Podsumowanie nowości w systemie - sierpień 2020

author Fakturownia , 2020-09-09
podsumowanie sierpnia fakturownia

Dzień dobry, sierpień minął nam nadzwyczaj szybko, ale pozostawił po sobie ciekawe zmiany w naszym systemie. Jesteście ciekawi co nowego można znaleźć w Fakturowni? Zapraszamy do lektury.

 1. Funkcja wysyłania przypomnień o nieopłaconych fakturach została wzbogacona o dodatkową opcję: Wysyłaj przypomnienie e-mailem tylko w dni robocze

  image

 2. Jeżeli Użytkownik wystawia paragon na podstawie innego dokumentu w systemie, dla którego strategia liczenia jest inna niż “zgodnie z kasą fiskalną”, będzie miał możliwość szybkiej zmiany strategii liczenia na zgodną z typem dokumentu

 3. Faktury, które wystawiane są w systemie do paragonu będą już mogły automatycznie wyświetlać numer paragonu bez konieczności podawania tych danych w uwagach do faktury.

 4. Analogiczna zmiana została wprowadzona w przypadku faktur wystawionych do proform. Na dokumencie zostanie zawarty numer proformy, do której wystawiona została faktura.

 5. API Fakturowni zwraca pola paid_to i paid_from faktury.

 6. Faktury cykliczne, które wystawiane są w okresach miesięcznych, mogą być teraz wystawiane ze wskazaniem konkretnego dnia miesiąca, np. 05.01, 05.02, 05.03 itd.

  Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce
  Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
  Zarejestruj się w Fakturownia.pl
 7. Raporty księgowe to moduł Fakturowni usprawniający proces rozliczeń oraz nadzór nad finansami firmy. Jeżeli Użytkownik nie chce, aby któryś z dokumentów został ujęty w raportowaniu, może pozostawić pole “data księgowania” bez wypełnienia. Taki dokument nie zostanie wciągnięty do generowanego zestawienia.

 8. Cenniki są funkcją, która umożliwia sprzedaż produktów w różnych cenach różnym odbiorcom.
  Role dostępne w systemie zostały uzupełnione o ustawienie dotyczące cenników.


   

 9. W dokumencie inwentaryzacji dodana została możliwość wliczania dokumentów wydatkowych, do których nie został wygenerowany dokument Przyjęcia Zewnętrznego (PZ). Aby system brał pod uwagę wspomniane dokumenty, należy zaznaczyć odpowiedni checkbox.

  image

Dziękujemy za Wasze wsparcie i mnóstwo pomysłów na nowe funkcje, które nam przesyłacie. Zachęcamy do śledzenia nas na TwitterzeFacebooku oraz Instagramie.