Biura Rachunkowe korzystające z Fakturowni

Innowacyjne biura, umożliwiacjące swoim klientom fakturowanie elektroniczne

Poszukujesz innowacyjnej obsługi księgowości?

Zobacz które biura rachunkowe oferują swoim klientom konto w Fakturowni

 • Księgownik.pl - nowoczesna i profesjonalna księgowość / Warszawa

  Jako Księgownik.pl oferujemy pełną obsługę księgową, kadrowo-płacową, porady podatkowe i pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Jesteśmy zintegrowani z Fakturownią: wszystkie swoje dokumenty możesz dodawać i przeglądać w aplikacji. Nasze ceny zaczynają się już od 99 złotych za miesiąc.

 • Biuro Rachunkowe i-BRA spółka z o.o. Szczecin – Tworzymy Nowy Wymiar Biznesu

  i-BRA sp. z o.o. to profesjonalny partner biznesowy zapewniający wszechstronną i kompleksową obsługę księgową zgodną z wszelkimi standardami prawa bilansowego i podatkowego.

  Jesteśmy elastyczni - rozumiemy potrzeby Naszych Klientów dlatego staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych firm.
  Optymalizujemy obciążenia podatkowe i z wielką przyjemnością księgujemy Państwa sukcesy. Posiadamy ubezpieczenie OC i odpowiednie kwalifikacje poparte doświadczeniem.

 • Biuro Rachunkowe iKancelaria / Poznań

  iKancelaria Internetowe Biuro Rachunkowe świadczy usługi typu Business Process Outsourcing dla każdego rodzaju klienta. Kancelaria w ramach działalności zajmuje się obsługą zarówno osób fizycznych prowadzących działalności jak i osób prawnych. Naszym klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną działalność. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu.

 • Biuro Rachunkowe KP Consulting Sp. z o.o. / Warszawa

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradcze dla mikro i małych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, osoby prawne, spółki prawa handlowego i cywilnego) w zakresie doradztwa podatkowego, rachunkowości i obsługi kadr i płac, działalności szkoleniowej oraz pozyskiwaniu środków na inwestycje.

  Usługi doradztwa podatkowego są świadczone przez certyfikowanego doradcę podatkowego, który posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, w tym dla polskich i zagranicznych klientów korporacyjnych.

  Obsługą księgową i kadrowo-płacową zajmuje się zespół księgowych, który swoje doświadczenie zdobywał m.in. Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości obsługując w ciągu 5 lat ponad kilkaset projektów z różnych branż.

 • Exato / Wrocław

  Prowadzimy obsługę księgową i kadrowo-płacową niezależnie o przyjętej formy rozliczeń. Jeśli zależy Ci na efektywnym czasowo i finansowo rozwiązaniu – Exato.pl to właściwy wybór. Odpowiadamy za swoją pracę. Mamy rozszerzone ubezpieczenie OC. Nasza polisa obejmuje również działalność kadrowo-płacową.

 • Sowatax - przyjazne biuro rachunkowe / Warszawa

  Świadczymy pełną obsługę księgową i kadrowo-płacowa dla spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.
  Sowatax oferuje nowoczesną księgowość z bezpiecznym i mobilnym dostępem do danych firmy. Biuro posiada ubezpieczenie OC. Usługi są realizowane przez doświadczonych księgowych.

 • Kancelaria Rachunkowo – Podatkowa Ingress sp. z o.o.

  Kancelaria Rachunkowo – Podatkowa Ingress sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Pomagamy firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku, doradzamy i wspieramy. Obsługą Naszych klientów zajmuje się doświadczony zespół księgowych i kadrowych. Nasz system rabatowy a także propozycja wzajemnego polecania jest atrakcyjnym narzędziem do zmniejszenia kosztów obsługi księgowo-kadrowej oraz zdobywania nowych klientów. Podczas współpracy staramy się być Państwa doradcami i partnerami.

 • Biuro Rachunkowe G-TAX Grzegorz Wróblewski

  Biuro Rachunkowe G-TAX Grzegorz Wróblewski zapewnia profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej, będąc solidnym partnerem swoich Klientów. Oferujemy pełen zakres usług księgowych, kadrowych, konsultacji księgowych oraz doradztwa przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie i profesjonalnie. Gwarantujemy dyskrecję i poufność wykonywanych usług, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta. Wysokiej jakości usługi świadczone są dzięki zdobytemu doświadczeniu, korzystaniu z nowoczesnych technologii informatycznych, ciągłemu rozwojowi oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby Klienta.

