Nowości minionego tygodnia (4-8 kwietnia)

author Malgorzata Kozicka , 2016-04-08

Przed Wami kolejne zestawienie najważniejszych funkcji i zmian, które pojawiły się w Fakturowni w ubiegłym tygodniu. Za tydzień kolejna porcja!

1. Wprowadziliśmy wyszukiwanie faktur po opisie zamieszczonym w danych nabywcy. Od teraz w zakładce Przychody/Faktury> Wszystkie/Faktury, możemy wyszukać konkretną fakturę wpisując w rubryce Szukane słowo lub numer wybraną frazę wpisaną wcześniej w opis nabywcy.

2. Opisaliśmy fakturę uproszczoną oraz jej zastosowanie.

3. Dodaliśmy możliwość wyświetlenia zaimportowanych danych:

  • Faktur
  • Produktów
  • Klientów/płatności

dla danego importu.

4. Notatki dla operatorów - czyli bardzo ważna zmiana dla nas, z myślą o Was! Codziennie odbieramy kilkadziesiąt telefonów od naszych klientów. Często wiążą się one ze zmianą ustawień na koncie w Fakturowni lub zwyczajnie - pomysłami na działanie systemu. Po odnalezieniu konta klienta, dodamy teraz notatkę z rozmowy. Choć nie są dla Was widoczne, są bardzo użyteczne. Nic nie zginie, a gdy odezwiecie się ponownie - system podpowie, na czym stanęły nasze pertraktacje :)

5. Dodaliśmy również filtr klienta na raportach: Produkty: sprzedaż, Produkty: zakup, Wykaz nieopłaconych faktur, Wykaz przychodów, Wykaz wydatków.

 
 

6. Dołączyliśmy długo oczekiwane podsumowanie tabeli na liście dokumentów magazynowych.

Zrzut ekranu 2016-04-08 o 13.42.10.png

7. Przeanalizowaliśmy i opisaliśmy zgłaszane przez Was sytuacje, w których system nie "podpowiada" produktu przy generowaniu faktury.

P.S…

8. Mamy nową bazę wiedzy, opartą o naszą integrację z Sugesterem. Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki haseł i przeglądania kategorii.

O nowościach informujemy na łamach bloga i facebooka! Zapraszamy do śledzenia i komentowania.