Nowa odsłona Fakturowni
w języku ukraińskim

Wygoda korzystania w ojczystym języku icon
- ta sama funkcjonalność systemu

 

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, Fakturownia wzbogaciła się o nową wersję językową i od teraz jest dostępna w języku ukraińskim. Cały interfejs programu oraz wzory dokumentów są dostępne w tym języku. Opcja ta może być pomocna między innymi dla pracowników Państwa firm, którzy na co dzień posługują się językiem ukraińskim. Wszystkie funkcje polskiej Fakturowni zostały starannie przetłumaczone i udostępnione w nowej odsłonie programu.

Co zyskujesz z Fakturownią?icon

Faktury międzynarodowe

Zależy Ci na łatwym przepływie dokumentów do klientów na całym świecie? Z Fakturownią jest to możliwe. Dzięki funkcji fakturowania dwujęzycznego zapewnisz wygodę swoim kontrahentom, wręczając im dokumenty w ich ojczystym języku. Zapewnisz profesjonalny wizerunek Twojej firmy, a także będziesz dysponować dokumentem w języku polskim, gdyż o taką wersję możesz zostać poproszony przez urzędników w przypadku kontroli (zgodnie z przepisami dotyczącymi Księgi Przychodów i Rozchodów).

icon

Baza danych

Dzięki funkcji archiwizacji dokumentów masz dostęp do potrzebnych zasobów z dowolnego urządzenia w każdym miejscu na świecie. Wszystkie wprowadzone dane do systemu są bezpiecznie przechowywane w chmurze, dzięki czemu możesz wygenerować przejrzyste raporty, z których szybko dowiesz się jak wygląda sytuacja finansowa Twojej firmy. Dodatkowo, w prosty sposób możesz dać dostęp do systemu Twoim współpracownikom lub księgowej i nie musisz martwić się dostarczeniem dokumentów na czas.

icon

Różne stawki podatkowe

Fakturownia pozwala na samodzielne zdefiniowanie stawki VAT dla wybranych przez Ciebie państw na konkretne towary i usługi. Dodatkowo, jeżeli wystawiasz dokument w obcej walucie, uzyskasz wymagane przez polskie prawo przeliczenie wartości VAT na PLN.

icon

Dokumenty w 30 sekund

W Fakturowni w prosty i szybki sposób wystawisz potrzebne dokumenty. Dzięki funkcji dostosowywania się do użytkownika, raz wskazany język, waluta czy też typ płatności będą automatycznie uzupełniane w formularzu wystawianego dokumentu. Dodatkowo, zapisane dane kontrahentów oraz produktów czy usług możesz umieścić na fakturze w kilka sekund. Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu wystawisz i wyślesz dokument do klienta już w 30 sekund.

icon

Wiele typów dokumentów

Fakturownia daje Ci pełen zestaw narzędzi potrzebnych do prowadzenia transakcji w Polsce i za granicą. Poza fakturą VAT wystawisz w systemie takie dokumenty jak faktura proforma, faktura korygująca, faktura z odwrotnym obciążeniem oraz dokumenty magazynowe WZ, PZ, WNT, WDT. Dodatkowo zweryfikujesz rejestrację numeru VAT UE kontrahenta w bazie VIES.

icon

Doskonałe tłumaczenie

Dbając o najwyższą jakość usług, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyliśmy dokładne odwzorowanie polskiej wersji Fakturowni w języku ukraińskim. Zwróciliśmy uwagę na każdy detal, dlatego możesz mieć pewność, że wystawiany przez Ciebie dokument jest w pełni zgodny z obowiązującymi standardami w Polsce. Nowy interfejs w języku ukraińskim zawiera wszystkie funkcje programu. Mamy nadzieję, że nasze działania pomogą usprawnić pracę Twojej firmy i ułatwią osobom ukraińskojęzycznym obsługę naszego programu.

Wypróbuj Fakturownię za darmo przez 30 dni!

Masz konto w Fakturowni?

Poznaj nowe możliwości dotyczące usprawnienia pracy w Twojej firmie!

Zmień interface na ukraiński

Nie masz konta w Fakturowni?

Nie czekaj! Wypróbuj Fakturownię po ukraińsku i usprawnij pracę w Twojej firmie!

Wypróbuj Fakturownię bez zobowiązań