Fakturownia dla freelancerów
Wystawiaj dokumenty, wysyłaj automatyczne przypomnienia, przyjmuj płatności i śledź ich statusy.

Wypróbuj za darmo
lub fakturuj bez opłat do 3 dokumentów/mc »

Uporządkuj swoje finanse w prosty sposób i poświęć się swojej pasji

 

 

 

Wystawiaj faktury i rachunki

Fakturownia pozwoli Ci wystawić faktury - zarówno z VAT jak i bez VAT - już w 30 sekund. System zaprojektowany jest w taki sposób, aby jedna z mniej lubianych części pracy freelancera mogła również być przyjemna. Dodaj swoje usługi do listy produktów, stwórz listę klientów, spersonalizuj faktury tak, aby oddawały charakter twojej działalności, dodaj swoje logo oraz podpis i ciesz się prostym fakturowaniem.

feature1
 

Wysyłaj przypomnienia

Zmorą freelancerów są opóźnione płatności. Z Fakturownią zapomnisz o upominaniu klientów o zaległych opłatach. Ustawiając automatyczne przypomnienia będziesz pewien, że klient zostanie powiadomiony o przedawnionym terminie płatności.

Use InvoiceOcean for free!
 

Akceptuj płatności

Aktywuj funkcję autopłatności jeżeli chcesz, aby Twoi klienci mogli w szybki sposób zapłacić za Twoje usługi. Możesz wybrać płatności online (PayU, PayPal, dotPay, BitPay), kartę kredytową lub zwykły przelew bankowy. Mając wszystko, czego potrzeba, aby sprzedawać i rozliczać Twoją ofertę, zyskasz mnóstwo czasu i energii na dalsze działanie!

feature1
 


Śledź statusy

Porządek w fakturach jest ważny – wie o tym każdy przedsiębiorca, który wystawia ich więcej, niż kilka miesięcznie. Po wystawieniu dokumentu, możesz nadać mu odpowiedni statusu, co znacznie ułatwi Ci poruszanie się wśród faktur oraz ich odpowiednie sortowanie. Fakturownia pozwala nadać status (wysłana, opłacona, nieopłacona) dla faktury, abyś już nie musiał edytować jej ponownie.

feature1

 

 

 

 

20 tysięcy freelancerów używa Fakturowni każdego dnia

 

Korzystam z serwisu fakturownia.pl od początku mojej działalności. Wystawianie faktur jest tu proste i intuicyjne. Program zapamiętuje wprowadzane dane i nie muszę za każdym razem martwić się o ich poprawność. Dzięki różnorodnym funkcjom bez problemu wystawiam też faktury zagraniczne i przeliczam zyski na inne waluty. Z całą odpowiedzialnością polecam ten serwis.
 
 
front-trends logo
Ewa Androsiuk-Kotarska
Tłumacz języka angielskiego
Fakturownia to wyjątkowy program do wystawiania faktur, rachunków, prowadzenia systemu CRM i autopłatności. Cenię sobie również świetny kontakt z obsługą. Po tygodniu zapoznałem się z pełną funkcjonalnością systemu :) Polecam wszystkim!

 
 
 
testimonial2
Szymon Owedyk
CopywriterExpert

TO PROSTE! PRZETESTUJ ZA DARMO JUŻ DZIŚ!


Zarejestruj się »
 

Integracje

 • paypal
  payu
  bitpay
  ovh
  braintree
  prestashop