Moduł Fakturowni

do wydruków
fiskalnych

Czym jest nowy moduł do drukarek fiskalnych - Fiskator?

Fiskator, to moduł fiskalny, który jest dodatkiem do programu Fakturownia.pl. Umożliwia wygodny wydruk paragonu lub faktury z dowolnego urządzenia bezpośrednio z konta w Fakturowni.  Moduł jest kompatybilny z systemami Windows i macOS oraz zintegrowany z różnymi urządzeniami do wydruku dokumentów fiskalnych.

img

Najpopularniejszy

Moduł jest kompatybilny z systemami Windows, Linux i macOS oraz zintegrowany z drukarkami fiskalnymi obsługującymi najbardziej popularne i niezawodne protokoły POSNET i THERMAL.

img

Bez kasy fiskalnej

Zyskujesz wygodę, możliwość wydruku i korekty paragonu lub faktury z dowolnego urządzenia, możliwość udzielania rabatów, wglądu do magazynów oraz raportów i analiz sprzedażowych.

img

Łatwa integracja i obsługa

Wystarczy zainstalować Fiskator oraz skonfigurować konto z drukarką fiskalną. A druk paragonu odbywa się jednym kliknięciem - "Drukuj paragon fiskalny".

img

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki połączeniu Fiskatora z Fakturownia.pl wszystkie dane i historię masz w jednym miejscu. Możesz zintegrować sprzedaż i skorzystać z w pełni funkcjonalnego oprogramowania magazynowego od Fakturowni.

Jak to działa?

Przed skorzystaniem z Fiskatora należy zainstalować aplikację oraz skonfigurować konto w Fakturownia.pl z drukarką fiskalną.

step

Podłącz drukarkę i uruchom Fiskator

step

Zaloguj się do portalu Fakturownia.pl i stwórz dokument

step

Wydrukuj paragon lub fakturę

Złóż zamówienie

Wypróbuj za darmo przez 30 dni

Możesz testować nasze oprogramowanie za darmo i bez zobowiązań przez 30 dni. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, by otrzymać w odpowiedzi darmową wersję testową.

Nie masz jeszcze konta na Fakturownia.pl?

Nie czekaj! Przez 30 dni testuj nasz program całkiem za darmo i ciesz się łatwym fakturowaniem online!

Cennik modułu fiskalnego - Fiskator

Oferujemy dwa warianty cenowe w planie na 6 i 12 miesięcy. Dostęp do Fiskatora możesz dokupić do każdego planu w Fakturowni. Ceny nie są zależne od wybranego planu abonamentowego na Fakturownia.pl.


Sprawdź jak Twoja drukarka działała z naszym oprogramowaniem przed zakupem. Po okresie testowym wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb na 6 lub 12 miesięcy.

249 zł netto / 6-miesięcy

306,27 zł brutto

449 zł netto / 12-miesięcy

552,27 zł brutto

lady

Kogo obowiązują kasy fiskalne?

Mechanicy, lekarze i dentyści, fryzjerzy i kosmetyczki to tylko niektóre grupy zawodowe, które od 1.01.2015 roku objęte zostały obowiązkowo kasami fiskalnymi bez względu na wysokość osiąganych obrotów.

Oto najważniejsze zmiany dotyczące zwolnień z kas fiskalnych:

Więcej grup zawodowych objętych obowiązkiem zainstalowania kasy fiskalnej bez zwolnienia wynikającego z obrotów

Więcej towarów wykluczy zwolnienie z kasy fiskalnej, np. nośniki danych czy perfumy i wody toaletowe

Usługi po przekroczeniu limitu 20 tys zł w większości przypadków będą objęte koniecznością założenia kasy fiskalnej

Przedsiębiorcy, których dotyczą powyższe zmiany, będą mieć czas na zainstalowanie kasy fiskalnej do 28 lutego 2015

Zwiększa ryzyko niedostarczenia Nowi przedsiębiorcy będą mieć na to czas do 3 miesięcy, 2 miesiące po miesiącu, w którym dokonali pierwszej sprzedaży

Pozostają zwolnienia m.in. dotyczące sprzedaży wysyłkowej i świadczenia usług, za które zapłata wpływa na rachunek przedsiębiorcy

Masz pytania? Napisz do nas!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt w godz. 9.00 - 17.00. Informacje dotyczące instalacji i konfiguracji znajdziesz szczegółowo opisane w zakładce Pomoc. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.