logo Kekemeke

Historia współpracy z Fakturownią

“Chwalimy sobie znakomity support Fakturowni”

Zbieranie pieczątek w świecie smartfonów

Wszystkie karty lojalnościowe w jednej aplikacji...

 

“Już 95 tysięcy osób osób zbiera pieczątki w 429 miejscach z całej Polski.”

 

Na pewno słyszeliście o Kekemeke. Twórcy tego popularnego programu lojalnościowego znaną zasadę zbierania pieczątek na kartonikach przenieśli na… smartfony. Kekemeke jest także narzędziem do dwustronnej, kontekstowej i spersonalizowanej komunikacji marketingowej z klientami (wykorzystuje nowoczesne metody typu push, ankieta, czy oceniarki). Sukces aplikacji robi wrażenie: w tym momencie z Kekemeke korzysta ponad 95 000 osób, które zbierają pieczątki w 429 miejscach z całej Polski, głównie w lokalach gastronomicznych.

 

... i lekki portfel

 

“Potrzebowaliśmy szybkiego rozwiązania, które będzie nieskomplikowane w obsłudze.”

 

Kekemeke zostało stworzone w 2013 roku przez Tomasza Bucholca i Adama Zajdzika. Wszystko zaczęło się od portfela Adama. Konkretnie chodziło o wymianę starego, grubego modelu na cieńszy. Problem polegał jednak na tym, że wersja slim – choć poręczna – mieściła właściwie tylko prawo jazdy i kartę płatniczą. To oznaczało, że właściciel – regularny konsument kawy i jadania na mieście – nagle nie miał gdzie przechowywać papierowych kart, na których dotąd zbierał pieczątki, by po zgromadzeniu odpowiedniej ich liczby móc skorzystać z gratisów bądź rabatów.

 

Nie komplikujmy fakturowania

O Fakturowni powiedzieli nam znajomi przedsiębiorcy. Potrzebowaliśmy szybkiego rozwiązania, które będzie nieskomplikowane w obsłudze. Po przetestowaniu Fakturowni nie szukaliśmy już alternatyw. Okazała się bardzo intuicyjna - chwalimy sobie znakomity support i jeżeli nie ma w niej jakiejś funkcji, to możemy być pewni, że jeśli o nią poprosimy to niebawem się w niej pojawi. Dzięki Fakturowni udało nam się zautomatyzować i uporządkować wysyłanie faktur, usprawniła komunikację i współpracę z księgowością firmy. Nic nie zmienilibyśmy w naszym programie do faktur :)

 

Sprawdź możliwości Fakturowni dla Twojego biznesu


Testuj za darmo »