Faktury międzynarodowe w Fakturowni

Łatwy przepływ dokumentów między Tobą a Klientami na całym świecie

Wypróbuj już teraz »
Wersja polska
Wersja brytyjska
Wersja amerykańska
Wersja francuska
Wersja czeska
Wersja niemiecka
Wersja hiszpańska
Wersja ukraińska


 

Faktury w 29 językach:

 • angielski UK
  angielski UK
  niemiecki
  niemiecki
  francuski
  francuski
  hiszpański
  hiszpański
  włoski
  włoski
  rosyjski
  rosyjski
 • polski
  polski
  rumuński
  rumuński
  szwedzki
  szwedzki
  węgierski
  węgierski
  angielski
  angielski
  chiński
  chiński
 • czeski
  czeski
  grecki
  grecki
  holenderski
  holenderski
  Łotewski
  łotewski
  portugalski
  portugalski
  słowacki
  słowacki
 • turecki
  turecki
  albański
  albański
  arabski
  arabski
  chorwacki
  chorwacki
  estoński
  estoński
  gruziński
  gruziński
 • litewski
  litewski
  perski
  perski
  chorwacki - Bośnia i Hercegowina
  chorwacki
  słoweński
  słoweński
  ukraiński
  ukraiński

  ?

  Potrzebujesz innego języka? Napisz do nas.
 


 

 

Co zyskam wystawiając faktury międzynarodowe w Fakturowni?

Dokumenty w 30 sekund

W Fakturowni w prosty sposób wystawisz dokumenty przychodowe i kosztowe z VAT i bez VAT. Zapisane dane kontrahentów oraz produktów czy usług możesz umieścić na fakturze w kilka sekund. Raz wskazany język, waluta, typ płatności będą automatycznie podstawione w formularzu wystawianego dokumentu. Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu wystawisz i wyślesz dokument do klienta już w 30 sekund.

baza danych

Wszystkie dane, które wprowadzisz do systemu są bezpiecznie przechowywane w chmurze, a Ty masz do nich dostęp z każdego urządzenia i z każdego miejsca na świecie. Na podstawie archiwizowanych dokumentów wygenerujesz przejrzyste raporty i szybko zorientujesz się jak wygląda sytuacja finansowa Twojej firmy. Dodatkowo, w prosty sposób możesz dać dostęp do systemu Twojej księgowości i nie martwić się dostarczeniem dokumentów na czas.

personalizowane dokumenty

Dbając o tożsamość każdego przedsiębiorstwa ułatwiamy Ci dopasowanie wyglądu faktury do Twoich potrzeb. Oferujemy siedem szablonów, których możesz używać naprzemiennie. Bez względu na to, który szablon wybierzesz, w prosty sposób możesz umieścić na wystawianym dokumencie logo oraz pieczęć Twojej firmy. Chcesz wybrać kolor kolumn oraz napisów na dokumentach? Taką możliwość również Ci oferujemy.

Fakturowanie dwujęzyczne

Zgodnie z przepisami dotyczącymi Księgi Przychodów i Rozchodów, dowód księgowy powinien być sporządzony w języku polskim, dlatego Fakturownia umożliwia wystawianie faktur dwujęzycznych. Dzięki funkcji fakturowania dwujęzycznego pokażesz Twoje profesjonalne podejście do biznesu, wręczając kontrahentowi dokument w jego języku ojczystym. Jednocześnie będziesz dysponować dokumentem w języku polskim, gdyż o taką wersję możesz zostać poproszony przez urzędników w przypadku kontroli.

 

Wiele typów dokumentów

Fakturownia daje Ci pełen zestaw narzędzi potrzebnych do prowadzenia transakcji zagranicznych. Poza fakturą VAT wystawisz w systemie takie dokumenty jak, między innymi, faktura proforma, faktura korygująca, faktura odwrotne obciążenie, WNT, WDT. Dodatkowo zweryfikujesz rejestrację numeru VAT UE kontrahenta w bazie VIES.

 

Różne stawki podatkowe

Fakturownia pozwala na samodzielne zdefiniowanie stawki VAT dla wybranych przez Ciebie państw na konkretne towary, usługi dotyczące rolnictwa lub towary i usługi objęte standardowymi stawkami VAT. Dodatkowo, jeżeli wystawiasz dokument w obcej waucie, uzyskasz wymagane przez prawo przeliczenie wartości VAT na PLN.

 

 


Nie tylko doskonałe tłumaczenia

Idealna faktura międzynarodowa to taka, która idealnie odwzorowuje standardy danego kraju. W Fakturowni zwracamy uwagę na każdy detal, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wystawiany przez Ciebie dokument jest w pełni zgodny z obowiązującymi standardami.

Faktura arabska

Zgodnie z zasadami arabskiej pisowni, elementy na fakturze zapisywane są od prawej do lewej strony.

Faktura Eng US/ British EN:

Fakturownia wprowadziła kilka detali odróżniających fakturę brytyjską od amerykańskiej: oznaczenie przedmiotu faktury, daty oraz sumy.

Faktura francuska

Faktury są dopasowane do standardów prawnych: francuska, zgodnie z wymogami posiada tytuł oraz adres wystawiającego w stopce


 

Wysyłaj faktury do całego świata!


Zarejestruj się »