Podsumowanie nowości w systemie - styczeń 2020

author Fakturownia , 2020-02-04

Dzień dobry, w pierwszy miesiąc nowego dziesięciolecia weszliśmy z przytupem. Czujemy się starsi i mądrzejsi  o wiele doświadczeń, ale również szczęśliwi, że byliście i wciąż jesteście z nami - że dla Was możemy wciąż ulepszać system i propagować ideę ekologicznego fakturowania.

Nowy rok, stara tradycja: powracamy do comiesięcznych podsumowań nowości w systemie. Sprawdźmy co się zmieniło w Fakturowni w tym miesiącu:
 

 1. Jak co roku uaktualniamy wartości składek ZUS dla przedsiębiorców korzystających z modułu rozliczania ZUS.

  Wysokość składek na rok 2020 i różnice w stosunku do roku poprzedniego możecie prześledzić w tym wpisie:

Rekordowy wzrost składek ZUS — sprawdź, ile wynoszą stawki w tym roku

 1. Lista importów bankowych rozszerzyła się o kolejną pozycję: można już wykonać import płatności z Inteligo.


   

 2. Pojawiły się nowe możliwości zarządzania płatnościami:

- Można już podłączać płatności do płatności.

- Można zmieniać datę, od której szukamy faktury do podłączenia do płatności. Do tej pory było to domyślnie 6 m-cy bez możliwości zmiany.
 

 1. Podczas łączenia płatności z fakturą, system przenosi datę wpływu należności za daną transakcję na fakturę zgodnie z datą wskazaną na płatności.
  W jaki sposób zachowa się system, jeśli połączymy fakturę z kilkoma płatnościami? W tym przypadku data płatności na fakturze zostanie wyświetlona jako najpóźniejsza ze wszystkich podpiętych płatności.

 2. W raporcie zakupów produktów dodane zostały podlinkowania, które  prowadzą do odpowiadających zakupom dokumentów z sekcji Wydatki.

 3. W aplikacji mobilnej wgrana została poprawka umożliwiająca wyświetlenie pełnej klawiatury w polu wysyłki faktur mailem. Do tej pory na niektórych urządzeniach klawiatura nie wyświetlała przecinka, co uniemożliwiało wysyłkę faktur do wielu adresatów na raz.

   

  Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce
  Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
  Zarejestruj się w Fakturownia.pl

   

  Kolejne nowości dotyczą nowego modułu Fiskator, który umożliwia wydruk paragonów fiskalnych prosto z systemu Fakturownia:

   

 4. Wgrana została zmiana umożliwiająca drukowanie numeru NIP na paragonie, zgodnie z niedawnymi zmianami prawnymi.
  Kwestia ta została opisana na naszym blogu:

  NIP na paragonie

 5. W sekcji Dodatki w menu systemu znajdziemy już nowy Fiskator w wersji 2.1.4. Zachęcamy do zapoznania się z nim i przetestowania możliwości wydruku paragonów prosto z Fakturowni.

   


 

Na koniec pragniemy życzyć wszystkim naszym Użytkownikom, aby ten rok obfitował w sukcesy służbowe, ale również dał chwile wytchnienia i odpoczynku.