Integracje i rozszerzenia do Fakturownia.pl

Krajowy System e-Faktur

Fakturownia jest już gotowa na Krajowy Systemem e-Faktur (KSeF)! Prosta integracja, dostępna w zakładce Aplikacje/Dodatki, pozwala na bezproblemową wymianę danych między Fakturownią a KSeF.

Importy bankowe

Zaimportuj płatności ze swojego banku do Fakturowni, aby przypisać je do swoich faktur i automatycznie uzyskać aktualny status płatności.

Eksporty

Dostępne eksportery pozwalają pobrać odpowiednie dane z programu Fakuturownia.pl do innego systemu, np. Krajowego Systemu e-Faktur.

CRM

Integracja Fakturowni z CRM pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na codziennych procesach zarządzania firmą.

Integracje partnerów

Dzięki otwartemu API wielu naszych partnerów wykonało samodzielnie integracje z Fakturownią, tym samym usprawniając swoje systemy. Sprawdź je!

integrownia logo

Integrownia

Autoryzowany partner wdrożeniowy. Tworzymy strony i sklepy internetowe. Wdrażamy proste i użyteczne aplikacje usprawniające pracę małych i średnich firm. Zajmiemy się w 100% technologią, informatyką i automatyzacją procesów.

Selesto

Sprawdź platformę e-commerce zintegrowaną z Fakturownią. Dane sprzedaży zostają automatycznie przekazane do systemu fakturującego.

Flobo

Flobo automatyzuje obsługę należności za faktury sprzedażowe, a w przypadku braku zapłaty upomina się wg scenariuszy windykacji.

Bookero

System rezerwacji online do wstawienia na swoją stronę www zintegrowany z Fakturownią, by automatyzować procesy wystawiania faktur.

Calendesk

Kompletny system do rezerwacji oline zintegrowany z Fakturownią. Synchronizacja automatyzuje przekazywanie danych płatności.

MyVOD

Narzędzie do budowy i prowadzenia własnego serwisu kursów i materiałów wideo. Integracja z Fakturownią ułatwia rozliczenia.

Probe

Probe mapuje faktury z Fakturowni do prezentacji metryk biznesowych, a wszystko po to, by uzyskać dane potrzebne do podejmowania decyzji biznesowych.

Way2Send

Narzędzie do zarządzania zamówieniami z jednego miejsca. Integracja z Fakturownią pozwala na automatyczne przesłanie faktury do klienta.

ActiveNow

System do zarządzania szkołami z zajęciami pozalekcyjnymi. Integracja z Fakturownią pozwala na wystawienie faktury za płatność uczestnika zajęć.

Selly

Skalowalna platforma do prowadzenia sklepów i hurtowni www. Integracja pozwala na automatyzację procesu wystawiania dokumentów sprzedaży.

Mantero

Program do zarządzania projektami tłumaczeniowymi, który zintegruje się z obecną numeracją oraz bazą danych w Fakturowni.

Finmap

Serwis do prowadzenia rachunkowości, w którym z automatu wyświetlają się wszystkie transakcje z Fakturowni.

Publigo

Oprogramowanie m.in. do zarządzania kursami online. Integracja z Fakturownią zapewnia pełną automatyzację procesów sprzedażowych.

HashMagnet

Platforma do tworzenia kursów online w pełni zintegrowany z Fakturownią oraz płatnościami i systemami księgowymi.

iVend

Platforma B2B pozwalająca m.in. na integrację systemów ERP oraz integrację Fakturowni z systemem księgowym Rewizor GT.

Caterings

System CRM do zarządzania procesami w branży cateringu dietetycznego. Automatyzuje procesy fakturowania i wystawiania paragonów.

Potrzebujesz nowej integracji lub masz pytania o aktualne integracje?

Nie znalazłeś na liście potrzebnej integracji? Napisz do nas! A może jesteś autorem integracji z Fakturownia.pl i chcesz, by znalazła się w powyższym zestawieniu oraz w Aplikacjach i Dodatkach w profilach użytkowników? Czekamy na wiadomość od Ciebie!