Polecane Biura Rachunkowe

 

Znajdź przyjazne Biura Rachunkowe współpracujące z Fakturownią

Potrzebujesz profesjonalnej i sprawdzonej obsługi księgowości? Zobacz polecane przez nas biura.

 • Księgownik.pl - nowoczesna i profesjonalna księgowość / Warszawa

  Biuro Księgownik.pl to oficjalne biuro księgowe serwisu Fakturownia.pl. Oferujemy pełną obsługę księgową, kadrowo-płacową, porady podatkowe i pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Jesteśmy zintegrowani z Fakturownią: wszystkie swoje dokumenty możesz dodawać i przeglądać w aplikacji. Nasze ceny zaczynają się już od 99 złotych za miesiąc.

 • Biuro Rachunkowe i-BRA spółka z o.o. Szczecin – Tworzymy Nowy Wymiar Biznesu

  i-BRA sp. z o.o. to profesjonalny partner biznesowy zapewniający wszechstronną i kompleksową obsługę księgową zgodną z wszelkimi standardami prawa bilansowego i podatkowego.

  Jesteśmy elastyczni - rozumiemy potrzeby Naszych Klientów dlatego staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych firm.
  Optymalizujemy obciążenia podatkowe i z wielką przyjemnością księgujemy Państwa sukcesy. Posiadamy ubezpieczenie OC i odpowiednie kwalifikacje poparte doświadczeniem.

 • Biuro Rachunkowe iKancelaria / Poznań

  iKancelaria Internetowe Biuro Rachunkowe świadczy usługi typu Business Process Outsourcing dla każdego rodzaju klienta. Kancelaria w ramach działalności zajmuje się obsługą zarówno osób fizycznych prowadzących działalności jak i osób prawnych. Naszym klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną działalność. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu.

 • Biuro Rachunkowe KP Consulting Sp. z o.o. / Warszawa

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradcze dla mikro i małych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, osoby prawne, spółki prawa handlowego i cywilnego) w zakresie doradztwa podatkowego, rachunkowości i obsługi kadr i płac, działalności szkoleniowej oraz pozyskiwaniu środków na inwestycje.

  Usługi doradztwa podatkowego są świadczone przez certyfikowanego doradcę podatkowego, który posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, w tym dla polskich i zagranicznych klientów korporacyjnych.

  Obsługą księgową i kadrowo-płacową zajmuje się zespół księgowych, który swoje doświadczenie zdobywał m.in. Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości obsługując w ciągu 5 lat ponad kilkaset projektów z różnych branż.

 • Exato / Wrocław

  Prowadzimy obsługę księgową i kadrowo-płacową niezależnie o przyjętej formy rozliczeń. Jeśli zależy Ci na efektywnym czasowo i finansowo rozwiązaniu – Exato.pl to właściwy wybór. Odpowiadamy za swoją pracę. Mamy rozszerzone ubezpieczenie OC. Nasza polisa obejmuje również działalność kadrowo-płacową.

 • Sowatax - przyjazne biuro rachunkowe / Warszawa

  Świadczymy pełną obsługę księgową i kadrowo-płacowa dla spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.
  Sowatax oferuje nowoczesną księgowość z bezpiecznym i mobilnym dostępem do danych firmy. Biuro posiada ubezpieczenie OC. Usługi są realizowane przez doświadczonych księgowych.

 • Kancelaria Rachunkowo – Podatkowa Ingress sp. z o.o.

  Kancelaria Rachunkowo – Podatkowa Ingress sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Pomagamy firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku, doradzamy i wspieramy. Obsługą Naszych klientów zajmuje się doświadczony zespół księgowych i kadrowych. Nasz system rabatowy a także propozycja wzajemnego polecania jest atrakcyjnym narzędziem do zmniejszenia kosztów obsługi księgowo-kadrowej oraz zdobywania nowych klientów. Podczas współpracy staramy się być Państwa doradcami i partnerami.

