Webinar Fakturowni

Czego nie powie Ci księgowa...

A chcesz wiedzieć o finansach swojej firmy. Czyli, jak zrozumieć finanse wykraczając poza tradycyjną księgowość

Zapisz się na webinar

Bez tajemnic o rentowności Twojego biznesu

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego księgowy nie zawsze zwraca uwagę na rentowność Twoich projektów biznesowych? A może przeszło Ci przez głowę pytanie, czy płacący klient, to rzeczywiście dobry klient? Jak w ogóle rozumieć, mierzyć i analizować rentowność i dlaczego jest to ważniejsze, niż może się wydawać?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i świadomie zarządzać finansami swojej firmy, to już teraz zapisz się na webinar Fakturowni. Nasz gość Adam Zagała z Value Finance w przystępny sposób podzieli się swoją wiedzą na temat rentowności oraz omówi narzędzia i procesy analityczne, które pomogą lepiej zrozumieć Ci potencjał finansowy Twojego biznesu.

Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie podejmować bardziej świadome decyzje finansowe, co z kolei przyczyni się do zwiększenia zysków i konkurencyjności Twojej firmy.

Koniecznie dołącz do nas na żywo i zacznij odnosić większe sukcesy biznesowe.

Z webinaru między innymi dowiesz się:

 • Czy księgowość coś ukrywa? Dlaczego księgowy opowie Ci o KPiR a niekoniecznie o rentowności wybranego klienta?
 • Jakie są tajemnice rentowności i zrozumiesz rentowność klienta
 • Dlaczego ważne jest poznanie rentowności i jak ją odkryć?
 • Co i jak mierzyć? Kluczowe wskaźnik dla MŚP
 • Z jakich narzędzi i technik analizy rentowności korzystać?
 • Co trzeba zrobić, żeby świadomie podejmować decyzje o wymiarze finansowym?
 • Jak i kiedy działać samodzielnie, a kiedy szukać specjalisty?

Partnerem merytoryczym wydarzenia jest:

Webinar odbył się 26 marca 2024

Ale to nic straconego! Możesz w każdej chwili obejrzeć nagranie

Przejdź do nagrania

Darmowy e-book dla przedsiębiorców!

Zapoznaj się także z naszym eksperckim e-bookiem “Biznes w 2024. Przedsiębiorczy Przewodnik dla MŚP”, który powstał we współpracy z Value Finance i 9 innymi partnerami. To 50 stron informacji o skalowaniu biznesu, KSeF, poprawie płynności finansowej, statusie KPO, zatrudnieniu w 2024 roku, trendach w e-commerce i wiele więcej!

App screenshot

Webinar poprowadzą:

 • Adam Zagała

  Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z Przedsiębiorcami, licznymi biurami księgowymi oraz doradcami podatkowymi pozwala mi być łącznikiem pomiędzy światem finansowo-księgowym a biznesową codziennością. Specjalizuję się w łączeniu informacji z wielu źródeł, przedstawianiu ich w formie czytelnych raportów zarządczych, a następnie formułowaniu rekomendacji biznesowych, które wspierają Przedsiębiorców w codziennym podejmowaniu decyzji.

  Stworzyłem autorską metodę "4 kroki w zarządzaniu firmowymi finansami", która jest dedykowana sektorowi MŚP i stanowi fundament każdej usługi Value Finance (zewnętrzny dyrektor finansowy, automatyzacja raportowania, wsparcie podatkowe, szkolenia, księgowość). Na co dzień prowadzę 25-osobowy zespół składający się z Dyrektorów Finansowych, Kontrolerów i Analityków, dbając aby jakość ich pracy spełniała oczekiwania naszych klientów.

  Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Edukację uzupełniałem w National Taiwan University w Tajpej. Wcześniej przez ponad 5 lat byłem związany z Idea Box S.A., spółką realizującą programy “akceleratora biznesu” i “inkubatora przedsiębiorczości” w Grupie Idea Banku. Doświadczenie zdobywałem również w APAX Consulting Group.

 • Tomasz Kowcun

  Prowadzi dział marketingu Fakturowni, która wsparła swoimi rozwiązaniami ponad pół miliona przedsiębiorstw z sektora MŚP, dostarczając im proste narzędzie do fakturowania. Dba o to by Fakturownia każdego dnia dostarczała wartość Klientom poprzez rozwój oprogramowania i użyteczne treści.

  Posiada wykształcenie finansowe zdobyte w SGH w Warszawie i UE we Wrocławiu, które doskonale wpisuje się w specyfikę sektora, w którym działa. Jego doświadczenie obejmuje także rozwijanie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparł przedstawicieli MŚP w pozyskaniu ponad 50 milionów złotych.

  Niezmiennie inspirują go możliwości, jakie niesie ze sobą technologia oraz zmiany w społeczeństwie i gospodarce.

Sprawdź możliwości Fakturowni!

Testuj za darmo przez 30 dni. Bez opłat instalacyjnych i długoterminowych zobowiązań.

Sprawdź za darmo