Integracja z Allegro

Sprzedawaj na Allegro, a faktury wystawimy automatycznie!

Integracja z Allegro umożliwia szybkie i automatyczne wystawianie dokumentów księgowych do zamówień i wysyłanie ich do klientów.

Sprawdź za darmo

Fakturownia + Allegro

“Integracja Fakturowni z Allegro okazała się niezwykle przydatnym narzędziem dla naszego sklepu, który regularnie wystawia faktury za sprzedane produkty na Allegro.

Proces integracji był niezwykle łatwy i intuicyjny. Wszystkie sprzedaże dokonane na Allegro automatycznie synchronizują się z naszym kontem w Fakturowni, co oznacza, że nie musimy już ręcznie wprowadzać danych z każdej transakcji. To ogromne ułatwienie, które znacząco przyspiesza proces wystawiania faktur i zarządzania dokumentacją. Gorąco Polecamy!”

Dominik
Pastelowy Las

Integracja Fakturowni z Allegro tworzy łatwy w obsłudze system, który zapewnia pełną kontrolę nad Twoim biznesem e-commerce.

Podczas gdy Twoja firma prowadzi sprzedaż na Allegro, integracja wystawi dokumenty i umożliwi automatyczne wysyłanie faktur do Twoich klientów. Teraz nie musisz martwić się o ich dostarczenie. Cały proces jest zoptymalizowany tak, abyś mógł skupić się na dynamicznym rozwoju swojego biznesu.

Przy prowadzeniu sprzedaży na mniejszą skalę, oferujemy także szybki import Allegro CSV. Klienci mogą automatycznie wygenerować zestaw dokumentów dla zamówień wyeksportowanych z konta Allegro. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej usprawnić swoje procesy sprzedażowe.

Korzyści

 • Zwiększenie efektywności

  Przez szybkie i łatwe wystawianie faktur, zarządzanie sprzedażą na Allegro staje się znacznie prostsze i efektywniejsze.

 • Wystawienie dokumentów

  Tworzenie dokumenów staje się zautomatyzowane, eliminując konieczność ręcznego wprowadzania danych i potencjalne błędy.

 • Wysyłka dokumentów

  Przez szybkie i łatwe wysyłanie dokumentów zarządzanie sprzedażą na Allegro staje się znacznie prostsze i efektywniejsze.

 • Wkrótce

  Stan magazynowy

  Zintegrowane narzędzie do wystawiania faktur automatycznie aktualizuje stan magazynowy po każdej sprzedaży, eliminując ryzyko błędów.

Proces

Zobacz jak łatwo możesz skonfigurować integrację Fakturowni z Allegro.

 • Krok 1

  Aby uruchomić integrację Allegro w Fakturowni, zaloguj się do swojego konta Fakturowni, przejdź do zakładki Ustawienia>Aplikacje/Dodatki i znajdź aplikację Allegro. Po kliknięciu w szczegóły aplikacji, Uruchom ją i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

 • Krok 2

  Zintegrowanie systemów będzie wymagało m.in. zarejestrowania aplikacji w Allegro oraz uzyskania kluczy autoryzacyjnych.

 • Krok 3

  Gdy przejdziesz wszystkie kroki, skonfiguruj działanie integracji - m.in. wybierz statusy zamówień, przy których będą wystawiały się dokumenty, ustaw automatyczną wysyłkę faktur do Klientów oraz wybierz dodatkowe opcje. Po pomyślnym zakończeniu tych kroków, integracja Allegro w Fakturowni będzie gotowa do użycia.

Poznaj nasze inne integracje

Integracja Allegro w Fakturowni to nie tylko wygoda, ale także część większego ekosystemu pozwalającego na usprawnianie procesów sprzedaży. Fakturownia oferuje także integracje z licznymi bankami (np. mBank, PKO BP, Santander Bank Polska, Citi Handlowy, Pekao SA). Importowane transakcje od razu łączą się z fakturami i oznaczają je jako opłacone. Dzięki temu cały proces księgowy dokumentów może odbywać się za pośrednictwem Fakturowni.

Sprawdź możliwości Fakturowni!

Testuj za darmo przez 30 dni. Bez opłat instalacyjnych i długoterminowych zobowiązań.

Sprawdź za darmo