Webinar Fakturowni

Kontynuujemy naszą serię webinarową o KSeF!

Dzięki dużemu zainteresowaniu poprzedniego webinaru o Krajowym Systemie e-Faktur (KSeF), już podczas jego trwania zdecydowaliśmy się na kontynuację naszej serii spotkań online. Przed Wami kolejny webinar, gdzie ponownie zmierzymy się z tematyką KSeF.

Zapisz się na webinar

Zrozumieć zmiany, sprostać wyzwaniom

Ostatni webinar zwrócił naszą uwagę na wiele interesujących kwestii i pytań, które Państwo zadali. Dziękujemy za każdy komentarz i sugestię. Już teraz wiemy, że jesteście gotowi i chcecie więcej! Tym razem zmieniamy formułę. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotujemy webinar, na którym eksperci odpowiedzą na Wasze pytania.

Drodzy użytkownicy

Zachęcamy Was do zgłaszania pytań związanych z KSeF, a także szeroko rozumianymi zmianami, jakie niesie ze sobą ten system. Zadaj swoje pytanie do 22 października, a my wybierzemy do 15 zagadnień, na które eksperci odpowiedzą podczas webinaru. To doskonała okazja, aby ominąć chaos związany z zadawaniem pytań na żywo i upewnić się, że otrzymacie na nie wyczerpujące odpowiedzi.

Kiedy odbędzie się webinar?

Data: 30.10.2023
Godzina: 10:00
Czas trwania: około 75 minut

Partnerem merytoryczym wydarzenia jest:

Webinar prezentujący pełną integrację Fakturowni z KSeF planujemy w pierwszym kwartale 2024. Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby umożliwić Wam zapoznanie się z finalnym rozwiązaniem, które upraszcza i optymalizuje proces wystawiania e-faktur. Z Fakturownią Twoje fakturowanie jest proste i intuicyjne.

Webinar odbył się 30 października 2023

Ale to nic straconego! Możesz w każdej chwili obejrzeć nagranie

Przejdź do nagrania

Webinar poprowadzą:

 • Arkadiusz Łagowski

  Wspólnik w kancelarii Chojnacka & Łagowski Doradcy Podatkowi, Członek Prezydium, Wiceprzewodniczący Grupy VAT, Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

  Autor licznych publikacji oraz komentarzy podatkowych w największych polskich mediach, takich jak Rzeczpospolita, prawo.pl, infor.pl i Dziennik Gazeta Prawna a także w radio i telewizji. Ekspert zajmujący się bieżącym doradztwem podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem podatku od towarów i usług.

 • Tomasz Kowcun

  Prowadzi dział marketingu Fakturowni, która wsparła swoimi rozwiązaniami ponad pół miliona przedsiębiorstw z sektora MŚP, dostarczając im proste narzędzie do fakturowania. Dba o to by Fakturownia każdego dnia dostarczała wartość Klientom poprzez rozwój oprogramowania i użyteczne treści.

  Posiada wykształcenie finansowe zdobyte w SGH w Warszawie i UE we Wrocławiu, które doskonale wpisuje się w specyfikę sektora, w którym działa. Jego doświadczenie obejmuje także rozwijanie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparł przedstawicieli MŚP w pozyskaniu ponad 50 milinów złotych.

  Niezmiennie inspirują go możliwości, jakie niesie ze sobą technologia oraz zmiany w społeczeństwie i gospodarce.

Sprawdź możliwości Fakturowni!

Testuj za darmo przez 30 dni. Bez opłat instalacyjnych i długoterminowych zobowiązań.

Sprawdź za darmo