Podsumowanie nowości w systemie - czerwiec 2020

author Fakturownia , 2020-07-07

Dzień dobry, zaczynamy lipiec pewni dwóch kwestii: 1) nasz zespół już na dobre przyzwyczaił się do pracy zdalnej, 2) dawno podsumowanie miesiąca nie pękało w szwach tak jak to czerwcowe ;) Czy wysyp nowych funkcji ma coś wspólnego z możliwością pracy z domu? W podsumowaniu, na zakończenie zdradzimy sposób na efektywną pracę zdalną, a tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się z nowościami w systemie.

 1. Lista języków interface’u poszerza się o kolejną pozycję. Od niedawna możliwa jest obsługa Fakturowni po ukraińsku.

 2. Brutto.pl rozszerza swoje usługi finansowania faktur sprzedażowych na wszystkich klientów Fakturowni. Funkcję tę chwalą sobie szczególnie użytkownicy dbający o stabilną ciągłość finansową swoich przedsiębiorstw. W dodatkach systemu można odnaleźć informacje o finansowaniu faktur oraz szczegóły dotyczące usług Brutto.pl.
  Sprawdź więcej informacji o dodatku.

 3. Na liście faktur pojawiła się możliwość filtrowania faktur anulowanych.
  Jak anulować fakturę? Sprawdź w Bazie Wiedzy.

 4. Na liście faktur można uruchomić kolumnę Marża. W tym miesiącu dodaliśmy nowe typy dokumentów, dla których marża będzie wyświetlana: faktury vat, faktury zaliczkowe, końcowe i paragony.

 5. Dokumenty WDT zostały dodane do eksportu InsERT.
  Informacje o eksportach księgowych można odnaleźć na tej stronie.

 6. Do importu z banku Santander dodana została aktualizacja dotycząca waluty transakcji.

  Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce
  Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
  Zarejestruj się w Fakturownia.pl
 7. Zaktualizowane zostały stawki noty odsetkowej zgodnie z obowiązującymi od 29 maja 2020 stawkami dla odsetek ustawowych i odsetek za opóźnienie. Podstawą prawną są Dz.U.2019.14.118 oraz Dz.U.2017.43.459.

 8. Do noty księgowej po stronie wydatków dodaliśmy możliwość wgrania załączników.

 9. Wystawianie faktur korygujących przez API stało się prostsze - tak jak przy tworzeniu dokumentów podobnych, zaliczek i faktur końcowych system sam zaciągnie dane z dokumentu pierwotnego bez konieczności wpisywania danych.

 10. W raportach umożliwiających generowanie zestawień dla danych po kategorii umożliwiliśmy również wybór danych bez przypisanej kategorii.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i mnóstwo pomysłów na nowe funkcje, które nam przesyłacie. Mimo pracy zdalnej dajemy z siebie wszystko, aby korzystanie z systemu było jak najbardziej komfortowe. Jak nam się to udaje? Kilka podpowiedzi zawarliśmy na stronie Praca Zdalna oraz w artykule na naszym blogu. Zachęcamy do śledzenia nas na TwitterzeFacebooku oraz Instagramie.