodowe

Nie tylko doskonałe tłumaczenia

Idealna faktura międzynarodowa to taka, która idealnie odwzorowuje standardy danego kraju. W Fakturowni zwracamy uwagę na każdy detal, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wystawiany przez Ciebie dokument jest w pełni zgodny z obowiązującymi standardami.

Wysyłaj Faktury

do całego świata

Zarejestruj się za darmo
App screenshot