Webinar Fakturowni

Jak opłacić koszty, gdy brakuje pieniędzy?

Odkryj praktyczne rozwiązania finansowania, by pokryć koszty nawet gdy środki są ograniczone. Eksperci z Brutto.pl (Grupa PragmaGO) dzielą się wiedzą, jak zabezpieczyć finanse Twojego przedsiębiorstwa.

Zapisz się na webinar
 

Zapanuj nad opóźnieniami w płatnościach!

Zmagasz się z opóźnieniami w płatnościach w swoim przedsiębiorstwie? Dołącz do naszego webinaru "Jak opłacić koszty, gdy brakuje pieniędzy? Rozwiązania od ekspertów z Brutto.pl" i odkryj praktyczne rozwiązania! Dowiedz się, skąd zdobyć gotówkę na bieżącą działalność, jak przyspieszyć płatności za faktury, kiedy korzystać z faktoringu oraz jak kilka kliknięć może poprawić płynność finansową. Eksperci z Brutto.pl podzielą się swoją wiedzą i podpowiedzą jak dzięki dostępowi do gotówki ustabilizować biznes. Nie przegap tej okazji, zarejestruj się już teraz!

Agenda:

 
 • Skąd brać gotówkę na bieżącą działalność?

 • Jak szybko uzyskać pieniądze z wystawionej faktury?

 • Kiedy warto korzystać z faktoringu, a kiedy z finansowania kosztów?

 • Kilka kliknięć do pieniędzy – jak to działa w Fakturowni?

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest:

Webinar odbył się 21 listopada 2023

Ale to nic straconego! Możesz w każdej chwili obejrzeć nagranie

Przejdź do nagrania

Webinar poprowadzą:

 • Łukasz Ramczewski

  Menedżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w obszarze rynków finansowych, faktoringu i finansowania sektora MŚP. Od 2010 roku związany zawodowo z Grupą PragmaGO, gdzie od 2018 roku pełni rolę dyrektora ds. sprzedaży, kierując kilkunastoosobowym zespołem. Bierze czynny udział w tworzeniu produktów i rozwiązań finansowych w oparciu o zmieniające się potrzeby polskich przedsiębiorców. Prowadzi cykliczne szkolenia z zakresu faktoringu.

  Regularnie wypowiada się w mediach o rozwoju rynku faktoringu i wpływie finansowania faktur na działalność sektora MŚP.

 • Tomasz Kowcun

  Prowadzi dział marketingu Fakturowni, która wsparła swoimi rozwiązaniami ponad pół miliona przedsiębiorstw z sektora MŚP, dostarczając im proste narzędzie do fakturowania. Dba o to by Fakturownia każdego dnia dostarczała wartość Klientom poprzez rozwój oprogramowania i użyteczne treści.

  Posiada wykształcenie finansowe zdobyte w SGH w Warszawie i UE we Wrocławiu, które doskonale wpisuje się w specyfikę sektora, w którym działa. Jego doświadczenie obejmuje także rozwijanie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparł przedstawicieli MŚP w pozyskaniu ponad 50 milinów złotych.

  Niezmiennie inspirują go możliwości, jakie niesie ze sobą technologia oraz zmiany w społeczeństwie i gospodarce.

Sprawdź możliwości Fakturowni!

Testuj za darmo przez 30 dni. Bez opłat instalacyjnych i długoterminowych zobowiązań.

Sprawdź za darmo