 • Pioniew Sp. z .o.o. / Łomianki k. Warszawy

  Pioniew to przyjazne, profesjonalne i nowoczesne biuro rachunkowe. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu, podatków, księgowości, kadr i płac dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Nasz zespół to ponad 30 księgowych, gotowych wspierać Cię w codziennym prowadzeniu firmy.

  W ramach współpracy otrzymasz dostęp do nowoczesnych narzędzi online, zapewniających komfort pracy oraz wyminę danych z biurem. Gwarantujemy bezpieczeństwo i sprawny kontakt z księgową. Pracujemy z zaangażowaniem, lubimy pomagać, jesteśmy dociekliwi i dokładni. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonane usługi. Wspieramy Cię na każdym kroku, już od pierwszego kontaktu.

  Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 • TAXFORM.PL Sp. z o.o. / ul. Pomorska 77, 90-224 Łódź

  TAXFORM.PL to nowoczesne biuro rachunkowe podążające za potrzebami i oczekiwaniami przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowy zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Dbamy o wysoki poziom oferowanych usług przez bezpośredni kontakt z Klientami, podnoszenie kwalifikacji oraz udostępnianie programów do fakturowania. Wyróżnia nas: Profesjonalizm – do Państwa dyspozycji stawiamy naszą wiedzę i umiejętności; Bezpieczeństwo - dbamy o poufność Państwa danych; Komunikacja - przepływ informacji podstawą efektywnej współpracy; Doradztwo podatkowe i biznesowe – kluczowy element rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy.

 • Clorian, Rolna 43c, 40-555 Katowice

  Nasze biuro współtworzą księgowi z ponad 15-letnim doświadczeniem, członkowie Stowarzyszenia Księgowych. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oraz gwarancję poufności powierzonych nam informacji. Naszym celem jest świadczenie kompleksowej obsługi księgowej (w tym księgowość projektów unijnych) i kadrowej (w tym rozliczenia z PFRON), z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów (sporządzamy dodatkowe zestawienia i analizy na życzenie klienta). Współpracujemy z Doradcą Podatkowym, Biegłym Rewidentem, Radcą Prawnym specjalistą ds. BHP. Reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Sporządzamy wszystkie deklaracje wymagane prawem. Ponadto w naszym biurze założysz działalność gospodarczą wraz z profilem zaufanym oraz kontem bankowym.

 • Kancelaria Wyrzykowscy Sp. z o.o.,
  ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 44/U5, 03-982 Warszawa,
  ul. Świętojańska 6/2, 06-100 Pułtusk

  Kancelaria Wyrzykowscy Sp. z o.o. powstała z misją świadczenia usług zapewniających kompleksową obsługę biznesu. Szybko zmieniający się rynek wymaga od przedsiębiorców wiedzy ekonomicznej, finansowej, prawnej, w tym umiejętności z zakresu sztuki zarządzania. Ponadto musi biegle odnajdywać się w swojej branży. Wiemy, jak duże oczekiwania mają nasi klienci, w związku z tym w gamie naszych specjalizacji znajdą Państwo: doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe, doradztwo z zakresu rachunkowości, kadr i płac.
  Naszym Klientom staramy się dostarczać innowacyjne usługi, które w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie ułatwiają im prowadzenie biznesu. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo prowadzenie firmy. Dbamy o zabezpieczenie aktywów naszych Klientów przed ryzykiem rynkowym poprzez odpowiednią konstrukcję podmiotów gospodarczych o ograniczonej odpowiedzialności.

 • E-complex.eu Paweł Piasecki,
  ul. Zamkowa 14, 26-500 Szydłowiec

  Usługi biura:
  - obsługa przez wykwalifikowanego księgowego
  - prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
  - prowadzenie Ewidencji Sprzedaży VAT
  - prowadzenie Ewidencji Zakupów VAT
  - prowadzenie Ewidencji Przychodów Zryczałtowanych
  - sporządzanie i wysyłanie deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-27, VAT-UE, JPK_VAT przez księgowego
  - sporządzanie i składanie rocznych zeznań podatkowych dla osób rozliczających się indywidualnie
  - reprezentowanie przed ZUS i urzędem skarbowym
  - pełna odpowiedzialność za świadczone usługi (ubezpieczenie OC)
  - prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  - prowadzenie ewidencji wyposażenia
  - przygotowanie i złożenie deklaracji ZUS (elektronicznie)
  - pomoc w założeniu działalności gospodarczej

 • Biuro Rachunkowe "DEBET/CREDIT",
  ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

  Jesteśmy rodzinną firmą księgową działającą w obszarze finansowo-księgowym nieprzerwanie od 1996 roku.
  Właścicielem firmy jest Stanisław Węglarz - biegły rewident wpisany do rejestru biegłych rewidentów prowadzonego przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów. Oferujemy kompleksową obsługę księgową Państwa firmy. Obsługujemy zarówno mikroprzedsiębiorstwa, firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak również duże przedsiębiorstwa.

