Rekrutacja na stanowisko:Płatny staż w BitFaktura z językiem ukraińskim - Junior Marketing Specialist

Rodzaj pracy

Pełny etat

Doświadczenie

Senior/mid

Forma zatrudnienia

B2B/UoP

Tryb pracy

Zdalny/Warszawa

Informacje

Rekrutacja trwa do:

Rekrutacja zakończona

BitFaktura to prosty program do fakturowania online, stworzony w modelu SaaS (software as a service). Dzięki temu oprogramowaniu ukraińscy przedsiębiorcy mogą szybko wystawić i wysłać fakturę klientom oraz zarządzać magazynami. Użytkownicy BitFaktura korzystają m.in. z funkcji płatności online, raportów i wykresów sprzedaży i wydatków, tworzą dokumentację magazynową oraz mogą zaprosić księgowego lub współpracowników do systemu. Aplikacja BitFaktura – to ukraińska wersja systemu. W Polsce funkcjonuje od ponad 10lat jako Fakturownia. System jest również używany w Czechach, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Dlaczego staż w BitFaktura?

  • Zdobycie doświadczenia i umiejętności z zakresu tłumaczeń z jęz. polskiego/angielskiego na ukraiński oraz marketingu internetowego (social media, copywriting)
  • Zwiększenie atrakcyjności CV dla branż tj IT/Marketing/SaaS
  • Merytoryczne wsparcie z zakresu wykonania zadań, jak i ogólnych pytań związanych z marketingiem online
  • Dopasowanie zadań stażu do wybranej ścieżki kariery, celów rozwojowych
  • Elastyczne godziny i wymiar stażu dopasowany do Ciebie
  • Zdalna praca

Czego oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka ukraińskiego
  • Znajomości języka polskiego na poziomie B1 (średni) lub wyżej
  • Chęci do pracy i rozwoju umiejętności
  • Wyobraźni i analitycznego myślenia
  • Umiejętności analizy i interpretacji tekstów
  • Umiejętności dobrego researchu
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy z innymi

Zakres obowiązków podczas płatnego stażu::

  • rozwój ukraińskiej wersji systemu – BitFaktura.com.ua
  • tłumaczenia treści z bazy wiedzy Fakturownia.pl (polska wersja systemu) na język ukraiński dla Bitfaktura.com.ua
  • tworzenie grafik (Canva Pro) na social media oraz treści tekstowych; zarządzanie kanałem social media BitFaktura Україна
  • wsparcie w tworzeniu treści na stronę www (np. sporządzenia podsumowań miesiąca dla użytkowników systemu)

Wynagrodzenie:

  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych kompetencji oraz ilości przepracowanych godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@fakturownia.pl z tytułem "Staż” lub wypełniająć poniższy formularz. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fakturownia sp. z o.o. („Spółka”) moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie materiałach i informacjach na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Spółkę przez okres 1 roku.