Fakturownia
usprawni pracę zdalną
w Twojej firmie


Dowiedz się więcej Wypróbuj za darmo
icon Dostęp do faktur
z każdego miejsca
Chcesz usprawnić pracę Twojego zespołu nie tylko w biurze, ale i poza nim?
Poszukujesz narzędzia, które będzie dostępne bez względu na to, czy używasz go przy Twoim służbowym biurku, podczas wizyty u klienta, ale również podczas home office'u?

Zobacz jakie funkcje oferuje Ci Fakturownia i ciesz się produktywnością!
Dostęp dla wielu użytkowników
Szerokie spectrum działania przedsiębiorstwa wymaga wystawiania wielu dokumentów jednocześnie, a także dostępu dla analityka i księgowego w czasie rzeczywistym? Żaden problem! Dostęp do Fakturowni możesz przydzielić w oparciu o role systemowe.
Zachowanie ciągłości numeracji dokumentów
Numeracja dokumentów sprzedaży musi być prowadzona w sposób ciągły. W Fakturowni nie tylko zachowasz ciągłość numeracji, ale równiesz stworzysz własne szablony dla numerowania dokumentów.
Wysyłka dokumentów drogą elektroniczną
Twój klient siedzi po drugiej stronie komputera, a Ty musisz przekazać mu dokument sprzedaży? Wyślij go mailem. Stwórz treść wiadomości lub skorzystaj z gotowego szablonu, kliknij "Wyślij" i gotowe!
Panel klienta
Już nie zginiesz w gąszczu transakcji, a swojemu klientowi przekażesz link do panelu, w którym zobaczy wszystkie wystawione dla niego dokumenty. Będzie mógł również śledzić status otrzymanych dokumentów, a Ty zapomnisz o opóźnieniach w płatnościach.
Personalizowany wygląd faktur
Identyfikacja wizualna przedsiębiorstwa w dobie wysokiej konkurencji jest czymś, o co warto zadbać. Dostosuj wygląd faktury wgrywając logo firmy, korzystając z proponowanych szablonów, a nawet konstruując własny szablon dokumentu.
Szczegółowe raporty dotyczące finansów
Plan działania i rowoju przedsiębiorstwa opieraj na danych. Szczegółowe raporty dotyczące przychodów Twojej firmy, ilości sprzedaży dla poszczególnych produktów czy wydatków dadzą Ci obraz tego, w jakim punkcie się znajdujesz. Dzięki nim będziesz mógł podejmować świadome decyzje dotyczące przyszłości Twojej firmy.
Przyjmowanie płatności online
Transakcje bezgotówkowe wypierają tradycyjny pieniądz? Przygotuj swoje przedsiębiorstwo na przyjmowanie płatności online. Zapłatę za transakcję przyjmiesz przelewem lub korzystając z usług dostawców szybkich płatności internetowych, a Twoje dokumenty automatycznie oznaczą się jako opłacone.
Zdalny dostęp dla obsługi księgowej
Chcesz zapomnieć o dowożeniu dokumentów do księgowej? Udziel jej dostępu do konta w Fakturowni. Dzięki temu już nigdy nie umknie Ci termin dostarczenia dokumentów.

Jak to działa?

infografika

Praca zdalna z Fakturownią, dlaczego warto?

Dostęp z każdego miejsca Twój zespół pracuje w rozproszeniu? Filie w różnych miastach, wyjazdy do klientów czy home office nie przeszkodzą w organizacji wystawiania dokumentów. Fakturownia zadba o poprawną numerację transakcji, a klienci otrzymają fakturę przesłaną mailem… nawet z telefonu komórkowego.
Praca w czasie rzeczywistym Bezpieczeństwo i dostępność dokumentacji firmowej to podstawa, a zyskujesz je dzięki przechowywaniu faktur w chmurze. Co daje Ci praca online? Od razu widzisz każdy dokument wystawiony przez Twoich współpracowników, również te wystawione automatycznie, a dzięki kopii bezpieczeństwa na serwerze Fakturowni nie musisz bać się o utratę danych.
Innowacyjne przedsiębiorstwo Zadbaj o to, aby Twoja firma była konkurencyjna i ekologiczna. Wręczanie papierowych dokumentów możesz zastąpić przesyłaniem ich do klienta drogą mailową. Przy okazji zadbasz o środowisko: Wyniki badań pokazują, że przejście na faktury elektroniczne pozwala zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o 40 000 ton rocznie.
Oszczędność czasu Fakturowanie nie jest Twoim ulubionym zajęciem? Dlaczego więc nie zautomatyzować tej czynności? Jeśli prowadzisz sprzedaż cykliczną możesz ustawić automatyczną wysyłkę faktur do Twoich kontrahentów. Jeśli Twoja sprzedaż umiejscowiona jest w Internecie, dzięki integracji sklepu z Fakturownią faktura zostanie wysłana do klienta od razu po dokonaniu przez niego zakupu, a Ty zaoszczędzisz czas.
Wypróbuj Fakturownię za darmo przez 30 dni!


Masz konto w Fakturowni?

Chcesz poznać nowe możliwości dotyczące usprawnienia pracy zdalnej w Twojej firmie?

 

 

Nie masz jeszcze konta w Fakturowni?

Nie czekaj! Wypróbuj Fakturownię bez zobowiązań i usprawnij pracę w Twojej firmie!

 

Już 500 000 firm założyło konto w Fakturowni

 • front-trends
  filmaster
  cubus
  follow-me
  buena Vista
  Business Edge
 • radiofonia
  cohabitat
  reaktor
  pustki
  antymateria
  honey access
 • aurelka
  javatech
  lamillou
  bocian
  mentalway
  push push go