Integracje i rozszerzenia do Fakturownia.pl

Płatności

paypal

W Fakturowni faktury na produkt, który ma zaznaczoną i skonfigurowaną z PayPal opcję "Sprzedaż online" otrzymują przycisk "Opłać online". Dzięki temu Klienci mogą w szybki sposób dokonać płatności przy użyciu karty kredytowej bądź salda PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.


PayU

PayU jest jednym z wiodących operatorów płatności internetowych. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. W Fakturowni faktury na produkt, który ma zaznaczoną i skonfigurowaną z PayU opcję "Sprzedaż online" otrzymują przycisk "Opłać online", dzięki któremu klienci mogą w szybki sposób dokonywać płatności z pomocą PayU.

Przelewy24

Przelewy24 świadczą szybkie i bezpieczne płatności internetowe, które możesz łatwo zintegrować z opcją “Sprzedaż Online” w Fakturowni. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności; przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje je na konto Sprzedawcy.

dotpay

Dotpay świadczy usługi w zakresie obsługi płatności internetowych, transakcji kartami Visa i MasterCard oraz usług SMS Premium Rate. Dzięki temu Klienci otrzymują możliwość łatwego, bezpłatnego oraz natychmiastowego opłacenia zamówionego towaru lub usługi. Płatności poprzez Dotpay mogą zostać zintegrowane z opcją “Sprzedaż Online” w Fakturowni.

transferuj.pl

System Transferuj.pl jest dedykowany dla sklepów internetowych, fundacji, organizacji, sprzedaży na aukcjach i osób fizycznych, które chcą szybko przyjąć płatność od klientów posiadających konta w innych bankach. Płatności Transferuj.pl mogą zostać zintegrowane z opcją “Sprzedaż Online”.

braintree

Braintree jest częścią popularnego dostawcy usług finansowych PayPal, który pozwala na nawiązywanie i akceptowanie cyklicznych i abonamentowych płatności. Twoi klienci nie potrzebują konta w Braintree czy PayPal, aby móc skorzystać z integracji. Zasięg Braintree obsługuje już ponad 40 krajów i 130 walut.

BitPay

BitPay to firma z Atlanty będąca najpopularniejszym procesorem płatniczym Bitcoin. Możliwość płacenia Bitcoinami jest komplementarna do pozostałych form płatności i dotyczy zarówno opłat za abonament Fakturownia jak i sposobu opłacania dokumentów wystawianych za jej pośrednictwem.

InviPay

InviPay jest nową metodą płatności pozwalającą na bezgotówkowe rozliczanie transakcji firmowych. Eliminuje to, co stanowi najpoważniejsze bariery dla rozwoju firm: niespłacone faktury sprzedaży na czas i konieczność płacenia za zakupy w krótkich terminach płatności.


Systemy księgowe

optima

Comarch ERP Optima (dawniej CDN Optima) składa się ze zintegrowanych modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Wszystkie faktury wystawione w Fakturownia.pl możesz eksportować i importować pomiędzy programami.

Dowiedz się więcej

rewizor

Insert Rewizor GT to system finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości. Integracja pozwala na zaimportowanie do Rewizora faktur oraz kontrahentów stworzonych w Fakturowni.

 

Dowiedz się więcej

Banki

mbank

mBank to największy bank wirtualny (bankowość elektroniczna) oraz trzeci pod względem wielkości bank detaliczny w Polsce. Integracja z Fakturownią pozwala zaimportować wpłaty od Twoich Klientów używając eksportu płatności.

Alior Bank

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych jak i biznesowych, łącząc zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami.

Deutsche Bank

Deutsche Bank Polska S.A. to warszawski bank komercyjny specjalizujący się w bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, skierowanej do średnich i dużych przedsiębiorstw, koncernów międzynarodowych oraz instytucji finansowych.

DNB Bank

DNB Bank Polska S.A. to bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Skupia się na obsłudze i finansowaniu firm z wybranych sektorów: sektora energetycznego, TMT, motoryzacyjnego.

Volkswagen Bank

Volkswagen Bank Polska został utworzony na początku 1998 roku. Doświadczenie na rynku europejskim przynosi korzyści klientom, którzy zdecydują się kupić na kredyt samochód marki Volkswagen, Audi, SEAT lub Škoda.


Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy obsługuje zarówno klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając wachlarz produktów finansowych w bankowości detalicznej, korporacyjnej i inwestycyjnej.

Bank Millennium

Bank Millennium oferuje swoje usługi poprzez sieć placówek, bankowość internetową, telefoniczną i mobilną klientom indywidualnym i mikrobiznesowi, a także małym, średnim i dużym firmom w ramach segmentu Bankowość Przedsiębiorstw.

Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank oferuje posiadaczom rachunków możliwość dokonywania transakcji poprzez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej, a także systemy bankowości elektronicznej.ING Bank Śląski

ING Bank Śląski to bank, którego priorytetem są przejrzyste i etyczne relacje z interesariuszami. ING oferuje swoim klientom aplikację mobilną Moje ING mobile na telefony z system Android, iOS, Windows 10 Mobile.


PKO BP

PKO BP od blisko stu lat konsekwentnie buduje swoją wiarygodność, dbając o bezpieczeństwo powierzonych mu środków i finansując potrzeby kolejnych pokoleń polskich rodzin i przedsiębiorstw.


T-mobile

T-mobile usługi bankowe stworzone z myślą o wymagających użytkownikach i ich codziennych potrzebach. Bankowość mobilna wykorzystuje też technologię GPS, dzięki której użytkownicy z łatwością znajdą najbliższy bankomat.

BZWBK

BZWBK oferuje: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe, lokaty terminowe, szybkie kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty płatnicze, karty kredytowe, a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia.

