Webinar Fakturowni

MŚP w czasach AI

Czyli jak się wybić na tle konkurencji?

Biznes bez AI? Czy to jeszcze możliwe?

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji, ale Twoje działania nie przynoszą oczekiwanych efektów? Słyszysz wszędzie o AI, ale nie do końca wiesz, jak to wykorzystać w swojej firmie?

Dołącz do naszego webinaru z Sebastianem Stodolakiem, Wiceprezesem WEI (Warsaw Enterprise Institute). Pomoże Ci zrozumieć, jak sztuczna inteligencja wpływa na małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jak skutecznie ją wdrożyć.

Dowiedz się, jak zwiększyć konkurencyjność swojej firmy dzięki AI, a także poznaj najnowsze trendy i ich rolę w środowisku MŚP. Nie przegap tego wydarzenia!

Odpowiemy na pytania takie jak:

 • AI dla MŚP - hit czy kit?
 • Jak MŚP powinno podejść do kwestii wykorzystania i wdrożenia AI?
 • Z jakimi wyzwaniami mierzą się MŚP we wdrożeniu AI?
 • W jakich obszarach AI może pomóc w optymalizacji procesów?
 • W jaki sposób uchronić się przed tak zwaną “GPTzacją”?
 • Jak uniknąć pułapki bezkrytycznego wdrażania AI?
 • I więcej! Przejdź do zapisu, aby zapoznać się z całą agendą.

Webinar odbył się 11 czerwca 2024

Ale to nic straconego! Możesz w każdej chwili obejrzeć nagranie

Przejdź do nagrania

Możesz także w każdej chwili pobrać prezentację, która podsumowuje webinar

Pobierz prezentację

Webinar poprowadzą:

 • Sebastian Stodolak

  Wiceprezes Warsaw Enterprise Institute, publicysta ekonomiczny Dziennika Gazety Prawnej, absolwent filozofii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Systemu Finansowego i Polityki Monetarnej PAN.

  Publikuje także na łamach portalu ObserwatorFinansowy.pl oraz prowadzi audycję „0+ – program o przedsiębiorczości” na falach Radio Wnet. W przeszłości jego artykuły ukazywały się na łamach tygodników „Wprost” oraz „Newsweek”. Zdobywca wyróżnienia w XV edycji konkursu im. Władysława Grabskiego za pracę z dziedziny polityki pieniężnej. W 2017 r. został laureatem Nagrody Centrum im. Adama Smitha im. Krzysztofa Dzierżawskiego za „promowanie wolności i zdrowego rozsądku.”

  Poza pracą dziennikarską, jest także wokalistą heavymetalowego zespołu Scream Maker, z którym wydał 3 płyty i zagrał ponad 300 koncertów, w tym 6 tras w Chinach.

 • Tomasz Kowcun

  Prowadzi dział marketingu Fakturowni, która wsparła swoimi rozwiązaniami ponad pół miliona przedsiębiorstw z sektora MŚP, dostarczając im proste narzędzie do fakturowania. Dba o to by Fakturownia każdego dnia dostarczała wartość Klientom poprzez rozwój oprogramowania i użyteczne treści.

  Posiada wykształcenie finansowe zdobyte w SGH w Warszawie i UE we Wrocławiu, które doskonale wpisuje się w specyfikę sektora, w którym działa. Jego doświadczenie obejmuje także rozwijanie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparł przedstawicieli MŚP w pozyskaniu ponad 50 milinów złotych.

  Niezmiennie inspirują go możliwości, jakie niesie ze sobą technologia oraz zmiany w społeczeństwie i gospodarce.

Sprawdź możliwości Fakturowni!

Testuj za darmo przez 30 dni. Bez opłat instalacyjnych i długoterminowych zobowiązań.

Sprawdź za darmo