 • Biuro Rachunkowe G-TAX Grzegorz Wróblewski

  Biuro Rachunkowe G-TAX Grzegorz Wróblewski zapewnia profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej, będąc solidnym partnerem swoich Klientów. Oferujemy pełen zakres usług księgowych, kadrowych, konsultacji księgowych oraz doradztwa przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie i profesjonalnie. Gwarantujemy dyskrecję i poufność wykonywanych usług, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta. Wysokiej jakości usługi świadczone są dzięki zdobytemu doświadczeniu, korzystaniu z nowoczesnych technologii informatycznych, ciągłemu rozwojowi oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby Klienta.

 • Pioniew Sp. z .o.o. / Łomianki k. Warszawy

  Pioniew to przyjazne, profesjonalne i nowoczesne biuro rachunkowe. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu, podatków, księgowości, kadr i płac dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Nasz zespół to ponad 30 księgowych, gotowych wspierać Cię w codziennym prowadzeniu firmy.

  W ramach współpracy otrzymasz dostęp do nowoczesnych narzędzi online, zapewniających komfort pracy oraz wyminę danych z biurem. Gwarantujemy bezpieczeństwo i sprawny kontakt z księgową. Pracujemy z zaangażowaniem, lubimy pomagać, jesteśmy dociekliwi i dokładni. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonane usługi. Wspieramy Cię na każdym kroku, już od pierwszego kontaktu.

  Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 • Taxform Sp. z o.o. ul. Pomorska 77, 90-224 Łódź

  Taxform to nowoczesne biuro rachunkowe podążające za potrzebami i oczekiwaniami przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowy zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Dbamy o wysoki poziom oferowanych usług przez bezpośredni kontakt z Klientami, podnoszenie kwalifikacji oraz udostępnianie programów do fakturowania. Wyróżnia nas: Profesjonalizm – do Państwa dyspozycji stawiamy naszą wiedzę i umiejętności; Bezpieczeństwo - dbamy o poufność Państwa danych; Komunikacja - przepływ informacji podstawą efektywnej współpracy; Doradztwo podatkowe i biznesowe – kluczowy element rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy.

 • Clorian , Młyńska 5/3, 40-098 / Katowice

  Nasze biuro współtworzą księgowi z ponad 15-letnim doświadczeniem, członkowie Stowarzyszenia Księgowych. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oraz gwarancję poufności powierzonych nam informacji. Naszym celem jest świadczenie kompleksowej obsługi księgowej (w tym księgowość projektów unijnych) i kadrowej (w tym rozliczenia z PFRON), z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów (sporządzamy dodatkowe zestawienia i analizy na życzenie klienta). Współpracujemy z Doradcą Podatkowym, Biegłym Rewidentem, Radcą Prawnym specjalistą ds. BHP. Reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Sporządzamy wszystkie deklaracje wymagane prawem.

 • Co zrobić, aby moje biuro rachunkowe znalazło się na mapie partnerów Fakturowni?


  Napisz do nas

   

  Co zyskam, gdy moje Biuro znajdzie się na Mapce?

  Twoje biuro obsłuży większą ilość klientów

  Od teraz zaoszczędzisz mnóstwo czasu i formalności, dając dostęp do wystawianych przez Ciebie dokumentów swoim klientom on-line, w dowolnym miejscu i czasie. Już dziś skorzystaj ze specjalnego cennika Fakturowni na miarę Twojej działalności! 

  feature1
   
  • Zacznij generować zyski i oszczędź żmudne czynności związane z ponownym wysyłaniem dokumentów i duplikatów
  • Pozbądź się problemów związanych z zagubionymi lub niedostarczonymi na czas dokumentami
  • Zautomatyzuj swoją pracę z Fakturownią, a natychmiast przełoży się to na lepszą współpracę z Twoimi klientami
   

  Zyskasz nowych klientów

  Wszystkie Biura Księgowe, które skorzystają z Oferty dla Biur Księgowych dostają możliwość dodatkowej promocji poprzez serwis Fakturownia. Jeśli chcesz znaleźć się na naszej Mapce Zaufanych Biur Księgowych i pozwolić się odnaleźć zupełnie nowej grupie Klientów - Jesteś we właściwym miejscu! Proponujemy Ci przejrzystą współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  feature1
   

  Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły

  Jeśli masz inny pomysł, jak możemy pomóc Twojej firmie oraz Klientom - powiedz nam o tym poprzez Formularz Kontaktowy.  

  feature1