Współpracuj z łatwością, automatyzuj zadania i uzyskaj dostęp do dokumentów Klientów w dowolnym momencie za pomocą Fakturowni!

Współpracuj z łatwością, automatyzuj zadania i uzyskaj dostęp do dokumentów Klientów w dowolnym momencie za pomocą Fakturowni!

Prowadzisz biuro rachunkowe? Masz dobre relacje ze swoim klientami?

To doskonale! Jedyne, czego jeszcze trzeba Waszemu zespołowi to łatwe i szybkie udostępnianie dokumentów. Fakturownia pozwoli Wam współdzielić dokumenty i raporty online bez konieczności wysyłki i pilnowania terminów. Od teraz nie musisz umawiać się z Klientami na comiesięczne przekazanie dokumentów w biurze, wystarczy jeden klik, a niezbędna do rozliczenia dokumentacja znajdzie się na Twoim komputerze.

Co oferuje program partnerski dla biur księgowych?

Tobie

icon

Wyróżnienie na mapie Biur Księgowych

icon

Wizytówkę na liście Biur Księgowych

icon

Prosty program

icon

Dotarcie do Klienta w całej Polsce

icon

Wygodę

icon

Większą wydajność

icon

Automatyzację

icon

Zaufanie

icon

Support

Twojemu klientowi

icon

Intuicyjny program

icon

Bazę Wiedzy

icon

Aplikację mobilną

icon

Pracę zdalną

icon

Wygodę

icon

Wolny wybór Księgowego

icon

Kontrolę

icon

Archiwum dokumentów

icon

Program do magazynowania

icon

Automatyzację

icon

Support

* * *

Program partnerski powstał jako idea wspierająca lokalne biura księgowe, aby mogły wyjść ze swoją usługą poza dotychczasowy region i udoskonaliły współpracę online z obecnymi Klientami.

Chcemy zaproponować pracę w oparciu o program Fakturownia wszystkim księgowym, którzy dzięki temu, że udostępnią bądź zostaną dodani jako Użytkownik do konta firmy w naszym systemie, zyskają możliwość współdzielenia ze swoimi Klientami dokumentów i raportów bez konieczności wysyłki i pilnowania terminów.

Jak to wygląda w praktyce?

 
Paczka kont na preferencyjnych warunkach

Innowacyjne biura, umożliwiające swoim klientom fakturowanie elektroniczne

Sprawdź naszą
listę biur księgowych
Pok chaj Fakturownię!

Korzystasz z modułu dla Biur Księgowych Fakturowni, jesteś z nas zadowolony i chcesz oferować innym firmom atrakcyjne rabaty na niezawodne narzędzie w prowadzeniu rachunkowości?

Wiemy, że ilość programów na rynku mnoży się w nieubłaganym tempie, a Ty ceniąc pracę na sprawdzonym narzędziu, chcesz zaoferować swoim Klientom Fakturownię z dużym rabatem. Odbierz paczkę kodów rabatowych dedykowaną przy zakupie modułu dla biur księgowych. Zyskasz wdzięczność za zaoszczędzone fundusze oraz możliwość korzystania z Fakturowni przy współpracy z przedsiębiorstwem.

Chcesz porozmawiać o Programie dla Biur Księgowych?
Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde z Twoich pytań.

icon