Podsumowanie nowości w systemie - luty 2021

Fakturownia Fakturownia 2021-03-04
podsumowanie miesiąca

Marzec przyniósł nam za oknem ptaków śpiew i powiew wiosny, a w Fakturowni jak przebiśniegi pojawiły się nowe funkcje. Poznajcie je bliżej i dajcie znać, który kwiatek ucieszył Was najbardziej? :) 

1. Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest dla nas priorytetem, stąd w ustawieniach konta pojawiła się nowa opcja automatycznego wylogowania po ustalonym czasie. Możesz sam dostosować czas po jakim ma nastąpić automatyczne wylogowanie, zakres wyboru zaczyna się od 5 minut do 72h (3 dni). Jak to zrobić? Wejdź w Ustawienia > Konfiguracja > Bezpieczeństwo, a następnie z paska pod opcją Automatyczne wylogowywanie wybierz stosowny dla własnych wymagań czas po jakim ma nastąpić automatyczne wylogowanie z konta Fakturowni.

2. Mamy nowość dla miłośników szablonów dokumentów. Pojawiła się możliwość stworzenia Spisu wydania (packing_list) gdzie do wybrania poza standardowymi kodami dołączył szablon "dodatkowy dokument". Spis wydania znajdziesz w podglądzie faktury jako jedną z opcji druku. Natomiast stworzenie nowego szablonu wykonasz z poziomu Ustawienia > Szablony > Dodaj nowy szablon > Dokument dodatkowy.

3. W ramach rozwoju szablonów własnych dodaliśmy obsługę kodów EAN na pozycjach faktury, zmienna {{ean_code}} oraz zaktualizowaliśmy przykładowe pliki importów odzwierciedlające ostatnie zmiany w systemie.

4. Została wprowadzona możliwość przekazywania statusu przy tworzeniu faktury podobnej przez API.

5. Nastąpiła aktualizacja importu płatności z ING uwzględniająca zmiany w formacie pliku eksportu z banku.

6. Na Waszą prośbę dodaliśmy filtr zestawy na liście produktów oraz filtr firma / osoba prywatna na liście faktur.

7. Wprowadziliśmy aktualizację nowej wersji modułu fiskalnego Fiskator v2.2.8 do integracji z drukarkami fiskalnymi.

Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce
Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
Zarejestruj się w Fakturownia.pl

8. Na liście dokumentów magazynowych dodaliśmy podsumowanie wartości brutto, które jak wskazywały Wasze sugestie usprawnia pracę.           

9. Dodatkowo pojawiła się opcja pobrania wszystkich faktur z wybranego okresu w formacie zip bez konieczności wskazania na konkretne.

10. Jeśli na bieżąco śledzicie nasze media społecznościowe to kilka dni temu mogliście dowiedzieć się o nowej funkcji dotyczącej importu i eksportu faktury korygującej. Natomiast jeśli interesuje Was wystawianie kolejnej korekty do tej samej faktury to odpowiedź znajdziecie tutaj. 

11. Dodaliśmy możliwość przekazywania kodu EAN na pozycji podczas tworzenia faktury przez API. 

12. Usprawniliśmy obsługę płatności gotówką w imporcie z programu InsERT.

13. Dotychczas w integracji z Brutto możliwe było finansowanie sprzedaży poprzez otrzymanie płatność za fakturę nim spłaci ją Kontrahent. W lutym integracja Brutto poszerzyła się o dodatkową funkcję finansowania własnych wydatków, które masz możliwość spłacać w wygodnych dla siebie ratach. Więcej informacji o integracji z Brutto znajdziesz w Ustawienia > Dodatki >Brutto.

 

Dziękujemy za Wasze wsparcie i mnóstwo pomysłów na nowe funkcje, które nam przesyłacie.

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie
Powrót