Fakturownia + Shopify - łatwiejsze zarządzanie e-sklepem

Posiadasz sklep internetowy na platformie Shopify? Zacznij tworzyć automatyczne dokumenty sprzedaży do Twoich zamówień dzięki integracji z Fakturownią! Załóż konto lub zaloguj się, aby skorzystać z integracji tych dwóch narzędzi. To pozwoli Ci łatwo prowadzić rozliczenia w Twoim sklepie online. Sprawdź instrukcję.

Cena

Integracja Fakturowni z Shopify jest płatna. Można wypróbować aplikację przez 7 dni za darmo. Po okresie próbnym, opłata wynosi 14,99 USD miesięcznie (około 60 PLN). Płatność odbywa się bezpośrednio w App Store Shopify.

Jak to działa?

Użytkownicy Fakturowni, posiadający sklep internetowy w Shopify mogą korzystać z tej integracji. Aplikacja automatycznie generuje dokumenty na podstawie statusu zamówienia i wysyła je do Klientów.

Jak dokładnie to zrobić?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć w jaki sposób połączyć konto w Fakturowni ze sklepem Shopify!

Masz pytania? Dodatkowe potrzeby?

Skontaktuj się z zespołem deweloperów, jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych funkcji.

Chcesz skorzystać z darmowej opcji integracji z Shopify?

Obecnie pracujemy nad własną integracją z platformą Shopify, która jest już w fazie testów. Wersja BETA naszej aplikacji jest dostępna za darmo i może zostać aktywowana indywidualnie dla zainteresowanych Klientów. Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas na integracje@fakturownia.pl.

Sprawdź inne aplikacje