Blog Fakturowni

Witamy Cię na blogu Fakturowni! Sprawdź polecane artykuły lub znajdź temat, który Cię interesuje.

targi ehandly prelegentki
Fakturownia - aktualności

Fakturownia na targach eHandlu? Z Wami jest to możliwe! Zapraszamy do głosowania!

Fakturownia

Fakturownia, 2021-09-17

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej - targi eHandlu.

Już 20 października 2021r możesz dołączyć do ponad 4000 uczestników na EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 i wysłuchać wielu interesujących prelekcji. Na scenie zaprezentują się eksperci z branż: marketingu, logistyki, fintech/płatności, nowe trendy w ecommerce, optymalizacja konwersji oraz IT dla ecommerce.

Agendę targów tworzą główni zainteresowani, czyli Wy, a w trakcie wydarzenia Ewelina i Agata z zespołu Fakturowni, chciałyby opowiedzieć Co możecie w łatwy sposób zautomatyzować by dłuższej cieszyć się słońcem Karaibów?

Wiemy, że chcecie wiedzieć co zrobić by zatrzymać na dłużej promienie słońca, więc aby stało się to możliwe dziewczyny muszą znaleźć się na podium nominowanych tematów do prelekcji. Niestety, nie osiągną tego bez Waszych głosów.

Dlatego z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do głosowania na naszą prelekcję za pośrednictwem platformy Linkedin. 

 

 

Prezentacja przedstawi obszary, których automatyzacja może pozwolić na usprawnienie firmy i tym samym zwiększenie jej wydajności. Podczas prelekcji poruszymy istotę mass mailingu szczególnie w kontekście zarządzania kryzysowego, ideę integracji systemów i ich wpływ na oszczędności oraz temat white label dla Sass jako erę współprac między partnerami technologicznymi.Ewelina Rychlik Agata Olejniczak

 

 

Ewelina Rychlik

Na co dzień moim konikiem jest dbałość o sprzedaż, marketing i PR firmy. Doświadczenie zawodowe uporządkowało moje naturalne talenty w sposób skrojony dla potrzeb pełnionego stanowiska, w którym spełniam się zawodowo. Prywatnie moją miłością jest lotnictwo, szybując, lecąc czy kreśląc esy spadochronem po niebie, czuję wolność i beztroskę życia o jakiej marzy każdy z nas.

 Agata Olejniczak

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w mediach - m.in. w Grupie Onet i Edipresse Polska, gdzie pracowałam jako product manager i marketing manager. W końcu swoje doświadczenie, focus na usera i chęć nauki postanowiłam wykorzystać w innej branży, stąd praca w Fakturowni, gdzie odpowiadam za integracje. Prywatnie jestem psiarą, kocham sport i naturę, kuchnię roślinną i pisanie.

 

Zapraszamy do oddania głosu ✨

 

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska!

Przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających Fakturownię podczas Targów e-handlu:

  • 50% kod rabatowy na zakup planów Standard, Pro oraz Pro Plus!
  • atrakcyjne programy partnerskie - każdy z pewnością wybierze ten skrojony na miarę swoich potrzeb 
  • dedykowane programy partnerskie dla Start Up - NGO - Biur Księgowych

Czekamy na Was z pozytywną energią i szczerą chęcią poznania naszych obecnych i (trzymamy kciuki) przyszłych Klientów :)

 

Wypróbuj Fakturownię za darmo

Testuj wszystkie funkcje przez 30 dni bez opłat

Zarejestruj się!