White Label
dla SaaS

Uzupełnij swoją usługę o fakturowanie elektroniczne

Tworzysz oprogramowanie, które udostępniasz w modelu B2B? Chcemy zaproponować Ci rozszerzenie Twoich usług o możliwość wystawiania faktur online. Bezpośrednio z Twojego systemu.

Fakturownia to prosty system do faktur, któremu zaufało już ponad 500 tysięcy polskich przedsiębiorców. Narzędzie łączy w sobie funkcje fakturowania, obsługi magazynowej, generowania i wysyłki plików JPK oraz przejrzysty moduł raportów.

Co możesz zyskać dzięki integracji z Fakturownią

tick

Możliwość wystawiania faktur elektronicznych prosto z Twojej aplikacji

tick

Fakturowanie pod Twoją domeną

tick

Własny wygląd aplikacji do fakturowania

tick

Funkcje systemu Fakturownia, które wybierzesz

tick

Możliwość zamówienia implementacji nowych funkcji w systemie fakturowym według Twoich potrzeb

tick

Własne konto partnerskie w Fakturownia

tick

Możliwość przedstawienia Twojej działalności na stronie Fakturowni

Przykłady


img

System rezerwacji

Udostępniasz Twoim klientom system do rezerwacji usług? Bez względu na to, czy są to rezerwacje hotelowe, w salonach kosmetycznych, czy w restauracji, Twój klient za wykonaną usługę musi wystawić fakturę lub paragon. O ile prościej byłoby, gdyby system rezerwacyjny umożliwiał nie tylko zamówienie usługi, ale również jej rozliczenie! A to możesz zaoferować Klientom dzięki współpracy z Fakturownią.

System sprzedaży

Umożliwiasz swoim użytkownikom sprzedaż różnych produktów? Kursy online, biżuterię hand-made, a może dropshipping? Zafakturowanie transakcji bez konieczności przenoszenia się do innego narzędzia na pewno ułatwi pracę Twoich klientów, a oni jeszcze bardziej przywiążą się do Twojego systemu. W końcu kompleksowe rozwiązania są najbardziej cenione.

img
img

System do obsługi konkretnej branży

Tworzysz system dla agencji ubezpieczeniowych, zarządców nieruchomości, a może jeszcze innej branży, która opiera swoją codzienną pracę o Twoje narzędzie? Wzbogacenie aplikacji o możliwość fakturowania to świetny pomysł! Nie tylko przyspieszysz pracę swoich klientów, ale także zyskasz ich zadowolenie, które najprawdopodobniej przełożą się na pozytywne opinie o Twoim rozwiązaniu.

Inne systemy SaaS

Bez względu na to, jaką usługę udostępniasz - jeśli wydaje Ci się, że uzupełnienie jej o możliwość wystawiania dokumentów online sprawi, że wzrośnie Twoja konkurencyjność na rynku, odezwij się do nas! Z chęcią porozmawiamy o tym, w jaki sposób Fakturownia może dodać atrakcyjności Twojemu narzędziu.

img

Funkcje Fakturowni, które uatrakcyjnią Twoją ofertę

Wiele typów dokumentów do wystawienia
Między innymi: faktury, proformy, faktury zaliczkowe i końcowe, faktury walutowe, faktury marża, faktury korygujące, noty korygujące, rachunki, paragony, KP, KW, zamówienia, WNT, WDT, noty księgowe, dowody wewnętrzne, import usług.

Wszystkie waluty i ponad 30 języków
Twoi klienci bez problemu będą mogli obsłużyć transakcje walutowe, wystawić faktury dwujęzyczne i przeliczyć ceny produktów i usług według kursu wybranego banku.

Płatności automatyczne i statusy płatności
Szybka płatność za produkty i usługi to przede wszystkim oszczędność czasu, ale również zadowolenie ze sprawnie przeprowadzonej transakcji. Dzięki Fakturowni Twoi użytkownicy będą mogli otrzymać płatność automatyczną wprost z poziomu faktury.

Raporty
Nadzór nad danymi finansowymi to kluczowa sprawa w każdym przedsiębiorstwie. Wykresy i przejrzyste raporty finansowe pozwolą klientom być na bieżąco z sytuacją w ich firmie, a to pozwoli im podejmować przemyślane decyzje dotyczące rozwoju ich działalności.


Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię możliwość dodania opcji fakturowania do Twojej platformy SaaS? A może chcesz nas dopytać o szczegóły takiej współpracy? Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami


Zainteresowała Cię możliwość dodania opcji fakturowania do Twojej platformy SaaS? A może chcesz nas dopytać o szczegóły takiej współpracy?
Napisz do nas!