Podsumowanie nowości w systemie - luty 2019

author Magdalena Sieraczyńska , 2019-03-07

Przed Wami podsumowanie nowości, które wdrożyliśmy w lutym. Dziękujemy za Wasze sugestie - większość wdrożonych zmian odpowiada na zgłoszone przez Was potrzeby. Mamy nadzieję, że wprowadzone funkcje ułatwią Wam pracę. Zapraszamy do lektury.

 1. Do listy banków, z których można importować listę płatności dodany został City Bank Handlowy oraz PKO Bank Polski. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą banków po przejściu do zakładki Ustawienia > Import.

 2. Często wystawiasz podobne faktury? Teraz zrobisz to w szybszy sposób z poziomu jej podglądu. Dodaliśmy podmenu do funkcji wystaw podobną - ten sam klient / inny klient.

 1. Potrzebujesz wystawić korektę? Dla ułatwienia, na poziomie podglądu faktury, znajdziesz podmenu do wystawiania korekty częściowej lub całkowitej.
  Przychody > Podgląd faktury > Więcej opcji > Wystaw korektę > Częściową / Całkowitą
  Więcej informacji o wystawieniu korekt faktur znajdziesz w naszej bazie wiedzy - korekta faktury.

 1. Dostosuj wyświetlane kolumny. Dodaliśmy kategorie do wybieralnych kolumn na liście klientów i produktów. Dodatkowo kolumna z kategorią będzie widoczna w pliku wyeksportowanym do xls.
  Więcej informacji jak dostosować kolumny znajdziesz w naszej bazie wiedzy - dostosowanie wyświetlania kolumn.

 1. Dodaliśmy możliwość wyfiltrowania klientów bez kategorii. Nowy filtr znajdziesz w zakładce klienci.

 

 

 

Dziękujemy za Wasze sugestie, dzięki którym wciąż rozwijamy nasz system. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz śledzenia nas na Twitterze i Facebooku.