Podsumowanie nowości w systemie - lipiec 2020

author Fakturownia , 2020-08-11
podsumowanie lipca

Dzień dobry, sezon urlopowy w pełni, ale mamy nadzieję, że znajdziecie choć chwilę, aby zapoznać się z nowościami w systemie. W lipcu między innymi pracowaliśmy nad nowymi udogodnieniami w aplikacji mobilnej. Co jeszcze pojawiło się w Fakturowni? Zapraszamy do lektury.

 1. W aplikacjach mobilnych, zarówno tej przeznaczonej dla telefonów z systemem Android, jak i w aplikacji dla iOS pojawiło się kilka funkcji, o które prosili nas użytkownicy:

 • faktura może zostać pobrana w formacie PDF i wydrukowana z poziomu telefonu;

 • do wydatku można dodać wiele zdjęć oraz pozycji;

 • pojawiła się dwustopniowa weryfikacja przy logowaniu.

 1. Podczas wprowadzania danych dokumentu za pomocą OCR można samodzielnie zmienić typ dokumentu.

 2. Fakturownia umożliwia import płatności bankowych prosto do systemu w celu śledzenia statusu opłacenia faktur. Lista banków wciąż się rozrasta, z tego względu nazwy banków zostały uszeregowane alfabetycznie. Można je odnaleźć w zakładce import.


  Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce
  Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
  Zarejestruj się w Fakturownia.pl
   

   

 3. Podczas wystawiania dokumentów cyklicznych można korzystać ze zmiennych, które dostosują treść dokumentów według potrzeb. Lista zmiennych wydłużyła się o zmienną {{year+/-n}}.

 4. Kolejną nowością dotyczącą faktur cyklicznych jest sposób wyświetlania listy cykli: w celu łatwiejszego zarządzania danymi dodana została pagina oraz możliwość sortowania cykli po nazwie.

 5. Na każdej opłaconej fakturze w Fakturowni może wyświetlić się grafika z napisem “opłacono. Opcja wyświetlenia wspomnianej grafiki została włączona dla noty księgowej.

 6. Aktywności użytkowników to informacje o operacjach wykonanych przez osoby mające dostęp do konta w Fakturowni. Lista aktywności poszerza się o aktywności związane z generowaniem druku wezwania do zapłaty.

 7. Fakturownia obsługuje nowy format importu transakcji Allegro, który jest wynikiem zmian w Managerze transakcji Allegro.

Zachęcamy do śledzenia nas na TwitterzeFacebooku oraz Instagramie.