Prowadzisz biuro rachunkowe? Masz dobre relacje ze swoim klientami? To doskonale! Jedyne, czego jeszcze trzeba Waszemu zespołowi to łatwe i szybkie udostępnianie dokumentów. Fakturownia pozwoli Wam współdzielić dokumenty i raporty bez konieczności wysyłki i pilnowania terminów.

 

Dlaczego mam czytać dalej?

Teraz tracisz mnóstwo czasu, aby uzyskać wyczerpujące informacje finansowe od swoich Klientów. Jest to szczególnie dotkliwe podczas okresów wzmożonej aktywności zarówno przedsiębiorców jak i księgowych tuż przed datą złożenia deklaracji, plików JPK i wszelkich dokumentów, które trzeba przygotować na określony dzień.

Twoi klienci okażą Ci ogromną wdzięczność, a Twoja oferta będzie dla nich niezwykle atrakcyjna, jeśli zaoferujesz im dostęp do ich własnego konta w Fakturowni, do którego będą mieli dostęp w każdej chwili z dowolnego miejsca.

Odczujesz natychmiastowe korzyści, jeśli otrzymasz bieżący dostęp do faktur Twoich klientów i zwolnisz ich z konieczności comiesięcznego ich dostarczania przed goniącym Cię "deadlinem".

 

Uprawnienia Klienta

Zastanawiasz się, co Twój Klient zyska, jeśli udostępnisz mu konto w Fakturowni?

Konto, które udostępnisz Twojemu klientowi będzie pełnoprawnym kontem w systemie. Twój klient będzie mógł wystawiać dokumenty przychodowe i kosztowe również cyklicznie, podpiąć szybkie płatności, a nawet prowadzić gospodarkę magazynową. Fakturowanie elektroniczne pozwoli mu zaoszczędzić czas, pieniądze i postawić na innowacyjne rozwiązania w jego firmie.

 


 

Jak dodać firmę Klienta do konta w Fakturowni

Nic prostszego! Aby dodać firmę Klienta do Konta w Fakturowni, zaloguj się do Fakturowni. Gdy aktywujemy na Twoim koncie Moduł dla Biur Księgowych, nową firmę dodasz w głównym menu.

Gdy stworzysz konto dla firmy Twjego Klienta, w prosty sposób zaprosisz klienta do korzystania z konta. Możesz również obsługiwać konta, które już istnieją w Fakturowni!


 

Jeśli nie jesteś księgowym

Jeśli nie jesteś księgowym, ale sam korzystasz z usług biura rachunkowego, koniecznie zapoznaj się z możliwością darmowego udzielenia dostępu do konta księgowości!

 

Doskonale, tylko… ile to kosztuje

Ujednolicony cennik Fakturowni dla Biur Księgowych pozwala cieszyć się wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami kont standardowych wraz z nielimitowaną możliwością dodawania Klientów

 

 

 

Funkcje dla biur księgowych

Funkcje  od 480 zł netto* / rok
Ilość obsługiwanych firm / klientów zobacz cennik
Dodatkowa firma / konto Twojego klienta zobacz cennik
Wizytówka firmy na liście Polecane Biura Księgowe  
Dołączanie i przechowywanie skanów dokumentów wydatkowych  
Eksport danych do programów księgowych Raks SQL, CDN Optima   
Firmy mogą logować się do programu z Twojej strony www  
Raporty dla poszczególnych firm oraz zbiorcze  
Każda firma ma dostęp do swoich faktur (osobny użytkownik)  

Cennik dla biur księgowych

Ilość obsługiwanych kont   od 480 zł netto* / rok
10 kont 480 zł netto
20 kont 960 zł netto
30 kont 1440 zł netto
40 kont 1920 zł netto
50 kont 2200 zł netto
100 kont 3990 zł netto

*cena dotyczy 10 kont klienckich rozszerzonych maksymalnie do pakietu Standard. Aby obsługiwać więcej kont, skontaktuj się z działem pomocy. Dokupienie kolejnego 1 konta na kosztuje 48 zł netto.

 

Jeżeli chcesz aby Twoje biuro rachunkowe znalazło się na mapie partnerów Fakturowni - wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza