Największą motywacją jest dla nas zadowolenie naszych użytkowników
Poznaj opinie o systemie, sprawdź jak Fakturownia może ułatwić Twoją codzienną pracę i podziel się z nami Twoimi odczuciami
 
Największą motywacją jest dla nas zadowolenie naszych użytkowników
Poznaj opinie o systemie, sprawdź jak Fakturownia może ułatwić Twoją codzienną pracę i podziel się z nami Twoimi odczuciami
 
Największą motywacją jest dla nas zadowolenie naszych użytkowników
Poznaj opinie o systemie, sprawdź jak Fakturownia może ułatwić Twoją codzienną pracę i podziel się z nami Twoimi odczuciami
Opinie klientów
Korzystam z Fakturowni od 2012 r. – to chyba jedyne narzędzie, które mimo upływu lat sprawdza się w mojej firmie niezawodnie.
Marek Jankowski
Fakturownia jako jedyna platforma była na tyle elastyczna, żeby dostosować się do naszego modelu płatności i spełnić nasze wszystkie oczekiwania jeśli chodzi przepływ danych finansowych, ich raportowanie oraz obieg dokumentów księgowych. Śmiało polecam wszystkim spółkom działającym w modelu SaaS.
Joanna Worotyńska
Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET
Fakturownia to intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, które niesamowicie skróciło nam czas przygotowania dokumentów. W końcu wszystkie dokumenty są w jednym miejscu a czas jaki musimy poświęcić na ich wystawienie skrócił się do minimum. Dzięki temu mamy więcej czasu na inne tematy związane z rozwojem naszej organizacji.
dr inż. Adam Szatkowski, MBA Prezes Fundacji Nanonet,
Koordynator Śląskiego Klastra NANO
Sprzedaż biletów na konferencję oraz kursów edukacyjnych dla organizatorów wymaga dużej precyzji i szybkości w działaniu, na co pozwala nam możliwość wystawiania faktur poprzez fakturownia.pl. Fakturownia posiada bardzo dużo korzystnych opcji m.in. automatyzację faktur przez API. Bez tego nie byłoby możliwe wystawianie czasami kilkuset faktur, w ciągu kilka sekund. Jest prosta w obsłudze i bardzo instynktowna, dzięki czemu praca staje się lekka i przyjemna.
Evenea
Front-Trends
Organizacja międzynarodowej konferencji to konieczność obsługi setek faktur w różnych walutach i językach, pozostających jednocześnie w zgodzie z polskim prawem. Fakturownia pozwala skupić się na własnym biznesie, dając swoim klientom użyteczne, elastyczne i niezawodne narzędzie online. Szczera troska zespołu Fakturowni o potrzeby klienta powinna być wzorem do naśladowania dla każdej firmy.
Paweł Czerski organizator konferencji Front-Trends
multihome.pl
Korzystam z programu Fakturownia.pl i jestem wyjątkowo zadowolona. Program jest prosty w obsłudze, bardzo intuicyjny, pracownicy bardzo chętnie go przyjęli bez żadnych szkoleń. Bardzo odpowiada mi funkcja wysyłania faktur e-mailem oraz przypominanie klientom o płatnościach. Mile zaskoczyła mnie pomocna i kompetentna obsługa przez telefon.
Dominika Stryj
Prosta obsługa i szybka reakcja na zapytania - warto postawić na ten program.
Zespół Redro
"HEBAN" Pijalnia
Czekolady
Jak rzadko kiedy mam poczucie, że mam realny wpływ na "produkt on-line", z którego korzystam!
Sławomir Michalak
Stop! Jeżeli nadal wystawiasz faktury w Excelu czy Wordzie to szykuje się duża zmiana dla Ciebie. Dla nas była. Po Fakturowni spodziewaliśmy się systemu do łatwego wystawiania dobrze wyglądających faktur. To jest. Dostaliśmy więcej: od pierwszego dnia uporządkowaliśmy faktury kosztowe, statusy płatności, raporty wyników, które pokazują gdzie jesteśmy w drodze do celu. Nigdy wcześniej tak mała inwestycja w oprogramowanie nie wpłynęła tak silnie na dodatkową motywację do sprzedaży.
