Rekrutacja na stanowisko:Performance Marketing Specialist

Rodzaj pracy

Pełen etat

Doświadczenie

Senior

Forma zatrudnienia

B2B/UoP

Tryb pracy

Hybrydowy/Warszawa

Informacje

Rekrutacja trwa do: 20.05.2024

Fakturownia to polski system do fakturowania udostępniany w modelu SaaS małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom, z którego codziennie korzysta ok. 200 tys. klientów. Na rynku polskim obecny od 2010 roku, dziś dostępny na wielu rynkach europejskich.

Naszym celem jest dostarczanie wyjątkowych rozwiązań, które ułatwią życie przedsiębiorcom na całym świecie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Performance Specialist, która będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie kampanii płatnych nastawionych na pozyskanie klientów dla Fakturowni na rynku polskim i kilku rynkach europejskich.

Osoba ta będzie pracować na samodzielnym stanowisku i raportować bezpośrednio do zarządu spółki.

Główne obowiązki:

  • opracowywanie i rozwój strategii marketingu efektywnościowego,
  • samodzielne planowanie, realizacja, testowanie i optymalizacja kampanii płatnych w różnych kanałach (takich jak Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads, itp.) dla fakturownia.pl jak i zagranicznych wersji programu (Czechy, Słowacja, Hiszpania, Niemcy),
  • analiza i raportowanie wyników kampanii oraz tworzenie rekomendacji dotyczących optymalizacji działań marketingowych,
  • zarządzanie budżetami w ramach celów marketingowych i przyjętych KPIs,
  • monitorowanie analityki internetowej oraz analizy wewnętrznych źródeł danych,
  • współpraca z zespołem marketingowym w celu zapewnienia spójnej strategii i przekazu (treści reklam, grafiki etc.).

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu działań performance marketingowych,
  • praktyczne doświadczenie w planowaniu, implementowaniu i raportowaniu kampanii płatnych,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi reklamowych, takich jak Google Ads, Google Tag Manager, Facebook Ads, LinkedIn Ads oraz narzędzi optymalizacyjnych takich jak np: Ahrefs, PageSpeed Insights,
  • umiejętność analitycznego myślenia, interpretacji danych i wyciągania wniosków,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, terminowość,
  • zdolność do pracy w zespole oraz umiejętność komunikacji i współpracy z innymi zespołami.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży SaaS / B2B,
  • doświadczenie w tworzeniu strategii i wdrażaniu narzędzi marketing automation.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dowolna forma zatrudnienia (np. UoP, B2B),
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i karnet sportowy,
  • pracę w ambitnym i rozwijającym się zespole (70 osób),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na międzynarodowych rynkach,
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów ,
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego (w tym bezpośredniej współpracy z dedykowanymi specjalistami z Google),
  • pracę w modelu hybrydowym (2 dni w tygodniu w biurze na warszawskim Powiślu z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy - 100 m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@fakturownia.pl z tytułem "Performance Marketing Specialist”. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fakturownia sp. z o.o. („Spółka”) moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie materiałach i informacjach na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Spółkę przez okres 1 roku.