Porady


integracja,fakturownia,woocommerce,platforma,ecommerce,fakturowanie
Fakturownia - porady

5 powodów, dla których warto skorzystać z integracji Woocommerce&Fakturownia!

Agata Olejniczak

Agata Olejniczak, 2022-03-22

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy integrację Fakturowni z WooCommerce. Od teraz każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność w oparciu o tę platformę e-sklepową, będzie mógł znacznie usprawnić swoją pracę dzięki naszej aplikacji. 

Sklepy internetowe zyskują coraz większą popularność. Według wywiadowni Dun&Bradstreet liczba zarejestrowanych sklepów internetowych w Polsce na koniec grudnia 2021 roku wynosiła ponad 52,3 tysiące. Przybywa więc przedsiębiorców, którzy decydują się prowadzić swój biznes w oparciu o transakcje dokonywane w internecie. Istnieje kilka platform, na których można taki sklep prowadzić, a jedną z nich jest właśnie WooCommerce.

Jak działa nasza aplikacja? Poniżej przedstawiamy 5 powodów, dla których według nas warto z niej skorzystać!

Integracja Fakturowni z WooCommerce

1. Automatyczna integracja Fakturownia&Woocommerce

Integracja WooCommerce i Fakturowni działa automatycznie. A to oznacza, że każde zamówienie złożone w Twoim sklepie internetowym opartym o WooCommerce wygeneruje fakturę na Twoim koncie w Fakturowni. Sprawdź więcej szczegółów w naszej Bazie Wiedzy

2. Bezpośrednia wysyłka faktury do Klienta

Niewątpliwym plusem wynikającym z integracji jest możliwość wysyłania faktury do Klienta od razu po dokonaniu przez niego zakupu, jeśli tylko zaznaczysz taką opcję w swoich ustawieniach. Wszystko odbywa się bez Twojej ingerencji, aby proces transakcji dla obydwu stron był maksymalnie automatyczny. 

3. Szybka i prosta aktywacja 

Włączenie integracji zajmie krótką chwilę. Wystarczy, że w Ustawieniach swojego konta w Fakturowni wybierzesz opcję Aplikacje/Dodatki, a następnie wyszukasz i aktywujesz moduł WooCommerce.  

Następnie możesz dowolnie uzupełnić dodatkowe ustawienia i dostosować parametry wedle potrzeb swojej branży. Potrzeba tylko kilku kliknięć, by w pełni korzystać z darmowej integracji i tym samym znacznie usprawnić funkcjonowanie swojej działalności. 

4. Zmniejszone ryzyko pomyłki 

Aby zminimalizować ryzyko pomyłki, warto skorzystać ze sprawdzonego systemu. Decydując się na integrację, w której większość czynności wykonuje za Ciebie algorytm, zyskujesz gwarancję poprawności wprowadzanych danych. Jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie, niż gdybyś ręcznie wpisywał potrzebne informacje. 

5. Bezpieczeństwo

WooCommece jest powszechnie znaną i w dodatku jedną z najpopularniejszych platform, na których można prowadzić swój sklep internetowy. Wybierając ten system masz gwarancję, że Twoje dane są odpowiednio chronione. Fakturownia również słynie z bezpiecznych systemów. Decydując się zatem na naszą integrację masz pewność, że Twoje dane pozostaną poufne. 

Polecaną platformą jest także Shoper i taką integracją również dysponujemy, o czym więcej można przeczytać tutaj

Nowość! Integracja Fakturowni z WooCommerce

 

Zintegruj swój sklep WooCommerce z Fakturownią w kilka minut i przenieś swoją sprzedaż na wyższy poziom!


Masz pytania/wątpliwości? Uwagi do integracji? Pomysły na inne integracje Fakturowni? Koniecznie skontaktuj się z nami - integracje@fakturownia.pl