Dariusz Borowski
Chciałem pogratulować i podziękować, ponieważ Państwa program, ba program to mało powiedziane, system to bardziej odpowiednie sformułowanie. Państwa cały system bardzo ułatwia nam pracę w rozwijaniu naszej sieci franczyzowej, dużo łatwiej jest monitorować płatności, korygować faktury jak i śledzić sprzedaż :)
Tomasz Jench
HS Planet sp. z o.o.
Jestem bardzo zadowolona z programu, który jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i jak dotąd nie sprawił żadnych kłopotów. Pracownicy niezwykle uprzejmi. Odbierają telefony lub oddzwaniają i z entuzjazmem natychmiast rozwiązują każdą wątpliwość. Z przyjemnością polecam.
Aleksandra Matysiak prezes HS Planet sp. z o.o.
FABRYKA MATERACÓW
HEVEA
Oprogramowanie jest zdecydowanie bardziej zaawansowane od wszystkich z których dotychczas korzystaliśmy a przy tym jego obsługa jest intuicyjna. Nowy pracownik jest w stanie rozpocząć pracę w Fakturowni po kilkuminutowym szkoleniu. Warto podkreślić możliwość dostosowania niektórych parametrów pod indywidualne potrzeby – w naszym przypadku tak było z dokumentami magazynowymi. Polecam!
Cezary Martynowicz
iPhone.szczecin.pl
Używamy Fakturowni od kilku lat. To proste, przejrzyste rozwiązania skomplikowanych kiedyś czynności. I zaskoczenie, kiedy Klienci, którzy po raz pierwszy wystawiają u nas fakturę, a podają jedynie nr. NIP - reszta uzupełniana jest sama z bazy danych. Super sprawa.
Michał Orda-Hubiński CEO iPhone.szczecin.pl
Stowarzyszenie
Radiofonia
Fakturownia to fantastyczne i proste w obsłudze narzędzie, które pozwala nam utrzymywać porządek w dokumentach stowarzyszenia. To szczególnie ważne w takim podmiocie jak organizacja pozarządowa, gdzie wszystkie sprawy majątkowe powinny być przejrzyste.
Marcin Lewandowski Prezes Zarządu Stowarzyszenie Radiofonia
Zanim trafiłam na Fakturownię i korzystałam z innych programów, dodzwonienie się do firmy graniczyło z cudem, a z Wami kontakt jest rewelacyjny!
Anita Wróbelprzedsiębiorca
Bi Fit
U was wszystko jest świetnie, mnóstwo funkcji łatwość ponownego wystawiania dokumentów. To naprawdę widać, że w Waszej firmie pracują ludzie z pasją do tego, co robią. Program niczym Apple :) piękno i prostota."
Zespół Bi Fit
Doskonały kontakt. Szybkie i konkretne działania helpdesku. Jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego rozwiązania.
Andrzej Jaworski CEO Multiface
Prosty w obsłudze, szybki i rozwojowy program :)
Marta Ranowicz
JKK Biuro Sp. z o.o.
Jesteśmy biurem rachunkowym, nasi przedstawiciele często potrzebują wystawić fakturę z tabletu, telefonu czy laptopa. Potrzebowaliśmy programu online, który będzie intuicyjny i przejrzysty dla naszych handlowców. Bardzo przydała się obsługa bitcoina oraz wysyłka faktur od razu na adres email. Polecamy!
Sabina Radwan
Bezproblemowość i intuicyjny interfejs, a także szybkość działania – to wszystko ważne cechy Fakturowni z perspektywy codziennej pracy, gdzie musimy się nieustannie przełączać między sprzedażą, obsługą klienta a realizacją nowych projektów.
Janusz Żebrowski
Noble Coffee
Fakturownia umożliwia, szybki dostęp do finansów firmy z każdego miejsca, w którym się znajduję. Dzięki temu mogę na bieżąco mieć wgląd w księgowość oraz stany magazynowe, a opieka ze strony ekspertów jest na najwyższym poziomie.
