CRM

Sugester to intuicyjny program, dzięki któremu zaplanujesz efektywną pracę Twojej firmy: stworzysz listę klientów, skontaktujesz się z nimi, a także zaplanujesz zadania i zmierzysz czas ich wykonania. Dzięki integracji z Fakturownią Twoja baza klientów w CRM Sugestera na bieżąco synchronizuje się z tą w Fakturowni.

Dowiedz się więcej

Pozostałe

Integracja aplikacji Fakturowni z drukarką fiskalną - moduł fiskalny. Drukarki, które można zintegrować z Fakturownią to modele obsługujące protokół THERMAL.

Więcej

Gem do integracji z aplikacjami napisanymi w Ruby on Rails umożliwiają szybką integrację funkcji Fakturowni z dowolną aplikacją napisaną w języku Ruby on Rails.

System emSzmal jest aplikacją do zarządzania finansami, umożliwiającą przechowywanie informacji o operacjach finansowych oraz import wyciągów z wybranych banków.

Biblioteka PHP umożliwiająca szybką integrację popularnych funkcji Fakturowni z aplikacjami napisanymi w PHP, wykorzystująca API Fakturowni.

Wtyczka pozwala automatyczne wystawić faktury na podstawie danych z bramki płatności, zdefiniować stawki podatku VAT, wysyłanie faktury na adres Klienta.

WP Idea to system do obsługi i sprzedaży kursów internetowych bazujący na oprogramowaniu WordPress. Integracja z Fakturownią pozwala na automatyczne wystawianie i wysyłanie faktury do klienta.

Zamawiaj24to system sprzedaży mobilnej z zaawansowanymi funkcjami zarządzania handlowcami pracującymi w terenie (wizyty, ankiety, raporty, zdjęcia, lokalizacje). Dzięki integracji z Fakturownią możesz wykorzystywać możliwości Zamawiaj24 do analizy rynku i kontroli handlowców, a jednocześnie prowadzić cały handel w Fakturowni.

GlobKurier to profesjonalny operator logistyczny posiadający wycenę ponad 50 kurierów i przewoźników. Dzięki integracji GlobKurier z Fakturowania.pl - platformą do faktur online, możesz zautomatyzować i przyspieszyć proces nadawania przesyłek w swoim sklepie w najlepszych cenach.

Potrzebujesz nowej integracji lub masz pytania o aktualne integracje?

Jesteś autorem integracji swojego systemu z Fakturownia.pl? Chcesz dotrzeć ze swoim rozwiązaniem do szerszego grona? Skontaktuj się z nami! Tworzymy nowe miejsce, w którym będziemy prezentować integracje naszych Klientów/Partnerów. Napisz do nas!