Lista biur korzystających z programu Fakturownia

icon

FINANSE Tomasz Dobrzański

Ponad 24 lata doświadczenia na rynku. Obsługujemy klientów z całej Polski dzięki narzędziom elektronicznej wymiany dokumentów. Bezpłatnie pomagamy w zakładaniu działalności. Doradzamy w zakresie form opodatkowania. 98% nowych klientów pochodzi z polecenia od aktualnie obsługiwanych firm. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem i rozmowy o jego biznesie. Doradzamy w rozwijaniu działalności. 

Adres

56-300 Milicz

ul. Kopernika 19

Więcej
icon

Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o.

Abakus - biuro rachunkowe w Gdyni - specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadrowo-płacowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju działalności. Usługi świadczymy z należytą starannością oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Ofertę kierujemy zarówno do spółek prawa handlowego, jak i osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą. W naszej pracy stosujemy nowoczesne i sprawdzone systemy informatyczne, wspomagające prowadzenie Księgowości. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę oraz pełną poufność i bezpieczeństwo

Adres

81-389 Gdynia

Świętojańska 85/5

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe REGENT Marta Solak

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym z siedzibą w Gliwicach Aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom Twojego biznesu. Sprawnie i niezawodnie działamy już od 2010 roku. Obsługujemy klientów w Gliwicach i okolicy. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb, zapewniamy spokój, bezpieczeństwo i pozwalamy skupić się na prowadzeniu biznesu.

Adres

44-100 Gliwice

ul. Jagiellońska 4

Więcej
icon

TAX GROUP Konsorcjum Podatkowe

Prowadzimy pełną obsługę księgową i płacową od 1993 roku. W zakresie CIT, PIT i VAT. Posiadamy nowoczesne rozwiązania IT, pełen pakiet ubezpieczeń oraz wysokospecjalistyczną kadrę pracowników. Dla każdego klienta staramy się wybrać rozwiązania dopasowane jego potrzeb. Wdrażam automatyzację procesów księgowych: import dokumentów, digitalizacja wyciągów bankowych oraz skanery OCR. Pracujemy na oprogramowaniu Asseco Wapro. Oferujemy odbiór dokumentów z siedziby klienta. 

Adres

01-460 Warszawa

Górczewska 216

Więcej
icon
icon

Biuro Rachunkowe JTM-PROJEKT Jolanta Miodunka

Księgowość dla fundacji, stowarzyszeń, firm produkcyjnych, firm handlowych, firm usługowych. Obsługujemy: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki komandytowe, spółki komandytowo-akcyjne oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Adres

39-300 Mielec

Przemysłowa 2/3

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe Imperial Danuta Nowak

Biuro Rachunkowe IMPERIAL jest firmą działającą na polskim rynku od dwudziestu lat, skoncentrowaną przede wszystkim na oferowaniu usług w zakresie księgowości oraz pełnej obsłudze kadrowo-płacowej. Posiadamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg podatkowych na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów nr 6519/97, co oznacza że mogą nam państwo zaufać i powierzyć prowadzenie obsługi księgowej Waszej firmy. Gwarantujemy naszym klientom, że wszystkie sprawy przedsiębiorstwa są prowadzone rzetelnie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, ponieważ specyfika firm jest inna. Natomiast różne są rozwiązania, które możemy zastosować u każdej z nich. Ponadto, współpracujemy z prawnikami.