Marcin Pioterczak
We wszystkich naszych projektach, mniejszych i większych przedsięwzięciach jest wspólny mianownik – faktury. Ich wystawianie to tak naprawdę nasza codzienność, dlatego tak bardzo cenimy sobie serwis Fakturownia.pl – dzięki Wam możemy wystawiać faktury z łatwością w dowolnym czasie, a nawet miejscu na świecie. Niezwykle wygodna jest także możliwość personalizacji tych dokumentów poprzez dodanie naszego logotypu. Mamy wielu zagranicznych partnerów, więc wystawianie faktur w ich języku to kolejna zaleta Fakturowni. Co ważne, w przypadku faktur eksportowych zachowane są wszelkie wytyczne rachunkowo-księgowe. Obsługa jest bardzo intuicyjna, jednak w razie jakichkolwiek problemów niezwykle kompetentni konsultanci służą pomocą. Jednym słowem: Polecam!
Rafał Wójcicki
Musicon
Fakturownia jest dla nas niesamowicie pomocnym w codziennej pracy rozwiązaniem! Szukaliśmy narzędzia, które będzie proste w obsłudze, szybkie i bezproblemowe, a nauczenie jego obsługi będzie łatwe. Taka jest właśnie Fakturowania. Tworzona przez super ludzi!
Ida Laszuk
Bionaturi.co
W Fakturowni urzekła mnie nie tyle prostota obsługi i intuicyjność programu, co poziom wsparcia techniczno-merytorycznego. Jestem niesamowicie miło zaskoczony inicjatywą ze strony obsługi klienta. Sama Fakturownia zaś dla totalnego laika w dziedzinie obsługi programu magazynowego to idealne rozwiązanie zarówno do nauki jak i pełnowymiarowej kontroli magazynu.
Zespół Bionaturi
Korzystam od kilku lat z Fakturowni i jestem bardzo zadowolony z systemu. Bardzo prosty w obsłudze interfejs oraz bezproblemowe wsparcie klienta. Korzystałem z kilku programów do fakturowania, jednak Fakturownia sprawdza się u nas najlepiej.
Zdecydowanie polecam!
Stanisław Duda
Rhiannon Sp. z o.o.
Extra!!! Bardzo szybko załatwiają trudności. Jestem pod dobrym wrażeniem. Myślałem, że to będzie długo trwać, jak wszedzie, ale chyba nie z nimi :) Sam system pracuje cudownie. Dziękuję! Będę korzystać w przyszłości i polecać wszyskim!
Ihor Puhach
TP SERWIS
Prowadzimy serwis wind samochodowych od 2 lat. Jak to na początku, potrzebowaliśmy różnych narzędzi do prowadzenia firmy. Jednym z nich był program do faktur. Po okresie 2 lat możemy śmiało powiedzieć i wydać ocenę celującą dla fakturownia.pl. Przez ten okres nie mieliśmy żadnego problemu z systemem, wszystko jest jasne i proste, a zarazem bardzo rozbudowane. Życzymy sobie oraz innym takich partnerów w biznesie.
Krzysztof Tomczyk
Z Fakturownią współpracujemy od samego początku, czyli od 2012 roku. Przebyliśmy wspólnie ścieżkę od kilkunastu dokumentów wystawianych ręcznie, do kilku tysięcy wystawianych automatycznie za pomocą API i opłacanych szybkimi płatnościami. Dziękujemy za świetny kontakt jak i niezawodne narzędzia. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę Fakturowni i życzymy dalszych sukcesów.
Marcin Kamiński
Fakturownia i jej brytyjska wersja InvoiceOcean to świetne narzędzie wspierające księgowość firmy. Przyjazny i logiczny interface, zaawansowane opcje, bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów i niezawodność programu to atuty sprawiające, że prowadzenie biznesu jest odrobinę łatwiejsze. Gratuluję stworzenia super programu i zdecydowanie polecam go wszystkim przedsiębiorcom.
Paweł Kłosiński
Korzystamy z Fakturowni już kilka dobrych lat, nie wyobrażam sobie zrezygnować z takich udogodnień jak dostęp do swoich faktur z każdego miejsca na Ziemi ;)
Dawid Barteczko
Fakturownia to użyteczny i przejrzysty program, który bardzo ułatwia codzienną pracę administracyjną. Łatwe wyszukanie faktur, możliwość ponownego wystawienia faktury, przyjazny interfejs, zarządzanie należnościami czy możliwość szybkiej wysyłki faktury mailem - to tylko kilka funkcjonalności, ze względu na które polecamy Fakturownię.
Mateusz Kuc Managing Director
Prześlij nam swoją opinię