Faktury międzynarodowe w Fakturowni

Łatwy przepływ dokumentów między Tobą a Klientami na całym świecie

Wypróbuj już teraz »
Wersja polska
Wersja brytyjska
Wersja amerykańska
Wersja francuska
Wersja czeska
Wersja niemiecka
Wersja hiszpańska
Wersja ukraińska


Faktury w 37 językach


UK flag logo

angielski (UK)

UK flag logo

niemiecki

UK flag logo

francuski

UK flag logo

hiszpański

UK flag logo

włoski

UK flag logo

rosyjski

Polish flag

polski

Romanian flag

rumuński

Swedish flag

szwedzki

Hungarian flag

węgierski

US flag

angielski

Chinese flag

chiński

Polish flag

czeski

Romanian flag

grecki

Swedish flag

holenderski

Latvian flag

łotewski

Portuguese flag

portugalski

Slovak flag

słowacki

Turkish flag

turecki

Albanian flag

albański

Arabic flag

arabski

Croatian flag

chorwacki

Estonian flag

estoński

Georgian flag

gruziński

Polish flag

litewski

Romanian flag

perski

Latvian flag

słoweński

Estonian flag

ukraiński

Basque flag

baskijski

Bulgarian flag

bułgarski

Dannish flag

duński

Icelandic flag

islandzki

Catalonian flag

kataloński

Mongolian flag

mongolski

Bosnian flag

chorwacki

Finnish flag

fiński

Norwegian flag

norweski

Potrzebujesz innego języka? Napisz do nas.

Co zyskam wystawiając faktury międzynarodowe w Fakturowni?

Dokumenty w 30 sekund

W Fakturowni w prosty sposób wystawisz dokumenty przychodowe i kosztowe z VAT i bez VAT. Zapisane dane kontrahentów oraz produktów czy usług możesz umieścić na fakturze w kilka sekund. Raz wskazany język, waluta, typ płatności będą automatycznie podstawione w formularzu wystawianego dokumentu. Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu wystawisz i wyślesz dokument do klienta już w 30 sekund.

baza danych

Wszystkie dane, które wprowadzisz do systemu są bezpiecznie przechowywane w chmurze, a Ty masz do nich dostęp z każdego urządzenia i z każdego miejsca na świecie. Na podstawie archiwizowanych dokumentów wygenerujesz przejrzyste raporty i szybko zorientujesz się jak wygląda sytuacja finansowa Twojej firmy. Dodatkowo, w prosty sposób możesz dać dostęp do systemu Twojej księgowości i nie martwić się dostarczeniem dokumentów na czas.

personalizowane dokumenty

Dbając o tożsamość każdego przedsiębiorstwa ułatwiamy Ci dopasowanie wyglądu faktury do Twoich potrzeb. Oferujemy siedem szablonów, których możesz używać naprzemiennie. Bez względu na to, który szablon wybierzesz, w prosty sposób możesz umieścić na wystawianym dokumencie logo oraz pieczęć Twojej firmy. Chcesz wybrać kolor kolumn oraz napisów na dokumentach? Taką możliwość również Ci oferujemy.

Fakturowanie dwujęzyczne

Zgodnie z przepisami dotyczącymi Księgi Przychodów i Rozchodów, dowód księgowy powinien być sporządzony w języku polskim, dlatego Fakturownia umożliwia wystawianie faktur dwujęzycznych. Dzięki funkcji fakturowania dwujęzycznego pokażesz Twoje profesjonalne podejście do biznesu, wręczając kontrahentowi dokument w jego języku ojczystym. Jednocześnie będziesz dysponować dokumentem w języku polskim, gdyż o taką wersję możesz zostać poproszony przez urzędników w przypadku kontroli.

 

Wiele typów dokumentów

Fakturownia daje Ci pełen zestaw narzędzi potrzebnych do prowadzenia transakcji zagranicznych. Poza fakturą VAT wystawisz w systemie takie dokumenty jak, między innymi, faktura proforma, faktura korygująca, faktura odwrotne obciążenie, WNT, WDT. Dodatkowo zweryfikujesz rejestrację numeru VAT UE kontrahenta w bazie VIES.

 

Różne stawki podatkowe

Fakturownia pozwala na samodzielne zdefiniowanie stawki VAT dla wybranych przez Ciebie państw na konkretne towary, usługi dotyczące rolnictwa lub towary i usługi objęte standardowymi stawkami VAT. Dodatkowo, jeżeli wystawiasz dokument w obcej walucie, uzyskasz wymagane przez prawo przeliczenie wartości VAT na PLN.

 

 


Nie tylko doskonałe tłumaczenia

Idealna faktura międzynarodowa to taka, która idealnie odwzorowuje standardy danego kraju. W Fakturowni zwracamy uwagę na każdy detal, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wystawiany przez Ciebie dokument jest w pełni zgodny z obowiązującymi standardami.

Faktura arabska

Zgodnie z zasadami arabskiej pisowni, elementy na fakturze zapisywane są od prawej do lewej strony.

Faktura Eng US/ British EN:

Fakturownia wprowadziła kilka detali odróżniających fakturę brytyjską od amerykańskiej: oznaczenie przedmiotu faktury, daty oraz sumy.

Faktura francuska

Faktury są dopasowane do standardów prawnych: francuska, zgodnie z wymogami posiada tytuł oraz adres wystawiającego w stopce


 

Wysyłaj faktury do całego świata!


Zarejestruj się »