Podsumowanie nowości w systemie - maj 2017

author Piotr Wajszczuk , 2017-06-02

Czerwiec rozpoczynamy posdumowaniem nowości, które pojawiły się w Fakturowni w maju. Czego dotyczą tym razem? Znajdziecie informacje o importach w systemie, organizacji magazynu oraz... długo wyczekiwanej aplikacji na Androida.

  1. Na początek ważna nowość dotycząca importu płatności: podczas zaciągania płatności wyeksportowanych z banku można już wybrać dział konta, do którego zostaną one przypisane. Opcja ta przyda się w szczególności osobom, które przypisują swoich pracowników do poszczególnych działów - dzięki temu pracownicy będą widzieli jedynie płatności odpowiadające ich działowi. Przypominamy, że analogicznie można wybrać dział i magazyn podczas importu faktur

  2. Na liście produktów pojawiła się nowa kolumna do wyboru - od teraz można wyświetlać również ceny zakupowe. Jak dostosować wyświetlanie kolumn? Zapraszamy do Bazy Wiedzy :)

  3. Na liście akcji magazynowych dodany został filtr rodzaju dokumentu. Więcej informacji na ten temat odnajdziecie tutaj.

  4. Przypominamy naszym użytkownikom o możliwości uzyskania darmowych miesięcy abonamentu w Fakturowni! Osoby, którym polecicie system otrzymują 20% rabat na start, a Wy otrzymacie 2 miesiące abonamentu za każdego nowego klienta Fakturowni. 

  5. W celu usprawnienia korzystania z uprawnień nadawanych Użytkownikom, zmodyfikowaliśmy opcje ograniczeń magazynowych oraz widoczności produktów w wybranych magazynach.

  6. To, co użytkownicy Fakturowni szczególnie cenią w systemie, to prostota i intuicyjność. Aby system był jeszcze bardziej przejrzysty, podzielony został widok szablonów dokumentów.

  7. Kierując się sugestiami użytkowników, umożliwiliśmy dodawanie nowych produktów poprzez dokumenty PW. Do tej pory taką możliwość oferował jedynie dokument PZ. Więcej o tej funkcji przeczytacie w Bazie Wiedzy

  8. A na koniec informacja, na którą czeka wielu użytkowników Fakturowni - kończymy aplikację na Androida, przewidujemy, że w czerwcu będzie już dostępna. 

 

Dziękujemy za Wasze sugestie, są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju systemu :) Zapraszamy do kontaktu z nami oraz śledzenia nowości na bieżąco na Twitterze i Facebooku.