Prowadzisz biuro rachunkowe? Masz dobre relacje ze swoim klientami? To doskonale! Jedyne, czego jeszcze trzeba Waszemu zespołowi to łatwe i szybkie udostępnianie dokumentów. Fakturownia pozwoli Wam współdzielić dokumenty i raporty bez konieczności wysyłki i pilnowania terminów.

 

Dlaczego mam czytać dalej?

Teraz tracisz mnóstwo czasu, aby uzyskać wyczerpujące informacje finansowe od swoich Klientów. Jest to szczególnie dotkliwe podczas okresów wzmożonej aktywności zarówno przedsiębiorców jak i księgowych pod koniec roku rozliczeniowego.

Twoi klienci okażą Ci ogromną wdzięczność, jeśli ofiarujesz im dostęp do prowadzonych przez siebie dokumentacji w Fakturowni, do którego będą mieli dostęp w każdej chwili z dowolnego miejsca.

Odczułbyś natychmiastowe korzyści, jeśli otrzymasz także natychmiastowy dostęp do faktur Twoich klientów i zwolnisz ich z konieczności comiesięcznego ich przesyłania.

 

Uprawnienia Klienta

Zastanawiasz się, co Twój Klient będzie mógł zobaczyć po otrzymaniu dostępu do konta? Przejdź do poradnika

Przejdź w ustawienia jego konta i w zakładce Użytkownicy ustal dane użytkownika (jego adres e-mail i hasło) oraz role w systemie. Jeśli nowy użytkownik ma mieć dostęp jedynie do określonego działu wybierz: Użytkownik - Uprawnienia tylko do. Jeśli ma mieć możliwość dowolnie zarządzać kontem na fakturowni, przyporządkuj mu funkcje Administrator.

 


 

Jak dodać firmę Klienta do konta w Fakturowni

Nic prostszego! Aby dodać firmę Klienta do Konta w Fakturowni, zaloguj się do Fakturowni - nową firmę dodasz w głównym menu.

Dla każdej firmy można utworzyć użytkownika, który będzie miał dostęp tylko do swoich danych. Główny użytkownik (np. biuro księgowe) będzie miał dostęp do faktur i raportów wszystkich firm. Po dodaniu każdej firmy możesz nią zarządzać używając tego samego loginu i hasła i przełączać się między nimi za pomocą menu górnego - przykład


 

Jeśli nie jesteś księgowym

Jeśli nie jesteś księgowym, ale sam korzystasz z usług biura rachunkowego, koniecznie zapoznaj się z ofertą darmowego udostępnienia konta księgowości!

 

Doskonale, tylko… ile to kosztuje

Nowy, ujednolicony cennik Fakturowni dla Biur Księgowych pozwala cieszyć się wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami kont standardowych wraz z nielimitowaną możliwością dodawania Klientów

 

 

 

Funkcje dla biur księgowych

Funkcje  od 480 zł netto* / rok
Ilość obsługiwanych firm / klientów zobacz cennik
Dodatkowa firma / konto Twojego klienta zobacz cennik
Wizytówka firmy na liście Polecane Biura Ksiegowe  
Dołączanie i przechowywanie skanów dokumentów wydatkowych  
Eksport danych do programów księgowych Raks SQL, CDN Optima   
Firmy mogą logować się do programu z Twojej strony www  
Raporty dla poszczególnych firm oraz zbiorcze  
Każda firma ma dostęp do swoich faktur (osobny użytkownik)  

Cennik dla biur księgowych

Ilość obsługiwanych kont   od 480 zł netto* / rok
10 kont 480 zł netto
20 kont 960 zł netto
30 kont 1440 zł netto
40 kont 1920 zł netto
50 kont 2200 zł netto
100 kont 3990 zł netto

*cena dotyczy 10 kont klienckich rozszerzonych maksymalnie do pakietu Standard. Aby obsługiwać więcej kont, skontaktuj się z działem pomocy. Dokupienie kolejnego 1 konta na kosztuje 48 zł netto.

 

Jeżeli chcesz aby Twoje biuro rachunkowe znalazło się na mapie partnerów Fakturowni - wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza