Webinar Fakturowni

Odczarowujemy temat dotacji dla MŚP

Dowiedz się, jak przejść przez proces aplikacyjny, zidentyfikować projekty finansowe, poznać rzeczywiste koszty, a także zrozumieć i określić kwalifikację do tych środków.

Zapisz się na webinar

Poznaj tajniki dotacji dla MŚP!

Dołącz do nas na bezpłatnym webinarze "Odczarowujemy temat dotacji dla MŚP. Możliwości, wyzwania i kluczowe informacje," który odbędzie się 18 grudnia o godzinie 13:00. Podczas wydarzenia ekspert Michał Bartczak z Grants Capital, podzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi skutecznego korzystania z dotacji unijnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowiesz się, jak uzyskać gotówkę na bieżącą działalność, przyspieszyć płatności za faktury, i zrozumiesz, czy dotacje są dla Ciebie. Nie przegap tej unikalnej okazji, zarejestruj się już teraz!

Agenda

 • Najświeższy status - co wiemy o KPO? I jak to wpływa na MŚP?
 • Czy dotacje są dla każdego?
 • Co można finansować z dotacji?
 • Prawdziwe koszty z dotacji
 • Czy pieniądze z dotacji są nam potrzebne?

Partnerem merytoryczym wydarzenia jest:

Webinar odbył się 18 grudnia 2023

Ale to nic straconego! Możesz w każdej chwili obejrzeć nagranie

Przejdź do nagrania

Webinar poprowadzą:

 • Michał Bartczak

  COO firmy doradczej Grants.Capital. Od 2019 roku związany z segmentem dotacji, w pierwszej kolejności jako beneficjent dotacji, obecnie jako specjalista od pozyskiwania dotacji na projekty badawcze i inwestycyjne.

  Michał to manager sprzedaży z 9-letnim doświadczeniem, doradca marketingowy, który swoje doświadczenie zbierał w topowym polskim domu mediowym, gdzie realizował kampanie dla klientów z niemal każdej branży. Prywatnie pasjonat występowania publicznego, dobrej książki, nowoczesnych technologii i startupów.

 • Tomasz Kowcun

  Prowadzi dział marketingu Fakturowni, która wsparła swoimi rozwiązaniami ponad pół miliona przedsiębiorstw z sektora MŚP, dostarczając im proste narzędzie do fakturowania. Dba o to by Fakturownia każdego dnia dostarczała wartość Klientom poprzez rozwój oprogramowania i użyteczne treści.

  Posiada wykształcenie finansowe zdobyte w SGH w Warszawie i UE we Wrocławiu, które doskonale wpisuje się w specyfikę sektora, w którym działa. Jego doświadczenie obejmuje także rozwijanie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparł przedstawicieli MŚP w pozyskaniu ponad 50 milinów złotych.

  Niezmiennie inspirują go możliwości, jakie niesie ze sobą technologia oraz zmiany w społeczeństwie i gospodarce.

Sprawdź możliwości Fakturowni!

Testuj za darmo przez 30 dni. Bez opłat instalacyjnych i długoterminowych zobowiązań.

Sprawdź za darmo