Płatności

BitPay

Braintree

Dotpay

InviPay

PayPal

PayU

Przelewy24

Banki

Alior Bank

Bank Citi Handlowy

Bank Millennium

BGŻ

BNP Paribas

BPS

BZWBK

Deutsche Bank Polska S.A.

DNB Bank Polska S.A.

Getin Bank

Idea Bank SA

ING Bank Śląski

Inteligo

mBank

Nest Bank

mBank CompanyNet

PKO BP

Raiffeisen Polbank

Santander Bank Polska

Santander iBiznes24

T-mobile

Volkswagen Bank Polska

CRM

Pipedrive to system CRM dla małych zespołów. Wizualny lejek sprzedaży, konfigurowalne raporty oraz zewnętrzne integracje to najważniejsze funkcje Pipedrive które usprawniają pracę zespołu sprzedażowego. Integracja wykonana przez platformę c-534.io

Sugester to intuicyjny program, dzięki któremu zaplanujesz efektywną pracę Twojej firmy: stworzysz listę klientów, skontaktujesz się z nimi, a także zaplanujesz zadania i zmierzysz czas ich wykonania. Dzięki integracji z Fakturownią Twoja baza klientów w CRM Sugestera na bieżąco synchronizuje się z tą w Fakturowni.

Dowiedz się więcej

Pozostałe

Integracja aplikacji Fakturowni z drukarką fiskalną - moduł fiskalny. Drukarki, które można zintegrować z Fakturownią to modele obsługujące protokół THERMAL.

Więcej

Gem do integracji z aplikacjami napisanymi w Ruby on Rails umożliwiają szybką integrację funkcji Fakturowni z dowolną aplikacją napisaną w języku Ruby on Rails.

Więcej

System emSzmal jest aplikacją do zarządzania finansami, umożliwiającą przechowywanie informacji o operacjach finansowych oraz import wyciągów z wybranych banków.

Biblioteka PHP umożliwiająca szybką integrację popularnych funkcji Fakturowni z aplikacjami napisanymi w PHP, wykorzystująca API Fakturowni.

Wtyczka pozwala automatyczne wystawić faktury na podstawie danych z bramki płatności, zdefiniować stawki podatku VAT, wysyłanie faktury na adres Klienta.

WP Idea to system do obsługi i sprzedaży kursów internetowych bazujący na oprogramowaniu WordPress. Integracja z Fakturownią pozwala na automatyczne wystawianie i wysyłanie faktury do klienta.

Zamawiaj24to system sprzedaży mobilnej z zaawansowanymi funkcjami zarządzania handlowcami pracującymi w terenie (wizyty, ankiety, raporty, zdjęcia, lokalizacje). Dzięki integracji z Fakturownią możesz wykorzystywać możliwości Zamawiaj24 do analizy rynku i kontroli handlowców, a jednocześnie prowadzić cały handel w Fakturowni.

GlobKurier to profesjonalny operator logistyczny posiadający wycenę ponad 50 kurierów i przewoźników. Dzięki integracji GlobKurier z Fakturowania.pl - platformą do faktur online, możesz zautomatyzować i przyspieszyć proces nadawania przesyłek w swoim sklepie w najlepszych cenach.