Adres

56-400 Oleśnica

Zamkowa 3a/5

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe Debet/Credit

Jesteśmy rodzinną firmą księgową działającą w obszarze finansowo-księgowym nieprzerwanie od 1996 roku.
Właścicielem firmy jest Stanisław Węglarz - biegły rewident wpisany do rejestru biegłych rewidentów prowadzonego przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów. Oferujemy kompleksową obsługę księgową Państwa firmy. Obsługujemy zarówno mikroprzedsiębiorstwa, firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak również duże przedsiębiorstwa. W ramach działalności naszego Biura Rachunkowego oferujemy pełną obsługę księgową w zakresie ksiąg rachunkowych wg Ustawy o rachunkowości oraz MSR, prowadzimy ewidencje ryczałtowe,karty podatkowe oraz książki przychodów i rozchodów
Prowadzimy obsługę kadrowo - płacową. W naszej ofercie znajdą Państwo:
- deklaracje księgowe podatków VAT / CIT / PIT
- ewidencja środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia
- pomoc w wyjaśnianiu i rozliczaniu zaległości księgowo - podatkowych
- deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe do ZUS za prowadzących działalność, pracowników, zleceniobiorców
- ewidencje kadrowo - płacowe
- korespondencja urzędowa w zakresie księgowości i ZUS
- obsługa PFRON
- rozliczamy roczne zeznania podatkowe PIT dla osób fizycznych

Zapraszamy do kontaktu!

Adres

31-231 Kraków

Bociana 22a piętro III

Więcej
icon

Kancelaria Wyrzykowscy Sp. z o.o.

Kancelaria Wyrzykowscy Sp. z o.o. powstała z misją świadczenia usług zapewniających kompleksową obsługę biznesu. Szybko zmieniający się rynek wymaga od przedsiębiorców wiedzy ekonomicznej, finansowej, prawnej, w tym umiejętności z zakresu sztuki zarządzania. Ponadto musi biegle odnajdywać się w swojej branży. Wiemy, jak duże oczekiwania mają nasi klienci, w związku z tym w gamie naszych specjalizacji znajdą Państwo: doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe, doradztwo z zakresu rachunkowości, kadr i płac. Naszym Klientom staramy się dostarczać innowacyjne usługi, które w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie ułatwiają im prowadzenie biznesu. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo prowadzenie firmy. Dbamy o zabezpieczenie aktywów naszych Klientów przed ryzykiem rynkowym poprzez odpowiednią konstrukcję podmiotów gospodarczych o ograniczonej odpowiedzialności.

Adres

03-982 Warszawa

Jana Nowaka Jeziorańskiego 44/U5

Więcej
icon

Biuro rachunkowe Clorian Nextit Sp z o.o.

Nasze biuro współtworzą księgowi z ponad 15-letnim doświadczeniem, członkowie Stowarzyszenia Księgowych. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oraz gwarancję poufności powierzonych nam informacji. Naszym celem jest świadczenie kompleksowej obsługi księgowej (w tym księgowość projektów unijnych) i kadrowej (w tym rozliczenia z PFRON), z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów (sporządzamy dodatkowe zestawienia i analizy na życzenie klienta). Współpracujemy z Doradcą Podatkowym, Biegłym Rewidentem, Radcą Prawnym specjalistą ds. BHP. Reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Sporządzamy wszystkie deklaracje wymagane prawem. Ponadto w naszym biurze założysz działalność gospodarczą wraz z profilem zaufanym oraz kontem bankowym.

Adres

40-555 Katowice

Rolna 43c

Więcej
icon

Biuro rachunkowe Taxform

TAXFORM.PL to nowoczesne biuro rachunkowe podążające za potrzebami i oczekiwaniami przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowy zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Dbamy o wysoki poziom oferowanych usług przez bezpośredni kontakt z Klientami, podnoszenie kwalifikacji oraz udostępnianie programów do fakturowania. Wyróżnia nas: Profesjonalizm – do Państwa dyspozycji stawiamy naszą wiedzę i umiejętności; Bezpieczeństwo - dbamy o poufność Państwa danych; Komunikacja - przepływ informacji podstawą efektywnej współpracy; Doradztwo podatkowe i biznesowe – kluczowy element rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy.