  W ramach działalności naszego Biura Rachunkowego
  - oferujemy pełną obsługę księgową w zakresie ksiąg rachunkowych wg Ustawy o rachunkowości oraz MSR,
  - prowadzimy ewidencje ryczałtowe,karty podatkowe oraz książki przychodów i rozchodów

  Prowadzimy obsługę kadrowo - płacową. W naszej ofercie znajdą Państwo:
  - deklaracje księgowe podatków VAT / CIT / PIT
  - ewidencja środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia
  - pomoc w wyjaśnianiu i rozliczaniu zaległości księgowo - podatkowych
  - deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe do ZUS za prowadzących działalność, pracowników, zleceniobiorców
  - ewidencje kadrowo - płacowe
  - korespondencja urzędowa w zakresie księgowości i ZUS
  - obsługa PFRON
  - rozliczamy roczne zeznania podatkowe PIT dla osób fizycznych

  Zapraszamy do kontaktu!

 • Biuro Rachunkowe IMPERIAL Danuta Nowak,
  ul. Zamkowa 3a/5, 56-400 Oleśnica

  Biuro Rachunkowe IMPERIAL jest firmą działającą na polskim rynku od dwudziestu lat, skoncentrowaną przede wszystkim na oferowaniu usług w zakresie księgowości oraz pełnej obsłudze kadrowo-płacowej. Posiadamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg podatkowych na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów nr 6519/97, co oznacza że mogą nam państwo zaufać i powierzyć prowadzenie obsługi księgowej Waszej firmy. Gwarantujemy naszym klientom, że wszystkie sprawy przedsiębiorstwa są prowadzone rzetelnie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, ponieważ specyfika firm jest inna. Natomiast różne są rozwiązania, które możemy zastosować u każdej z nich. Ponadto, współpracujemy z prawnikami.

 • Biuro Rachunkowe JTM-PROJEKT Jolanta Miodunka
  ul. Przemysłowa 2/3, 39-300 Mielec, Polska

  Księgowość dla:
  - fundacji
  - stowarzyszeń
  - firm produkcyjnych
  - firm handlowych
  - firm usługowych

  Obsługujemy::
  - jednoosobowe działalności gospodarcze
  - spółki cywilne
  - spółki jawne
  - spółki partnerskie
  - spółki komandytowe
  - spółki komandytowo-akcyjne
  - spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Jeżeli chcesz aby Twoje biuro rachunkowe znalazło się na mapie partnerów Fakturowni - wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza   

  Co zyskam, dodając moje biuro do programu dla biur księgowych?

  Twoje biuro obsłuży większą ilość klientów

  Od teraz zaoszczędzisz mnóstwo czasu i formalności, dając dostęp do wystawianych przez Ciebie dokumentów swoim klientom on-line, w dowolnym miejscu i czasie. Już dziś skorzystaj ze specjalnego cennika Fakturowni na miarę Twojej działalności! 

  feature1
   
  • Zacznij generować zyski i oszczędź żmudne czynności związane z ponownym wysyłaniem dokumentów i duplikatów
  • Pozbądź się problemów związanych z zagubionymi lub niedostarczonymi na czas dokumentami
  • Zautomatyzuj swoją pracę z Fakturownią, a natychmiast przełoży się to na lepszą współpracę z Twoimi klientami
   

  Zyskasz nowych klientów

  Wszystkie Biura Księgowe, które skorzystają z Oferty dla Biur Księgowych dostają możliwość dodatkowej promocji poprzez serwis Fakturownia. Jeśli chcesz znaleźć się na naszej Mapce Zaufanych Biur Księgowych i pozwolić się odnaleźć zupełnie nowej grupie Klientów - Jesteś we właściwym miejscu! Proponujemy Ci przejrzystą współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  feature1
   

  Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły

  Jeśli masz inny pomysł, jak możemy pomóc Twojej firmie oraz Klientom - poinformuj nas o tym korzystając z Formularza Kontaktowego.  

  feature1