Podsumowanie nowości w systemie - styczeń 2019

author Piotr Wajszczuk , 2019-02-06

Dzień dobry :) Przed Wami pierwsze miesięczne podsumowanie nowości w nowym roku. Choć dziś opisujemy tylko pięć funkcji, dwie z nich to całkiem spore zmiany, które na pewno Wam się spodobają. Zapraszamy do lektury.

 

 1. Od tego roku wszedł nowy sposób wyliczania składek ZUS, których wysokość może bazować na wysokości przychodu za rok poprzedni (o zmianie pisaliśmy na blogu). System został przystosowany do zmian prawnych, a sama opcja wyliczania ZUSu rozbudowana.
  Po przejściu do ustawień konta można wskazać sposób wyliczania składek (składki preferencyjne, pelny ZUS, mały ZUS, tylko składki zdrowotne). System wyliczy wysokość należności, a także przypomni o comiesięcznej opłacie składek.​

   
 2. Do listy banków, z których można importować listę płatności dodany został Santander Bank. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą banków po przejściu do zakładki Ustawienia > Import.
   
 3. Wiele cen dla jednego produktu? Od teraz jest to możliwe. Dodana została opcja tworzenia cenników (na przykład cennik hurtowy, obniżka zimowa, cennik dla klientów z kartą VIP itp.). Cenniki mogą być przypisywane do poszczególnych klientów w celu automatycznego zaciągania cen przy danej sprzedaży.
   
 4. W celu poprawienia bezpieczeństwa integralności danych na dokumencie dodana została możliwość zablokowania ręcznej zmiany daty wystawienia faktur.
     
 5. Jeżeli jeden produkt umieszczony został w wielu magazynach z inną ceną, na karcie produktu będzie można zobaczyć wszystkie zdefiniowane dla niego ceny.

Dziękujemy za Wasze sugestie, dzięki którym wciąż rozwijamy nasz system. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz śledzenia nas na Twitterze i Facebooku.