Blog Fakturowni

Witamy Cię na blogu Fakturowni! Sprawdź polecane artykuły lub znajdź temat, który Cię interesuje.

nowy rok, podsumowanie, fakturownia, vat,fakturowanie
Fakturownia - aktualności

Podsumowanie roku w Fakturowni!

Ewelina Rychlik

Ewelina Rychlik, 2021-12-30

Na koniec 2021 roku mamy dla Was małe podsumowanie zmian i wydarzeń, jakie miały miejsce w Fakturowni. Dziękujemy za wszystkie sugestie i kontakt z Wami
 
Na przełomie ostatnich 12 miesięcy dokładaliśmy wszelkich starań, by wdrożyć do Fakturowni kolejne udogodnienia, mające ułatwić pracę przedsiębiorców.

Oto kilka najważniejszych z nich:

20 października mieliśmy okazję uczestniczyć w Targach eHandlu w Warszawie. Braliśmy udział w wielu interesujących i merytorycznych rozmowach, a atmosfera podczas całego wydarzenia była niesamowita. Jednak najważniejsza była dla nas możliwość osobistego spotkania się z Wami! Jesteśmy naprawdę wdzięczni za ten wspólny czas i cieszymy się, że kolejne tego typu wydarzenie, ETradeShow, czeka nas już w marcu!

ehandelehandel2

Tak samo było 26-27 października podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Kielcach. Mogliśmy uczestniczyć w debacie z przedstawicielami branży IT, przeprowadziliśmy warsztaty dotyczące funkcjonalności Fakturowni i omówiliśmy nasz program partnerski dla biur księgowych. Było to dla nas niezwykle inspirujące doświadczenie i niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy w szerokim gronie zaprezentować możliwości Fakturowni. 

kielce1kielce2

kielce4

W listopadzie byliśmy także na Targach Pracy na Uniwersytecie Warszawskim, aby zaprezentować studentom Fakturownię jako przyjazne i przede wszystkim rozwojowe miejsce do pracy. Mogliśmy opowiedzieć o naszych działaniach i roli, jaką odgrywają w naszej firmie specjaliści z branży IT. 

targipracy

targipracy3

Tak więc mimo że okoliczności nie były sprzyjające, nie próżnowaliśmy i na tyle, na ile mogliśmy, staraliśmy się udzielać i aktywnie uczestniczyć w organizowanych wydarzeniach. I chociaż tryb pracy zdalnej nie sprzyja spotkaniom towarzyskim, to również utrzymywaliśmy między sobą dobry kontakt i organizowaliśmy wspólne wypady, np. spływ kajakowy! 

Na koniec chcielibyśmy życzyć zarówno Wam, jak i sobie przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku! 

 

Wypróbuj Fakturownię za darmo

Testuj wszystkie funkcje przez 30 dni bez opłat

Zarejestruj się!