Podsumowanie nowości w systemie

author Magdalena Sieraczyńska , 2019-10-15

Przed Wami podsumowanie nowości, które wdrożyliśmy. 

Dodaliśmy drugi rodzaj dwuetapowego uwierzytelniania - możliwość połączenia z aplikacją Google Authenticator. Wzbogaciliśmy dostępne wersje językowe o faktury w języku bułgarskim. Wprowadziliśmy również usprawnienie, które pomoże Wam w dodawaniu i przeglądaniu notatek na Płatnościach. Zapraszamy do lektury.

1. Google Authenticator do dwuetapowego uwierzytelniania przy logowaniu do Fakturowni

Oprócz weryfikacji e-mailowej dostępnej już od jakiegoś czasu, wprowadziliśmy również możliwość włączenia dwuetapowego uwierzytelniania przy logowaniu do Fakturowni z Google Authenticator. Jest to aplikacja stworzona przez Google, która generuje jednorazowe kody do logowania. Rekomendujemy włączenie jednego z dwóch rodzajów dwuetapowego uwierzytelniania, by mieć stałą kontrolę nad swoim kontem w Fakturowni i zwiększyć jego bezpieczeństwo. Korzystanie z takich zabezpieczeń ochroni Cię przed atakami niepowołanych osób. 

Po włączeniu naszej najnowszej opcji, podczas każdorazowego logowania się do Fakturowni, system będzie wymagał od Ciebie wpisania kodu wygenerowanego przez aplikację. Zyskasz dzięki temu pewność, że - nawet w razie przejęcia hasła czy włamania się na Twój komputer - nikt nie będzie mógł wykonać akcji na Twoim koncie bez dostępu do Twojego urządzenia mobilnego.

Co zrobić, aby zacząć korzystać z dwuetapowego uwierzytelniania? Aby się tego dowiedzieć, przeczytaj wpis na stronie pomocy - Bezpieczeństwo w Fakturowni dzięki dwóm rodzajom dwustopniowej weryfikacji i wybierz rodzaj weryfikacji. który najbardziej będzie Ci odpowiadać.

2. Na liście Płatności dodaliśmy notatkę oraz możliwość pokazania jej w kolumnie na liście płatności.

Usprawnienie, pomoże w dodawaniu i przeglądaniu notatek na Płatnościach.

W naszym systemie można dostosować kolumny wyświetlane na listach np. na liście Płatności.
Wystarczy wejść w zakładkę Płatności i z prawej strony nad listą wprowadzonych wcześniej płatności skorzystać z opcji Dostosuj wyświetlanie kolumn.

3. Nowa wersja językowa faktur - już teraz wzór faktury jest dostępny w języku bułgarskim.

Dzięki możliwości wystawiania kontrahentom dokumentów w ich języku, zyskasz ich uznanie i wykażesz się profesjonalnym podejściem do biznesu. 

Sprawdź w jakich językach możesz wystawić faktury w Fakturowni i jak to zrobić →  Jak wystawić fakturę w języku obcym?

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz śledzenia nas na Twitterze i Facebooku.