Webinar Fakturowni

Rozwój MŚP dzięki optymalizacji procesów

Czyli co robić, żeby założyciel mógł nie tylko pracować w firmie, co zacząć pracować nad firmą?

Zapisz się na webinar

Od pracy w firmie do pracy nad firmą

Podczas tego wydarzenia skupimy się na krytycznej zmianie perspektywy w prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) - od pracy w firmie do pracy nad firmą, przeznaczony dla założycieli i menedżerów MŚP. Webinar ten będzie rozmową o tym, jak skutecznie optymalizować procesy i wprowadzać systemy automatyzacji, aby zwiększyć efektywność i zyskowność firmy, jednocześnie umożliwiając właścicielom skupienie się na strategicznym rozwoju swojego biznesu.

Wraz z ekspertem z Casbeg, topowej firmy doradczej dla MŚP w zakresie B2B i e-commerce,  będziemy toczyć dyskusje zarówno strategiczne, jak i operacyjne aspekty optymalizacji, a także podzieli się realnymi przypadkami z ich bogatego doświadczenia w doradztwie dla różnych branż.

Korzyści dla Ciebie

 • Zdobędziesz wiedzę o sposobach optymalizacji procesów biznesowych.
 • Wzbogacisz swoją wiedzę o realne przykłady sukcesów innych firm.
 • Otrzymasz przykłady z życia wzięte, pokazujące realne efekty obu podejść.

Agenda:

 • Optymalizacja procesów biznesowych. Jak rozumieć od strony praktycznej ten wyświechtany zlepek słów?
 • Diagnoza - czy i jak firmy pracują nad optymalizacją procesów? Czy to temat, o którym się czyta w mediach i słucha na webinarach? Czy optymalizacja wkracza w realnie życie firm?
 • Jak optymalizacja wpływa na rozwój MŚP?
 • Jak w praktyce wdrażać optymalizacje procesów biznesowych by odzyskać czas na działania nad budową firmy?
 • Case studies od Casbeg: Rzeczywiste przykłady optymalizacji procesów biznesowych i ich wpływ na rozwój biznesu.

Partnerem merytoryczym wydarzenia jest:

Webinar odbył się 30 stycznia 2024

Ale to nic straconego! Możesz w każdej chwili obejrzeć nagranie

Przejdź do nagrania

Darmowy e-book dla przedsiębiorców!

Zapoznaj się także z naszym eksperckim e-bookiem “Biznes w 2024. Przedsiębiorczy Przewodnik dla MŚP”, który powstał we współpracy z Casbeg i 9 innymi partnerami. To 50 stron informacji o skalowaniu biznesu, KSeF, poprawie płynności finansowej, statusie KPO, zatrudnieniu w 2024 roku, trendach w e-commerce i wiele więcej!

App screenshot

Webinar poprowadzą:

 • Jacek Bartczak

  Business & Sales Expert z blisko 10-letnim doświadczeniem w świecie sprzedaży, marketingu i nowych mediów. Współpracował m.in. z Klupś, Antigro, mohi.to, Shopsys, Droids on Roids czy iSprzet.pl. Jako handlowiec zdobywał doświadczenia na rynkach europejskich i azjatyckich. W Casbeg prowadzi kluczowe dla zespołu projekty z silnymi markami B2B.

 • Tomasz Kowcun

  Prowadzi dział marketingu Fakturowni, która wsparła swoimi rozwiązaniami ponad pół miliona przedsiębiorstw z sektora MŚP, dostarczając im proste narzędzie do fakturowania. Dba o to by Fakturownia każdego dnia dostarczała wartość Klientom poprzez rozwój oprogramowania i użyteczne treści.

  Posiada wykształcenie finansowe zdobyte w SGH w Warszawie i UE we Wrocławiu, które doskonale wpisuje się w specyfikę sektora, w którym działa. Jego doświadczenie obejmuje także rozwijanie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparł przedstawicieli MŚP w pozyskaniu ponad 50 milinów złotych.

  Niezmiennie inspirują go możliwości, jakie niesie ze sobą technologia oraz zmiany w społeczeństwie i gospodarce.

Sprawdź możliwości Fakturowni!

Testuj za darmo przez 30 dni. Bez opłat instalacyjnych i długoterminowych zobowiązań.

Sprawdź za darmo