Blog Fakturowni

Witamy Cię na blogu Fakturowni! Sprawdź polecane artykuły lub znajdź temat, który Cię interesuje.

fakturownia - komunikaty

Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade - działo się! [fotorelacja]

Agata Olejniczak

Agata Olejniczak, 2022-03-24

 

Marzec był dla Fakturowni obfity w Targi. 9 marca uczestniczyliśmy jako wystawca w Targach Pracy IT na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. 10 marca byliśmy częścią eTrade SHOW na PGE Narodowym w stolicy. Obydwa wydarzenia dostarczyły nam mnóstwo pozytywnych emocji, szczególnie z racji spotkań z naszymi Klientami. Sprawdź szczegóły i fotorelację.

Targi Pracy IT na MIM UW 2022

Uczestniczymy w każdych Targach Pracy IT organizowanych przez Uniwersytet Warszawski. Tak było i tym razem. Nie mogło nas tam zabraknąć! Rozmawialiśmy ze studentami, którzy byli zainteresowani pracą w naszych zespołach. Jesteśmy pewni, że te pełne zaangażowania dyskusje zaowocują ciekawymi współpracami. Przypominamy, że trwające rekrutacje do zespołu Fakturownia.pl znajdziecie na stronie: https://fakturownia.pl/praca Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 1 Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 2 Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 3

Fakturownia na ETrade Show 2022

10 marca upłynął nam pod znakiem uczestnictwa w Targach ETrade Show na PGE Narodowym w Warszawie. To już VI edycja tego wydarzenia związanego z branżą e-commerce. Z racji tematyki nie mogło nas tam zabraknąć! Targi ETrade Show to kilka tysięcy odwiedzających, ponad 12 sektorów branżowych i ponad 100 prelegentów. Nawiązaliśmy sporo kontaktów biznesowych i oczywiście porozmawialiśmy z wieloma naszymi Klientami. Wspaniale było podyskutować o Fakturowni i o kierunkach jej rozwoju. Odwiedzającym nasze stoisko bardzo przypadły do gustu nasze gadżety - gry, spinnery, notesy i wiele, wiele innych. Sprawdźcie fotorelację.

Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 3

Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 4

Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 5

Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 6

Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 7

Fakturownia na Targach Pracy i Targach Etrade fotorelacja zdjęcie 8

W kwietniu zobaczymy się na Targach E-Handlu na warszawskim EXPO (14 kwietnia) oraz na konferencji Konkretnie o marketingu i sprzedaży (22 kwietnia, Warszawa). Zapraszamy do stoiska Fakturowni!

Wypróbuj Fakturownię za darmo

Testuj wszystkie funkcje przez 30 dni bez opłat

Zarejestruj się!