Nowości minionego tygodnia (13-17 czerwca)

author Malgorzata Kozicka , 2016-06-17

Przed Wami kolejne zestawienie najważniejszych funkcji i zmian, które pojawiły się w Fakturowni w ubiegłym tygodniu. Za tydzień kolejna porcja!

1. Usprawniliśmy komunikację pomiędzy fakturą korygowaną a korektą - teraz również kody produktów przenoszą się na fakturę korygującą.

2. Przy okazji przypominamy o zasadach wystawiania korekt, ta kwestia nadal bardzo często pojawia się w Waszych zapytaniach.

3. Na liście płatności można filtrować dane po statusie: opłacona/nieopłacona. Takie dane można następnie wyeksportować do pliku .XLS lub zaktualizować ze stanem faktycznym.

 
 

4. Wprowadziliśmy poprawkę filtrowania raportów po danym kliencie. Teraz możesz między innymi stworzyć raport nieopłaconych faktur dotyczący wybranego kontrahenta:

5. Zaprezentowaliśmy długo wyczekiwane Dowody Wewnętrzne! Przeczytasz o nich w naszej bazie wiedzy.

6. Umożliwiliśmy prowadzenie ciągłej numeracji dokumentów bez rozpoczynania numeracji od nowa w kolejnym roku. Format numerowania można zmieniać w menu Ustawienia > Ustawienia konta >  Konfiguracja > Numerowanie.

7. Wprowadziliśmy możliwość wyszukiwania na liście produktów i klientów po kodach księgowych.

8. Nasza międzynarodowa wersja InvoiceOcean znalazła się wśród 15 polecanych narzędzi online!

O nowościach informujemy na bieżąco na łamach twittera i facebooka. Zapraszamy do śledzenia nas i komentowania. Na pewno odpowiemy!