White Label
dla SaaS

Udostępnij Twoim klientom usługę fakturowania elektronicznego

Tworzysz oprogramowanie, które udostępniasz w modelu B2B? Chcemy zaproponować Ci rozszerzenie Twoich usług: zaproponuj Twoim klientom możliwość fakturowania ich transakcji bezpośrednio z Twojego systemu.

Fakturownia to prosty system do faktur, któremu zaufało już ponad 500 tysięcy polskich przedsiębiorców. Narzędzie łączy w sobie funkcje fakturowania, obsługi magazynowej, generowania i wysyłki plików JPK oraz przejrzysty moduł raportów.

Co możesz zyskać dzięki integracji z Fakturownią

tick

Panel wystawiania faktur elektronicznych osadzony w Twojej aplikacji

tick

Możliwość dostosowania wyglądu aplikacji do fakturowania

tick

Uzupełnienie Twojej usługi o wybrane funkcje systemu Fakturownia

tick

Możliwość zamówienia implementacji nowych funkcji w systemie fakturowym według Twoich potrzeb

tick

Własne konto partnerskie w Fakturowni

tick

Możliwość przedstawienia Twojej działalności na stronie Fakturowni

tick

Fakturowanie pod Twoją domeną

Przykłady


img

System rezerwacji

Udostępniasz Twoim klientom system do rezerwacji usług? Bez względu na to, czy są to rezerwacje hotelowe, w salonach kosmetycznych, czy w restauracji, Twój klient za wykonaną usługę musi wystawić fakturę lub paragon. O ile prościej byłoby, gdyby system rezerwacyjny umożliwiał nie tylko zamówienie usługi, ale również jej rozliczenie! A to możesz zaoferować Klientom dzięki współpracy z Fakturownią.

System sprzedaży

Umożliwiasz swoim użytkownikom sprzedaż różnych produktów? Kursy online, biżuterię hand-made, a może dropshipping? Zafakturowanie transakcji bez konieczności przenoszenia się do innego narzędzia na pewno ułatwi pracę Twoich klientów, a oni jeszcze bardziej przywiążą się do Twojego systemu. W końcu kompleksowe rozwiązania są najbardziej cenione.

img
img

System do obsługi konkretnej branży

Tworzysz system dla agencji ubezpieczeniowych, zarządców nieruchomości, a może jeszcze innej branży, która opiera swoją codzienną pracę o Twoje narzędzie? Wzbogacenie aplikacji o możliwość fakturowania to świetny pomysł! Nie tylko przyspieszysz pracę swoich klientów, ale także zyskasz ich zadowolenie, które najprawdopodobniej przełożą się na pozytywne opinie o Twoim rozwiązaniu.

Inne systemy SaaS

Bez względu na to, jaką usługę udostępniasz - jeśli wydaje Ci się, że uzupełnienie jej o możliwość wystawiania dokumentów online sprawi, że wzrośnie Twoja konkurencyjność na rynku - odezwij się do nas! Z chęcią porozmawiamy o tym, w jaki sposób Fakturownia może dodać atrakcyjności Twojemu narzędziu. Zobacz przykład jak może to działać.

img

Funkcje Fakturowni, które uatrakcyjnią Twoją ofertę

Wiele typów dokumentów do wystawienia
Między innymi: faktury, proformy, faktury zaliczkowe i końcowe, faktury walutowe, faktury marża, faktury korygujące, noty korygujące, rachunki, paragony, KP, KW, zamówienia, WNT, WDT, noty księgowe, dowody wewnętrzne, import usług.

Wszystkie waluty i ponad 30 języków
Twoi klienci bez problemu będą mogli obsłużyć transakcje walutowe, wystawić faktury dwujęzyczne i przeliczyć ceny produktów i usług według kursu wybranego banku.

Płatności automatyczne i statusy płatności
Szybka płatność za produkty i usługi to przede wszystkim oszczędność czasu, ale również zadowolenie ze sprawnie przeprowadzonej transakcji. Dzięki Fakturowni Twoi użytkownicy będą mogli otrzymać płatność automatyczną wprost z poziomu faktury.

Raporty
Nadzór nad danymi finansowymi to kluczowa sprawa w każdym przedsiębiorstwie. Wykresy i przejrzyste raporty finansowe pozwolą klientom być na bieżąco z sytuacją w ich firmie, a to pozwoli im podejmować przemyślane decyzje dotyczące rozwoju ich działalności.


Skontaktuj się z nami


Zainteresowała Cię możliwość udostępnienia opcji fakturowania poprzez Twoją platformę SaaS? A może chcesz nas dopytać o szczegóły takiej współpracy?
Napisz do nas!