Moduł Fakturowni do wydruków
fiskalnych

Czym jest moduł do drukarek fiskalnych Fiskator?

Dodatek do Fakturownia.pl w postaci modułu fiskalnego umożliwiający szybki wydruk paragonu lub faktury z przeznaczonego do tego urządzenia.

img

Łatwość obsługi i integracji

Instalacja Fiskatora i konfiguracja konta z drukarką jest proste i szybkie. Dokument wydrukujesz za pomocą jednego kliknięcia. Teraz możesz też dokonywać korekt, udzielać rabatów, monitorować raporty i tworzyć analizy sprzedażowe.

img

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki połączeniu Fiskatora z Fakturownia.pl wszystkie dane masz w jednym miejscu. Możesz zintegrować sprzedaż i z łatwością monitorować swoje stany magazynowe eliminując w ten sposób sprzedaż ponad stan.

img

Kompatybilność

Moduł jest kompatybilny z systemami Windows, Linux i macOS oraz zintegrowany z drukarkami fiskalnymi obsługującymi najbardziej popularne i niezawodne protokoły POSNET i THERMAL. Listę kompatybilnych z Fiskatorem drukarek znajdziesz poniżej. Pamiętaj też, że Fiskator możesz podłączyć do więcej niż jednej drukarki.

img

Praca z każdego miejsca

Ty lub Twoi pracownicy możecie generować dokumenty fiskalne w innym miejscu niż znajduje się drukarka. To bardzo pomocne, szczególnie gdy działy firmy znajdują się daleko od siebie.

Jak to działa?

step
step

Ściągnij aplikację i skonfiguruj konto z drukarką fiskalną

step

Podłącz drukarkę i uruchom Fiskator

step

Zaloguj się do portalu Fakturownia

step

Wciśnij ”Drukuj na drukarce fiskalnej” na podglądzie dokumentu.

Więcej szczegółów znajdziesz w Bazie Wiedzy Fakturowni we wpisie dotyczącym szczegółowej konfiguracji Fiskatora - kliknij TUTAJ

Wypróbuj za darmo przez 30 dni

Możesz testować nasze oprogramowanie za darmo i bez zobowiązań przez 30 dni. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, by otrzymać w odpowiedzi darmową wersję testową.

Wysyłając formularz akceptujesz Regulamin korzystania z modułu Fiskator

Program jest kompatybilny między innymi z takimi drukarkami jak:

Posnet (Tryb Thermal), Novitus (cała rodzina Delio), Duo Pro - (Torell. Emar), TEMPO (Emar), INNOVA DF-1 FV, INNOVA PROFIT
lady

Drukarka fiskalna a kasa fiskalna

Fiskator działa tylko w połączeniu z drukarką fiskalną, a nie kasą fiskalną, która działa samodzielnie. Drukarki fiskalne pracują tylko z odpowiednim programem (np. Fiskatorem) oraz komputerem (lub innym urządzeniem, które obsługuje dany program). Dlatego wdrożyliśmy Fiskator - moduł stworzony na potrzeby naszych klientów. Dzięki połączeniu Fiskatora z Fakturownią zyskujesz dostęp do rzeczywistych stanów magazynowych. W przypadku kasy fiskalnej nie możesz liczyć na takie ułatwienie.

Sprawdź również kogo obowiązują kasy fiskalne:

kliknij TUTAJ

Cennik modułu fiskalnego - Fiskator

Oferujemy dwa warianty cenowe w planie na 6 i 12 miesięcy. Dostęp do Fiskatora możesz dokupić do każdego planu w Fakturowni. Ceny nie są zależne od wybranego planu abonamentowego na Fakturownia.pl.


Sprawdź jak Twoja drukarka działała z naszym oprogramowaniem przed zakupem. Po okresie testowym wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb na 6 lub 12 miesięcy.

249 zł netto / 6-miesięcy

306,27 zł brutto

449 zł netto / 12-miesięcy

552,27 zł brutto

Najczęściej zadawane pytania

Fakturownia.pl może zostać zintegrowana tylko z drukarkami fiskalnymi, a z kasami fiskalnymi już nie. Drukarki fiskalne działają tylko w połączeniu ze sprzętem (np. laptopem) i programem (jak Fiskator Fakturowni), a kasy fiskalne pracują bez integracji. Warto jednak pamiętać, że na urządzeniu Pospay Online mamy możliwość "zwykłego" wydruku paragonu fiskalnego po zintegrowaniu z Fiskatorem.

Do integracji z Fiskatorem niezbędna jest drukarka fiskalna.

Fakturownia.pl to program do Fakturownia, a Fiskator to moduł do drukarek fiskalnych. W obydwu miejscach trzeba założyć konta. Wykupienie pakietu w Fakturowni nie oznacza dostępu do Fiskatora - to dwa oddzielne byty.

Fakturownia.pl pozwala na drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej tylko poprzez manualne działanie użytkownika w systemie Fakturownia (Drukuj > Drukuj na drukarce fiskalnej) i tylko po wcześniejszym poprawnym skonfigurowaniu modułu Fiskator.

Thermal i Posnet

Moduł jest kompatybilny z systemami Windows, Linux i macOS.

Zgodnie ze strategią liczenia, VAT na paragonie jest niezmiennie liczony od ceny jednostkowej netto.

Kod autoryzacyjny konta, na którym chcemy drukować dokumenty fiskalne, znajdziemy w Fakturowni w zakładce: Ustawienia > Ustawienia konta > Integracja > Kod autoryzacyjny API > Zobacz API tokenty > Dodaj nowy Token > Rodzaj > Token z prefiksem

1. Współdzielenie gabinetu przez stylistów fryzur - korzystają z jednego urządzenia na swoich dostępach do Fakturowni i Fiskatora
2. Druk dokumentów fiskalnych w magazynie firmy z biura z innej części nie tylko Polski, ale świata. Świetne rozwiązanie dla dużych firm lub/i tych, które preferują pracę zdalną

Moduł Fiskator przeznaczony jest do wszystkich branż. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Masz pytania? Napisz do nas!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt w godz. 9.00 - 17.00. Informacje dotyczące instalacji i konfiguracji znajdziesz szczegółowo opisane w zakładce Pomoc. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.