logo Pustki

Historia współpracy z Fakturownią

“To właśnie dzięki Fakturowni udało się pozyskać środki na nową płytę”

 

Co ma wspólnego dwóch sympatycznych chłopaków, utalentowana wokalistka, porcja alternatywnego rocka i Fakturownia.pl?


 

Znacie zespół Pustki? Zespół został założony przez gitarzystę Radka Łukasiewicza, perkusistę Grzegorza Śluza i śpiewającego basistę Janka Piętkę. Właśnie mija 15 lat, odkąd Pustki zagrały swoją pierwszą próbę. Przez ten czas zdążyły zagrać m. in na festiwalu Open’er oraz otrzymać dwie nominacje do Paszportu "Polityki". Aktualny skład tworzą Radek Łukasiewicz, Grzegorz Śluz oraz Barbara Wrońska. Niedawno powrócili z pierwszą od ponad czterech lat i bardzo wyczekiwaną przez publiczność płytą Safari, która swoją premierę miała 7 marca.

 

Jak rozpoczęła się przygoda Pustek z Fakturownią? Opowiedział nam o tym Radek Łukasiewicz.

 

“Moim celem jest uprawiać sztukę i móc się z tego utrzymać.”

 

Jestem założycielem, gitarzystą i autorem tekstów w zespole muzycznym Pustki. Gram koncerty, komponuję. Nasza strona internetowa Pustki.pl powstała na potrzeby popularyzowania muzyki zespołu Pustki. Chcieliśmy, aby dostarczała informacji o koncertach, nowościach, publikacjach i wydarzeniach związanych z życiem zespołu.

 

Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja z pracy. A jakie są cele? Uprawiać sztukę i móc się z tego utrzymać. Kwestiami finansowymi Pustki.pl zajmujemy się sami, z pomocą Fakturowni.


 

“To właśnie dzięki Fakturowni udało się pozyskać środki na nową płytę.”

 

O Fakturowni, jako o narzędziu, które może nam pomóc dowiedziałem się dzięki znajomemu, który współtworzył to narzędzie i pomógł mi ogarnąć cały temat. Nie korzystałem z podobnych czy konkurencyjnych programów. Od kiedy powierzyliśmy obsługę finansową Fakturowni, udało nam się uruchomić usługę przedsprzedaży płyty bezpośrednio z naszego serwisu. To był duży krok. To właśnie dzięki Fakturowni udało się pozyskać środki na nową płytę. Dodatkowo pomaga nam utrzymywać porządek w papierach.





 

Sprawdź możliwości Fakturowni dla Twojego biznesu


Testuj za darmo »