Blog Fakturowni

Witamy Cię na blogu Fakturowni! Sprawdź polecane artykuły lub znajdź temat, który Cię interesuje.

podsumowanie miesiąca fakturownia kwiecień
fakturownia - komunikaty

Podsumowanie nowości w systemie - sierpień 2021

Fakturownia

Fakturownia, 2021-09-07

Jesień przeciągając się, zrzuca pierwsze liście z drzew, koniec lata przyszedł zdecydowanie za szybko. Chcemy kurczowo zatrzymać wspomnienia słonecznego sierpnia i przedstawić nowe funkcje, które w tym czasie pojawiły się w Fakturowni.  

1. Stoisz przed decyzją usunięcia jednego (głównego) z działów firmy i zastanawiasz się co stanie się z dokumentami do niego przypisanymi? Otóż masz możliwość, wybrania, do którego działu mają być przepisane faktury z usuwanego działu. Dotychczas dokumenty przenoszone były do działu głównego, teraz to Ty sam decydujesz, gdzie mają finalnie trafić. 

A co w przypadku usunięcia działu głównego?  Tu również wskazujesz na wybrany dział, który od tej chwili stanie się głównym. W poprzednim rozwiązaniu przy usuwaniu działu głównego domyślnie najstarszy dział stawał się głównym. Zależy nam, aby dawać Wam maksymalną swobodę, która znacząco wpływa na kształt Waszej firmy w naszym programie, stąd ta zmiana. Czy była słuszna? Dajcie znać :) 

2. W kategorii Produktów możliwy jest eksport wybranych produktów z pełnej listy produktów.

3. W sekcji filtrów dodaliśmy na liście faktur filtrowanie po wartości netto faktury od-do. 

Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce i w Europie
Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
Zarejestruj się w Fakturownia.pl

4. W systemie nastąpiła zmiana wyświetlania symbolu dinara tunezyjskiego z arabskich znaków na TND.

5. Jeśli Twój biznes działa w oparciu o platformę Allegro, to zainteresuje Cię informacja, że dodaliśmy możliwość wyboru podatku przy imporcie z Allegro.

6. Systematycznie dodajemy w naszym programie helplinki − kółeczka ze znakiem zapytania w środku, znajdziesz je np. na formatce faktury cyklicznej. Kiedy klikniesz w jeden z nich, pojawia się skrótowy komunikat, który ma za zadanie wyjaśnić zadanie wskazanego pola, przy którym się znajduje. W prawym dolnym rogu każdego komunikatu możesz zauważyć strzałeczki, klikając w pojawiające się z systemu powiadomienie, zostaniesz przeniesiony do szerszego wpisu w naszej Bazie Wiedzy. Tu znajdziesz ogrom wiedzy na każdy z obszarów Fakturowni. Zachęcamy do korzystania z helplinków, z całą pewnością ułatwią one poruszanie się po programie. 

 

7. Jak zapewne wiecie Shoplo zmienia się w Shoper. Rozpoczęła się wielka migracja.shoper

Jeśli przenosisz swój sklep na Shoper i zastanawiasz się

jak połączyć e-commerce z Fakturownią, to mamy dla Ciebie bezpłatną integrację Shopera z Fakturownią! Sprawdź, jak to zrobić → 

Planujesz przenieść sklep na inną platformę e-commerce? Zintegrowaliśmy Fakturownię również z PrestaShop, WooCommerce oraz Shopify. 

Potrzebujesz integracji z jednym z ww. systemów? Napisz do nas na integracje@fakturownia.pl

podsumowanie miesiaca sierpien

Wypróbuj Fakturownię za darmo

Testuj wszystkie funkcje przez 30 dni bez opłat

Zarejestruj się!