Podsumowanie nowości w systemie - wrzesień 2017

author Maria Seta , 2017-10-02

Przedstawiamy pierwsze jesienne podsumowanie miesiąca. We wrześniu pojawiło się kilka ciekawych funkcji, między innymi ograniczenie dostępu do systemu spoza określonego IP oraz druk wezwania do zapłaty.

 1. Aplikacja Fakturowni na urządzenia z systemem Android jest już dostępna w sklepie Google Play. Dziękujemy Beta Testerom za cenne uwagi wpływające na jej rozwój. Zapraszamy do pobierania oraz wyrażania opinii o aplikacji. Chętnie usłyszymy od Was sugestie dotyczące funkcji, które chcielibyście zobaczyć w najbliższych aktualizacjach.
   
 2. Na początku września w bazie wiedzy poinformowaliśmy o możliwości blokowania dostępu do konta dla adresów IP, które nie znajdują się na wskazanej przez właściciela konta liście. Jest to zabezpieczenie, pozwalające na dostęp do systemu jedynie z wybranych miejsc, na przykład z biura. Funkcja ta jest dostępna w Planie ‘Pro Plus’. Więcej o funkcji dostępu dla wybranych IP przeczytacie w bazie wiedzy.
   
 3. W przypadku opóźnionych płatności Fakturownia umożliwia wystawienie kontrahentowi wezwania do zapłaty. Dokument, który zostanie wygenerowany, jest przedsądowym wezwaniem do zapłaty i jest generowany na podstawie szablonu faktury dla której wezwanie zostało wystawione.
   
 4. Śledzenie aktywności na koncie pozwala właścicielowi konta być na bieżąco z operacjami dokonywanymi na koncie przez użytkowników. We wrześniu dodaliśmy możliwość śledzenia takich aktywności jak stworzenie, edycja oraz usunięcie działów oraz firm.
   
 5. Aktywności na koncie można wyszukiwać wybierając z listy typ i status aktywności, a także użytkownika, którego dotyczą. Aby ułatwić wyszukiwanie, dodana została możliwość zawężenia wyszukiwania aktywności do zakresu wybranych dat.  
   
 6. W sytuacji, gdy użytkownik potrzebuje dodać dodatkową kolumnę dla pozycji na fakturze, ma on możliwość stworzenia dodatkowego pola na pozycjach faktury. Pojawiła się w systemie możliwość importu oraz eksportu dodatkowego pola na pozycjach faktury.
   
 7. Na podglądzie faktury korygującej dodany został link do faktury pierwotnej. W ten sposób szybko możemy sprawdzić stan faktury przed korektą.

O nowościach informujemy na bieżąco na łamach Facebooka i Twittera. Zapraszamy do śledzenia nas oraz dodawania sugestii na naszym Forum Sugestii.