Faktury międzynarodowe w Fakturowni

Łatwy przepływ dokumentów między Tobą a Klientami na całym świecie

Wypróbuj za darmo »

Języki faktur i ich kombinacje

Fakturownia oferuje wystawianie dokumentów w języku albańskim, angielskim, angielskim UK, arabskim, chińskim, chorwackim, chorwackim (Bośnia i Hercegowina), czeskim, estońskim, francuskim, greckim, gruzińskim, hiszpańskim, holenderskim, litewskim, łotewskim, niemieckim, perskim, polskim, portugalskim, rosyjskim, rumuńskim, słowackim, słoweńskim, szwedzkim, tureckim, ukraińskim, węgierskim i włoskim. Dokumenty mogą być drukowane jako dwujęzyczne w dowolnej kombinacji dostępnych języków.

Waluty na fakturach

Możliwe jest fakturowanie we wszystkich walutach świata, automatycznie przeliczanych według kursu Narodowego Banku Polskiego, Centralnego Banku Europejskiego lub dowolnie ustalonego kursu. Dodatkowo, można wystawiać dokumenty dwuwalutowe w przypadku sprzedaży za granicę.

Sprawdź kursy walut »


Nie tylko doskonałe tłumaczenia

Idealna faktura międzynarodowa to taka, która idealnie odwzorowuje standardy danego kraju. W Fakturowni zwracamy uwagę na każdy detal, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wystawiany przez Ciebie dokument jest w pełni zgodny z obowiązującymi standardami.

Faktura arabska

Zgodnie z zasadami arabskiej pisowni, elementy na fakturze zapisywane są od prawej do lewej strony.

Faktura Eng US/ British EN:

Fakturownia wprowadziła kilka detali odróżniających fakturę brytyjską od amerykańskiej: oznaczenie przedmiotu faktury, daty oraz sumy.

Faktura francuska

Faktury są dopasowane do standardów prawnych: francuska, zgodnie z wymogami posiada tytuł oraz adres wystawiającego w stopce


 

Różne stawki podatkowe

Fakturownia pozwala na samodzielne zdefiniowanie stawki VAT dla wybranych przez Ciebie państw na konkretne towary, usługi dotyczące rolnictwa lub towary i usługi objęte standardowymi stawkami VAT.

 

 

 

Najlepsze dopasowanie do rynków i potrzeb Klienta

 

Masz realny wpływ na to jak wyglądają wystawiane przez Ciebie dokumenty. Możesz zmieniać elementy na fakturze według swoich upodobań i potrzeb. Możesz też zgłosić zapotrzebowanie na nowy język faktury lub samemu wykonać tłumaczenie i cieszyć się pełnią funkcjonalności programu za połowę ceny!

Wysyłaj faktury do całego świata za darmo przez 30 dni!


Zarejestruj się »