GetinBank

Getin Bank ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi.

IdeaBank

Idea Bank SA to bank, który pomaga osobom przedsiębiorczym realizować ich marzenia o własnym biznesie. Idea Bank wspiera rozwój działalności małych podmiotów gospodarczych: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

BNP Paribas

BNP Paribas oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów, natomiast przedsiębiorstwom dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku polskim i międzynarodowym.

E-commerce

PrestaShop

PrestaShop to ponad 3 500 modułów i szablonów stworzonych do budowania spersonalizowanych e-sklepów. Dzięki integracji z Fakturownią wystawisz profesjonalne dokumenty księgowe wprost ze swojego sklepu internetowego!

Dowiedz się więcej

allegro

Portalu Allegro nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ta największa polska platforma transakcyjna on-line posiada możliwość zintegrowania sprzedaży z kontem Klienta na Fakturownia.pl poprzez nowy Manager Allegro.

Dowiedz się więcej

garisoft

Integracja z Siteor.pl jest możliwa na dwa sposoby: wklejenie widgetu Fakturowni na stronę WWW stworzoną w Siteor lub połączenie sklepu z obsługą magazynów i płatności.

Integracja ze stroną WWW Integracja z e-sklepem

shoplo

Połącz swój sklep stworzony na popularnej platformie Shoplo z serwisem Fakturownia.pl, by nie tracić już więcej czasu na ręczne tworzenie faktur. Moduł fakturowy umożliwia automatyczne przekazywanie utworzonych faktur do Fakturowni.

Dowiedz się więcej

Selly Shop

Selly Shop to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pakietem narzędzi do prowadzenia ebiznesu. Selly dedykowane jest dla wszystkich firm poszukujących sklepu internetowego z możliwością indywidualnej rozbudowy.

Dowiedz się więcej

Baselinker

Baselinker oferuje zarówno zarządzanie sprzedażą internetową, integrację sklepu (ponad 20 platform, np. Magento, Prestashop, wooCommerce, Shoper, Sote, Click Shop itp.) z Allegro i eBay oraz integracje z przewoźnikami.

Dowiedz się więcej

cscart

CS-Cart to popularne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w internecie. Rozszerzenie do CS-Cart oraz Multi-Vendo umożliwia wystawienie faktur bezpośrednio z zamówień poprzez nasz serwis.

Dowiedz się więcej

cscart
Moduł oferuje synchronizacje stanów magazynowych z programu Fakturownia.pl do sklepu Shoper po kodzie EAN lub SKU. Sychronizacja stanów magazynowych odbywa się po API i jest wykonywana co 4 godziny.

Dowiedz się więcej

cscart
Integracja Fakturownia.pl z oprogramowaniem WooCommerce pozwala na szybkie wystawienie faktury lub paragonu na podstawie danych zakupowych WooCommerce oraz automatyczne wysłanie wystawionych dokumentów księgowych na podany przez klienta adres email.

Dowiedz się więcej

CRM

Sugester

Sugester to intuicyjny program, dzięki któremu zaplanujesz efektywną pracę Twojej firmy: stworzysz listę klientów, skontaktujesz się z nimi, a także zaplanujesz zadania i zmierzysz czas ich wykonania. Dzięki integracji z Fakturownią Twoja baza klientów w CRM Sugestera na bieżąco synchronizuje się z tą w Fakturowni.

Dowiedz się więcej

Sugester

Pipedrive to system CRM dla małych zespołów. Wizualny lejek sprzedaży, konfigurowalne raporty oraz zewnętrzne integracje to najważniejsze funkcje Pipedrive które usprawniają pracę zespołu sprzedażowego. Integracja wykonana przez platformę c-534.io

Dowiedz się więcej

Pozostałe

garisoft

Integracja aplikacji Fakturowni z drukarką fiskalną - moduł fiskalny. Drukarki, które można zintegrować z Fakturownią to modele obsługujące protokół THERMAL.

Dowiedz się więcej

rails gem

Gem do integracji z aplikacjami napisanymi w Ruby on Rails umożliwiają szybką integrację funkcji Fakturowni z dowolną aplikacją napisaną w języku Ruby on Rails.

Dowiedz się więcej

php library

Biblioteka PHP umożliwiająca szybką integrację popularnych funkcji Fakturowni z aplikacjami napisanymi w PHP, wykorzystująca API Fakturowni.

Dowiedz się więcej

100%x200

Wtyczka pozwala automatyczne wystawić faktury na podstawie danych z bramki płatności, zdefiniować stawki podatku VAT, wysyłanie faktury na adres Klienta.

Dowiedz się więcejwp idea


WP Idea to system do obsługi i sprzedaży kursów internetowych bazujący na oprogramowaniu WordPress. Integracja z Fakturownią pozwala na automatyczne wystawianie i wysyłanie faktury do klienta.

Dowiedz się więcej

emSzmal

System emSzmal jest aplikacją do zarządzania finansami, umożliwiającą przechowywanie informacji o operacjach finansowych oraz import wyciągów z wybranych banków.

Dowiedz się więcej

Zamawiaj24

Zamawiaj24to system sprzedaży mobilnej z zaawansowanymi funkcjami zarządzania handlowcami pracującymi w terenie (wizyty, ankiety, raporty, zdjęcia, lokalizacje). Dzięki integracji z Fakturownią możesz wykorzystywać możliwości Zamawiaj24 do analizy rynku i kontroli handlowców, a jednocześnie prowadzić cały handel w Fakturowni.

Dowiedz się więcej

 

Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś autorem podobnej integracji, bądź chciałbyś oferować swoje usługi bazujące na integracji z Fakturownią, dodamy twoje usługi/rozszerzenie na tej stronie.