Adres

90-224 Łódź

Pomorska 77

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe Pioniew

Pioniew to przyjazne, profesjonalne i nowoczesne biuro rachunkowe. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu, podatków, księgowości, kadr i płac dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Nasz zespół to ponad 30 księgowych, gotowych wspierać Cię w codziennym prowadzeniu firmy.
W ramach współpracy otrzymasz dostęp do nowoczesnych narzędzi online, zapewniających komfort pracy oraz wyminę danych z biurem. Gwarantujemy bezpieczeństwo i sprawny kontakt z księgową. Pracujemy z zaangażowaniem, lubimy pomagać, jesteśmy dociekliwi i dokładni. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonane usługi. Wspieramy Cię na każdym kroku, już od pierwszego kontaktu.
Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Adres

05-092 Łomianki

Majowa 6

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe G-TAX

Biuro Rachunkowe G-TAX Grzegorz Wróblewski zapewnia profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej, będąc solidnym partnerem swoich Klientów. Oferujemy pełen zakres usług księgowych, kadrowych, konsultacji księgowych oraz doradztwa przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie i profesjonalnie. Gwarantujemy dyskrecję i poufność wykonywanych usług, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta. Wysokiej jakości usługi świadczone są dzięki zdobytemu doświadczeniu, korzystaniu z nowoczesnych technologii informatycznych, ciągłemu rozwojowi oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby Klienta.

Adres

60-151 Poznań

Świetlana 34

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe Sowatax

Świadczymy pełną obsługę księgową i kadrowo-płacowa dla spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Sowatax oferuje nowoczesną księgowość z bezpiecznym i mobilnym dostępem do danych firmy. Biuro posiada ubezpieczenie OC. Usługi są realizowane przez doświadczonych księgowych.

Adres

01-912 Warszawa

Wolumen 4/15

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe i-BRA sp z o.o.

i-BRA sp. z o.o. to profesjonalny partner biznesowy zapewniający wszechstronną i kompleksową obsługę księgową zgodną z wszelkimi standardami prawa bilansowego i podatkowego. Oferujemy usługi w zakresie księgowości, prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów,  doradztwa - optymalizacji podatkowej, obsługi kadr i płac oraz wykonywania studia analiz finansowych. Wspieramy naszych Klientów wiedzą i bogatym doświadczeniem, które jest poparte starannym wykształceniem. Specjalizujemy się w rozliczaniu wielu branż w tym np.: firm transportowych, przedsiębiorstw produkcjono-handlowych, sklepów wielko i małopowierzchniowych typu Inter-Marche czy Żabka, prywatnych szkół i przedszkoli, księgowości fundacji i stowarzyszeń, firm remontowo-usługowych czy wolnych zawodów lekarzy, prawników i artystów. Posiadamy ubezpieczenie OC i odpowiednie kwalifikacje poparte doświadczeniem.

Adres

70-251 Szczecin

Krzywoustego 63/1

Więcej
icon

Biuro Rachunkowe KP Consulting

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradcze dla mikro i małych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, osoby prawne, spółki prawa handlowego i cywilnego) w zakresie doradztwa podatkowego, rachunkowości i obsługi kadr i płac, działalności szkoleniowej oraz pozyskiwaniu środków na inwestycje.
Usługi doradztwa podatkowego są świadczone przez certyfikowanego doradcę podatkowego, który posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, w tym dla polskich i zagranicznych klientów korporacyjnych. Obsługą księgową i kadrowo-płacową zajmuje się zespół księgowych, który swoje doświadczenie zdobywał m.in. Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości obsługując w ciągu 5 lat ponad kilkaset projektów z różnych branż.

Adres

00-825 Warszawa

Sienna 64

Więcej
icon

Księgownik.pl sp. z o. o.

Księgownik.pl to nowoczesne biuro rachunkowe wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klienta. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, aby móc dostarczać nasze usługi na terenie całej Polski. To podatnik decyduje, czy przesyła nam skany, oryginały czy zdjęcia dokumentów. Można się z nami komunikować e-mailowo, telefonicznie i poprzez czat. Pomagamy w zakładaniu firmy i prowadzimy klientów przez zawiłości przepisów księgowo-podatkowych.

Adres

00-389 Warszawa

Juliana Smulikowskiego 6/8

Więcej

Chcesz aby Twoje biuro rachunkowe znalazło się
na mapie biur współpracujących Fakturowni?

→ Dodaj swoje biuro