Czym jest White Label dla SaaS Fakturowni i dlaczego powinieneś wdrożyć go w swojej firmie?

Agata Olejniczak Agata Olejniczak 2021-10-22
whitelabeldlasaas,integracje,api,fakturownia

Prowadzisz firmę, w której udostępniasz swoim klientom usługi online? Możesz uzupełnić je o fakturowanie elektroniczne bardzo prostym sposobem. Wystarczy, że skorzystasz z White Label dla SaaS. Czym jest ten system i dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Sprawdź szczegóły!

Wielu przedsiębiorców oferujących swoje usługi online, chciałoby ułatwić swoim klientom codzienną pracę. Chodzi nie tylko o uproszczenie funkcjonalności czy procesu, ale także o jego skrócenie. Jest to możliwe, jeśli udostępnisz użytkownikom dodatkowy moduł wystawiania faktur online, bezpośrednio w swojej usłudze. Fakturowanie bez wychodzenia z aplikacji minimalizuje ryzyko utracenia klienta. Takie rozwiązanie to White Label dla SaaS Fakturowni. Możesz wdrożyć je w swoim systemie i zwiększyć wartość swojego produktu.

White Label dla SaaS - integracja z Fakturownią. Co możesz zyskać?

Oto zalety integracji Twojego systemu z program do fakturowania Fakturownia.pl:

- dajesz odbiorcom swoich usług możliwość wystawiania faktur elektronicznych prosto z Twojej aplikacji. Klient nie będzie miał poczucia, że nagle korzysta z innego narzędzia. Fakturowanie będzie częścią Twojego systemu, a nawet może znajdować się pod Twoją domeną,

- możesz wybrać tylko część funkcji z Fakturownia.pl - akurat te, na których zależy Tobie i Twoim klientom,

- otrzymasz własne konto partnerskie w Fakturowni, a to oznacza, że będzie mógł zarabiać na prowizji od założonych kont,

- możesz zamówić w Fakturownia.pl własne funkcje. Dzięki temu system do fakturowania będzie w stu procentach spełniał potrzeby Twoje i Twoich klientów,

Pamiętaj!

White Label dla SaaS to gotowy moduł fakturowania bez zbędnego kodowania. Wdrożenie naszego systemu nie jest skomplikowane. Opiera się na bazie naszego API.

 

Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce i w Europie
Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
Zarejestruj się w Fakturownia.pl

White Labe dla SaaS Fakturownia.pl - przykłady zastosowania

Zobacz, jak można wykorzystać narzędzie White Label dla SaaS. Oto kilka przykładów jego zastosowania:

1. System rezerwacji

Świadczysz usługi rezerwacji, np. noclegów lub miejsc w salonach kosmetycznych itp.? White Label dla SaaS może sprawdzić się tutaj idealnie. Przecież każdy z Twoich klientów musi wystawić paragon lub fakturę. Po co tworzyć system od zera, skoro możesz skorzystać z gotowego i pewnego rozwiązania, którego używa ponad pół miliona przedsiębiorców? Dzięki temu użytkownicy Twojej aplikacji nie tylko dokonają rezerwacji, ale od razu ją także rozliczą. Brzmi doskonale, prawda? :)

Sprawdź także:

 

2. E-commerce

Tworzysz system do zarządzania sklepami internetowymi? A może udostępniasz jakikolwiek inny system sprzedaży? White Label dla SaaS sprawdzi się także w tym przypadku! Po zakupie czy to w sklepie czy np. na platformie szkoleniowej faktura wystawia się automatycznie i jest wysyłana mailowo do klienta. Mało tego! Odbiorca może też w każdej chwili pobrać dokument ze swojego panelu.

3. System do obsługi

Tworzysz aplikację, która ma pomóc w codziennej pracy kancelariom prawnym, zarządcom nieruchomości albo specjalistom z innej branży? Zaoferuj im w swoim narzędziu wachlarz usług, w tym fakturowanie! Z pewnością to podniesie komfort użytkowania Twojego systemu, czego efektem będzie grono zadowolonych klientów, którzy będą polecać Twoje rozwiązanie innym. 

Sprawdź także:

 

Dlaczego Fakturownia.pl?

Dlaczego to właśnie system fakturowania od Fakturownia.pl będzie najlepszy? Oto kilka zalet narzędzia, z którego korzysta już ponad pół miliona klientów!

- wiele typów dokumentów - w Fakturownia.pl możesz pracować na wielu typach dokumentów, m.in. na fakturach, proformach, fakturach zaliczkowych i końcowych, fakturach walutowych, fakturach korygujących, notach księgowych i wielu, wielu innych;

- ponad 30 języków i wszystkie waluty - Twoi klienci pracują na walucie innej niż PLN? Zależy im na wystawianiu faktur dwujęzycznych? Nie ma problemu! System przeliczy ceny produktów i usług według kursu z konkretnego banku;

- płatności automatyczne - Twoi użytkownicy otrzymają możliwość płatności wprost z poziomu faktury - wygoda w działaniu to podstawa!;

- raporty - trudno wyobrazić sobie zarządzanie biznesem przez jego analizowania. Raporty Fakturowni pomogą Twoim klientom być na bieżąco z sytuacją w ich firmie.

 

Masz pytania? Wątpliwości? Zastanawiasz się, czy White Label dla SaaS sprawdziłby się w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami!

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jak nasze narzędzie mogłoby uatrakcyjnić Twój system.

Napisz: integracje@fakturownia.pl

 

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej ani podatkowej i jako taka nie powinien być traktowany, a przedstawione treści mogą ulec przedawnieniu. Czytelnik wykorzystuje poglądy przedstawione przez Autora dla własnych potrzeb jedynie na własną odpowiedzialność. 
 
Zachęcamy do śledzenia nas na TwitterzeFacebooku oraz Instagramie.
Powrót